1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ECA Program

Diskurzus a(z) 'Egyéb, vegyes haditechnikai témák' témában - therob által indítva @ 2013. február 23..

1. therob

therob Active Member

Azért indítanám el ezt a témát, mert többször felröppent a hír, hogy elkezd működni ez a magán "agresszor" egység. Több repüléssel foglalkozó oldalon is jelentek meg erről hírek, de aztán mindig csend van. A fehérorosz Szu-27 és svéd JAS-39A kivonás miatt megint elgondolkodtam, hogy mi van ha tényleg működni kezd a cég. (Lehet, hogy már elkaszálták ezt a programot csak én nem hallottam róla)

Ennyi az összes információ a holland cégről: http://www.ecaprogram.com/index.html

Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek erről az elképzelésről és vajon milyen eszközöket használnak majd ellenerőnek.

Remélem érdekesnek találjátok ezt a témát.

2. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Várjunk még vele, érdekesnek érkezik, de kevés az infó. Majd ha leállnak a fehérorosz Flankerek, akkor újra hallanifogunk róluk. Az még minimum egy hónap.

Szerintem két lehetőség áll fent: Egy kis zsoldoscsapat a NATO keze alatt, és hasonlóak lesznek mint a Blackwater, csak az égen. (az sem egy biztonsági szolgálat :D )

Másik, hogy semmi hátsó szándék nélkül tényleg csak egy bérelhető ellenerő-század.

Ezen oldal megosztása