• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Catles

Well-Known Member
2021. február 5.
520
1 739
93
De ahová, kis településekre, körzetekre nem delegáltak, onnan nem jelentenek és az torzít.
Szerintem olyan nincs hogy egy párt nem delegál valahova. Főleg ha a 2 legerősebb párt között van. De nem vagyok politológus (szerencsére) így akár lehet így is (csak nekem nem logikus).
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Anka puts Erdogan and Kilicdaroglu neck and neck
7 seconds ago
Anka, an opposition-leaning news agency, is doing its own data. It paints quite a different picture to Anadolu with 36.7 percent counted:
• Kilicdaroglu: 47.2 percent
• Erdogan: 47 percent
• Ogan: 5.3 percent

Anadolu, meanwhile, says 41 percent of the vote has been counted. Here’s where we are:
• Erdogan 52.55 percent
• Kilicdaroglu: 41.55 percent
• Ogan: 5.36 percent

HalkTV is broadcasting leaked opposition data with 36.8 percent counted. That puts Kilicdaroglu on 47.6 percent and Erdogan on 46.5 percent. The vote difference between the two is 198,000 votes.

Remember, if no one gets over 50 percent we go to a runoff in two weeks’ time.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
— Anadolu:
51% counted
• Erdogan; 52.03
• Kilicdaroglu; 42.11
• Ogan; 5.33

— Anka:
41.48% counted
• Erdogan: 47.25
• Kilicdaroglu: 46.98
• Ogan; 5.31
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 470
93 505
113
Szerintem olyan nincs hogy egy párt nem delegál valahova. Főleg ha a 2 legerősebb párt között van. De nem vagyok politológus (szerencsére) így akár lehet így is (csak nekem nem logikus).
Magyarországból kiindulva mindig van jópár ilyen körzet. Sztem török léptékben méginkább.
 
  • Tetszik
Reactions: Catles

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 200
113
Ha egy párt nem tud szavazatszámláló delegáltat állítani egy településen az azért sok mindent elmond. kb azt hogy egyetlen ember sincs a településen akiről tudnák hogy a párt szimpatizánsa. Magyarországon mindenhol volt ellenzéki szavazatszámláló a pártok száma miatt pont hogy a nem fideszes szavazatszámlálók vóltak többségbe mindenhol.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ha egy párt nem tud szavazatszámláló delegáltat állítani egy településen az azért sok mindent elmond. kb azt hogy egyetlen ember sincs a településen akiről tudná a párt hogy szimpatizánsa. Magyarországon mindenhol volt ellenzéki szavazatszámláló a pártok száma miatt pont hogy a nem fideszes szavazatszámlálók vóltak többségbe mindenhol.
De azért mert pl Bp-ről csomóan mentek le az Isten háta mögé is.
Ahol egyáltalán nem volt ellenzéki sz.számláló.
Ugyanis még ha ellenzéki is, nem meri falun felvállalni.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Istanbul Mayor Ekrem Imamoglu, who is a vice presidential candidate, said the ruling AKP was filing objections in districts where opposition candidate Kilicdaroglu is leading.

“This is an election tactic, we respect it. That’s why the data is coming very slowly,” he said.

Mansur Yavas, the CHP mayor of Ankara, said the opposition’s vote share is increasing and it will likely accelerate, as votes in the large cities were still getting counted.

Anadolu says 64 percent of the votes have been counted:

• Erdogan: 51.40 percent

• Kilicdaroglu: 42.77 percent

• Ogan: 5.32 percent

Rival news agency Anka says 57.77 percent counted. It makes the picture look more even, but with Erdogan still ahead:

• Erdogan: 47.84 percent

• Kilicdaroglu: 46.39 percent

• Ogan: 5.32 percent
 
  • Tetszik
Reactions: Catles

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 200
113
De azért mert pl Bp-ről csomóan mentek le az Isten háta mögé is.
Ahol egyáltalán nem volt ellenzéki sz.számláló.
Ugyanis még ha ellenzéki is, nem meri falun felvállalni.
ez nem igaz. Ne haragudj... de ha így lenne az azt jelentené hogy zérohoz közeli az ellenzéki pártok támogatottsága. Jobbik pl mindenhol tud állítani ahogy az MSZP is (pedig az mszpnek minimális a támogatottsága) dk színtén még a kétfarkú kutyapártol is volt mindig szavazatszá,mláló delegált mindkét választókörletbe (Miske kistelepülésen pl) én ott voltam többször szavazatszámláló. de a momentum és a lmp is küldött embert. Nem is hagynák az ellenzéki pártok hogy ne legyen ott emberük.... Hülyeség.
kistelepülésen elöbb felvállalják a pártszimpátiájukat az emberek mint városba. ha másért nem azért hogy veszekedjen valakivel akit nem csíp.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
ez nem igaz. Ne haragudj... de ha így lenne az azt jelentené hogy zérohoz közeli az ellenzéki pártok támogatottsága.
Azt mondtam, hogy nem merik nyilvánosan felvállalni, nem azt hogy nincs támogatottság.
Jobbik pl mindenhol tud állítani ahogy az MSZP is (pedig az mszpnek minimális a támogatottsága) dk színtén még a kétfarkú kutyapártol is volt mindig szavazatszá,mláló delegált mindkét választókörletbe (Miske kistelepülésen pl) én ott voltam többször szavazatszámláló. de a momentum és a lmp is küldött embert. Nem is hagynák az ellenzéki pártok hogy ne legyen ott emberük.... Hülyeség
Én viszont első kézből írtam a fentit.
Nem zárja ki egyikünk állítása sem a másikét.
Az meg megint más kérdés, hogy másik városból megy át ember.
De egyébként meg én is ezt írtam fentebb, hogy a legutóbbin majdnem mindenhol volt ellenzéki-civil biztos.
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 200
113
Azt mondtam, hogy nem merik nyilvánosan felvállalni, nem azt hogy nincs támogatottság.

Én viszont első kézből írtam a fentit.
Nem zárja ki egyikünk állítása sem a másikét.
Az meg megint más kérdés, hogy másik városból megy át ember.
De egyébként meg én is ezt írtam fentebb, hogy a legutóbbin majdnem mindenhol volt ellenzéki-civil biztos.
Mindenhol volt nem majdnem mindenhol. ha valahol mégse lenne barmi oknál fogva az azt jelentené hogy 0 az az 0 az ellenzék támogatottsága annyira 0 hogy még a jelöltjüknek sincs egyetlen egy ismerősének az ismerőse aki szimpatizálna vel. ez azt jelentené hogy annyira balfélk adott jelölt hogy még arra sem képes hogy szavazatszámlálót előkaparjon valahonnan. totális alkalmatlanság (és több ellenzéki párt van) tehát akkor az összes totális alkalmatlan lenne bármire. az azt jelentené hogy ezrelék lenne a támogatottsága és annyira nem érdekel senkit eggyik jelölt vagy ellenzéki párt mint a lőtéri kutyát. azért ennyire nincs sehol lent az ellenzék még orbán falván se.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 617
48 147
113
Erdogan a szavazatok 50,9%-át kapja, Kılıçdaroglu - több mint 43%-ot, miután feldolgozta a szavazólapokat az urnák 75%-ával ...követjük⚡️
 
  • Tetszik
Reactions: megazez