Palesztina minden kapcsolatot megszakít az USA-val és Izraellel Trump "Az évszázad szerződése" miatt-Abbas
https://www.rt.com/news/479856-abbas-says-cutting-ties-with-us/
https://www.rt.com/news/479856-abbas-says-cutting-ties-with-us/
Palesztina minden kapcsolatot megszakít az USA-val és Izraellel Trump "Az évszázad szerződése" miatt-Abbas
...
3000db?
Lehet hogy fertőző, mint a kínai vírus, és csak most derül ki ?Ez röhely. Az 50 már 64 .


...hogy aztán együtt lőjék a zsidókat.Vazze, az egyik lotte Sztálingrádot, a másik meg Berlint.![]()

Lehet hogy fertőző, mint a kínai vírus, és csak most derül ki ?![]()
Nem kell, van nekik elég ötlet így is. Nagyon olyan "casus beli" "hízást" mutat ez amúgy is, időben is, meg egyre nagyobb kiterjedésben is. Magától hízik az egész. Idővel ki fog derülni az igazság. Amúgy nem kell félteni egyiket sem, mindegyiknek van vaj a fején bőven. "Az egyik 19, a másik meg egy híján 20..."Ne adj nekik ötleteket, végén még azt mondják Irán biológiai fegyvert vetett be. És lerohanják, mi meg mehetünk békefenntartani 20 évig a békétlenséget.

..A SZU2-t is másképp látom kicsit. Szerintem ehelyett egyfajta ortodox II. Bizánci Birodalom kiépítése kezdődött meg.
Oroszország csak az ortodoxiára támaszkodva erősítheti fel magát és szerezhet vissza a jövőben a Szovjetúnió által korábban uralt területekből valamit!
Ehhez Oroszországnak újra cársággá, birodalommá kell válnia, ami szerintem az évszázad második felére meg is lesz!
Most még szájenszfiksön tudom, de a "királyságok", az "egyeduralmi formák" fognak elterjedni a következő világkorszakban!
Orosz olaj-gáz cégek tervezi, hogy befektetnek $20 milliárdot az Iraki energiaiparba
https://www.rt.com/business/480555-russia-triple-investments-iraq/


A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..