[BIZTPOL] Irán

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 777
32 521
113
Többször volt már szó erről, az iszlám tiltja az atomfegyverek birtoklását...
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 356
20 873
113
Többször volt már szó erről, az iszlám tiltja az atomfegyverek birtoklását...
Pakisztán?
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 331
37 400
113

Az előzetes adatok szerint a Raiszi iráni elnököt szállító helikopter lezuhant vagy kemény leszállást hajtott végre.

A jelentések szerint az iráni mentők műveletet indítottak a helikopter keresésére.

A helikopteren részt vehetett Kelet-Azerbajdzsán kormányzója, Al-Hashim ajatollah és Husszein Emir Abdullahian iráni külügyminiszter is.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 584
93 984
113

Az előzetes adatok szerint a Raiszi iráni elnököt szállító helikopter lezuhant vagy kemény leszállást hajtott végre.

A jelentések szerint az iráni mentők műveletet indítottak a helikopter keresésére.

A helikopteren részt vehetett Kelet-Azerbajdzsán kormányzója, Al-Hashim ajatollah és Husszein Emir Abdullahian iráni külügyminiszter is.
Mi17-essel metek
Elvileg 3 gép volt, abból kettő sikeresen célba ért.

Hogy konteózzak vakon.
Sztem nem mellékes körülmény p, figyelembe véve az azeri-irani feszült viszonyt, hogy Irán kelet -azerbajdzsáni regiójában történt.
Szó van róla, hogy az azeriek, Észak -Azerbajdzsánra nevezik át Azerbajdzsánt ezzel is jelezve a területi követelésüket Irán felé. Több azeri el ma Iránban, mint a 10 milliós anyaországban.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 209
113

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 903
58 142
113
Nincs "szabadság"! Nem lehet koldulni, kéregetni, a metróban utca-zenélni! Fertőőő, diktatúra, 1984!!! :oops:
Szerintem nincs "szabad-szemetelés" sem, mert nem látok mindenütt eldobott gyors-kajáldás csomagolásokat "hegyekbe", meg papírpoharakat... :hadonaszos:

A "jelek" alapján semmi --nyugati-- "civilizáció", +kultúra! "Pfujjj!" ;)


U.I.: Iróniát tartalmaztam! ;)

.

Úgy látszik onnan lehet felismerni , hogy diktatúrában jársz/élsz, hogy tiszta és biztonságos körülmények között tudsz tömeg közlekedni.
Legalábbis az utóbbi évek "szörnyű diktatúrás" videóiból ez jött le nekem.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 361
68 734
113
Állítólag megtalaltak a helikoptert, csak xar a terep.
Előző nap Raisi Alijevvel együtt adott át egy gátat arrafelé.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 056
15 126
113
Én is több ellentmondó infót olvastam. Van olyan hogy kényszer leszállt de él, van olyan hogy vmi autókonvoj már viszi el, és van olyan új hír, hogy egyik tisztje elárulta az izraelieknek és meghalt... Sztem meghalt, de nem értem mi ez a nagy ködösítés, valszín ők már tudják mi van. állítólag vele volt a külügyminiszter is...
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 356
20 873
113
Egy viszonylag friss magyar összefoglaló a balesetről.
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby