1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Lynx KF41

Diskurzus a(z) 'Harckocsik, harc- és szállítójárművek' témában - borisz által indítva @ 2020. augusztus 17..

1. Gaudi

Gaudi Well-Known Member

Csak gyáriak használják, vagy megjárattak vele egy-egy rajt?

Ocses likes this.
  2. mindenen kívül

mindenen kívül Well-Known Member

Milyen gondokat találtak a magyar szakértők?

3. AGRESSOR88

AGRESSOR88 Active Member

De mi az hogy az amerikaiak tesztelik b+
    Hogy lehet ilyen felmagasztalóan beszélni róluk hát ők vették meg b+?
    Miattunk csak is miattunk van itt pont ekkor mert a kibaszott világon csak mi vettük meg eddig.!
    Majd ha ők is eljutnak a tesztelési pár év múlva akkor Nevadában tesztelgethetik!

Tanuljuk meg már hogy nem egy sokad rangú valakik vagyunk mint pl 15évvel ezelött amit sujkoltak belénk...

Sulaco, sisimoto, Pogány and 2 others like this.
  4. aranycsapat

aranycsapat Active Member

Nem itt és nem te általad lettem megszólitva.de elmondom.
    A 19-esek egy létező egység szatmárban. Akik tagjai tudják. Arra van hogy ha hirtelen gond lenne legyen mihez nyulni. ennyi a története.

5. aranycsapat

1992 óta működik . a tagjainak szama változó de kb 2000 fő+. Szabadi Béla hozta létre. Nézzetek utánna..

6. Ocses

Ocses Well-Known Member

Na itt naponta nő a számuk.
    Ezt azért valahol a honvédség is promózhatná.
    Honnan van a kép?

7. aranycsapat

én azt nem értem miért van lecsapva a segge..semmi nem indokolja...az a kb 30-40 cm semmit nem jelent, csak hulyén néz ki. anyaggban meg kb 1% költség max.
    inkább legyen nagyobb az ajtó 20 centivel...gondolom ezen még lehet faragni.

8. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

...pót-páncél, +üzemanyag(tartály), tartalék generátor, +drón, függőlegesen induló "bármi"( csak "üssön" [​IMG] [​IMG] [​IMG] )

Szerintem semmi "jónak" nem leszünk ellene :hadonaszos:

Pogány likes this.
  9. blogen

blogen Well-Known Member

?

10. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Biztos akarod tudni?

Chima3ra, krisss, kamm and 2 others like this.
  11. krisss

krisss Well-Known Member

A helyes kifejezés nem a tesztelik hanem hogy nekik is meg a gyakorlaton részt vevő többi országnak is promózza a gyártó.

12. krisss

krisss Well-Known Member

Valszeg lesz promózva ha itt van. Van a gyakorlatnak sk sajtónyilvános napja csak bemutatják.

endre, Chima3ra, Ocses and 3 others like this.
  13. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Szerintem most egy kicsit arányt tevesztettél - jegyezném meg békésen.
    Semmi felmagasztaló nem volt a kérdésben. Hogy is lehetne felmagasztaló egy egyszerű kérdő tőmondat?
    Alapvetően furcsa, hogy egy olyan gyakorlaton szednek elő egy tesztpéldányt, amelyiken külföldi csapatok is szerepelnek.
    Elég nagy blama, ha akkor fingik le a vadi új, frissen bejelentett technikánk, amikor ott vannak az ameriakai meg a román katonák.
    Meg lehetett volna ezt a tesztet közvetlenül a Brave Warrior után is tartani, nem? Szűk körben. Mégsem így lett.
    Egy külsősben jogosan vetődik fel a kérdés:
    Warum?
    És logikjsan meg is születik a kis buksiban a válasz: Mert másnak akartuk megmutatni.
    A románoknak csak hencegni lehet - értelmetlen.
    A szlovákok nem most fognak bármit is venni! (BMP-t újítanak fel, mert elvitte a pénzt a vírus, meg az F-16)
    Az amerikaiaknak szóló demónak már csak azért is van értelme, mert most már mi is érdekeltek vagyunk a nekik való eladásban.
    Ennyi. Nincs ebbe mit, fals, defetista, "merjünk kicsik lenni" gondolatokat beleképzelni.
    Easy pajtás!

bel, Chima3ra, Python and 8 others like this.
  14. pöcshuszár

Most már nemigen lehet a fogkrémet visszatömködni a tubusba! :cool::)

Ocses likes this.
  15. blogen

blogen Well-Known Member

Igen, mert a nyíregyházi honvédelmi dandár és területvédelmi tüzérezred már nem léteznek legjobb tudásom szerint.

16. dudi

dudi Well-Known Member

Kérlek ne.

17. krisss

krisss Well-Known Member

Meg amúgy nem a miénk a a gép rheinmetallos demó példány.

Chima3ra, Terminator, Wilson and 3 others like this.
  18. AGRESSOR88

AGRESSOR88 Active Member

19. sisimoto

sisimoto Well-Known Member

Az első gondolatok:
    Menő! Végre itthon is bemutatkozik! Lance 2.0 torony! Több kép? ;)

20. pöcshuszár

Nem-nem, ezt itt félreértetted.
    Itt szerintem tényleg csak annak szólt a megjegyzés (most látom, hogy nem is kérdés volt, hanem kijelentés), hogy pont egy nemzetközi gyakorlaton az amerikaiak jelenlétében látjuk az első itthoni tesztelésen. És ez valahogy nem illik a képbe.
    Én kimondottam támogatnám is különben, hogy egykét Major-t Lt., Colonelt, Colonelt elvigyenek pár fordulóra vele, ha van már mivel dicsekedjünk. :rolleyes:
    Tesztelni/fejleszteni szerintem van még idő, de az ország elemi érdeke, hogy sikeres legyen a típus a világpiacon. Ilyen nemzetközi gyakorlatra pedig, inkább itthon van a legnagyobb esélyünk, hogy becsempésszük a leendő vevőjelöltek szeme elé.
    Szóval Peace! :)

wolfram, Chima3ra, Blitz97 and 4 others like this.

Ezen oldal megosztása