[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 831
30 925
113
Elég sok genderszakost meg migráncssimogatásból mesterizőt kitermelt a CEU, persze a fizetett tűntetők, sorosalapítványosok meg politikai haszonlesők is ott vannak. Jó lenne egy drónfelvétel feülről, hogy látszodjon valjában mennyi az annyi. Ellentűntetést nem szervezett senki, pl az Újpest vagy a Fradi vagy a kettő együtt?
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Elég sok genderszakost meg migráncssimogatásból mesterizőt kitermelt a CEU, persze a fizetett tűntetők, sorosalapítványosok meg politikai haszonlesők is ott vannak. Jó lenne egy drónfelvétel feülről, hogy látszodjon valjában mennyi az annyi. Ellentűntetést nem szervezett senki, pl az Újpest vagy a Fradi vagy a kettő együtt?
Egyedül vagy.
 
M

molnibalage

Guest
Nem az a baj, hogy a fidesz pártirodán azt állítják, hogy a Soros okozta a II. VHB-t, a járványokat, az éhínséget, az özönvízt és az aszályt, hanem az a baj, hogy sok agyalágyult hülye ezt elhiszi....

De szerencsére van 1 gondolkodó többség, aki ma tüntetni megy a hazug állítások ellen...!
Kb. itt tart ma a HTKA fórumozók egy része ami valahol eszméletlen. Néha azt hiszem, hogy a komcsi érában vagyok, ahol mindenért a gaz nyugat a felelős...
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Az a jó a balliberálisokban, hogy amelyik fel is ismerne egy térkövet, megemelni az se tudja. Nem véletlen, hogy a CIA puccsok, mindig a szélsőjobbot házasítják össze a sorosistákkal Ukrajnától a mostani szerbiai eseményekig, hogy meglegyen az utcai ütőerő is. Ez viszont Magyarországon lehetetlen, mert itt a sorosisták annyira keményen sulykolták, hogy a nácikfujj, hogy soha nem lesz ütőerő a sorosista szándékok mögött. :)
 
M

molnibalage

Guest
Először is a Magyarország szót nagybetűvel írjuk. Másodszor pedig lehet, hogy eddig legális volt a CEU működése, de nem volt normális helyzet, és ezt a nem normális helyzetet, ezt a csalást, ami versenyelőnyt biztosít ennek az intézménynek, meg kellett szüntetni, ezt célozza az elfogadott törvény is. A lehető leghelyesebben tették, hogy elfogadták a parlamentben. A csalás abban áll, hogy Amerikában nincs kampusza az egyetemnek, csak itt, ennek ellenére magyar és amerikai diplomát is kiad: a magyart a Közép-Európai Egyetem nevű intézmény, az amerikait a CEU. Ez trükközés.
Az ugye megvan, hogy a politkuspalánták egy része CEU rendszerű egyetemen végzet? Oda se neki...
 
  • Tetszik
Reactions: panoz
M

molnibalage

Guest
Hozz légifotókat akkor tudunk számolni. De szerintem fizikailag lehetetlen 80k fő.
Mit adj isten ma pont a tüntetés fele sétáltam. A Kossuth tér tele volt a bevetető utcák kb. keresztbe az első utácig mikor áthaladtam. Onnan sétáltam még a MTA-ig és akkor még öznölött két utcán a tömeg a Parlamant felé. Ez hány ember lehet?

Egyébknét meg szerinted a számokon kell lovagolni? Kurvasokan voltak.
(Meg az a 400k aki már szavazott a lábával az elmőlt X évben...)
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Egyébknét meg szerinted a számokon kell lovagolni? Kurvasokan voltak.
(Meg az a 400k aki már szavazott a lábával az elmőlt X évben...)

Tudod ez olyan mint a miépes tüntetések régen. Tudjuk, hogy egy néhány százezres réteg Budapesten, akiket vérliberálisnak lehet tekinteni. Az lett volna a furcsa, hogy az ELTE bölcsészkara után a második fő-fő fellegváruk, a CEU bezáratása miatt nem mennek ki ilyen nagy számban. Politikailag ugyanakkor súlytalan az egész. A választásokon majd leszavaznak valamelyik törpepártjukra a féltucat judeai népfront közül és kit érdekel!
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Mit adj isten ma pont a tüntetés fele sétáltam. A Kossuth tér tele volt a bevetető utcák kb. keresztbe az első utácig mikor áthaladtam. Onnan sétáltam még a MTA-ig és akkor még öznölött két utcán a tömeg a Parlamant felé. Ez hány ember lehet?

Egyébknét meg szerinted a számokon kell lovagolni? Kurvasokan voltak.
(Meg az a 400k aki már szavazott a lábával az elmőlt X évben...)
Ez egy beszámoló és nem tisztázott a sűrűség, de képek alapján kockázással meg lehet pontos számokat alkotni.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Mit adj isten ma pont a tüntetés fele sétáltam. A Kossuth tér tele volt a bevetető utcák kb. keresztbe az első utácig mikor áthaladtam. Onnan sétáltam még a MTA-ig és akkor még öznölött két utcán a tömeg a Parlamant felé. Ez hány ember lehet?

Egyébknét meg szerinted a számokon kell lovagolni? Kurvasokan voltak.
(Meg az a 400k aki már szavazott a lábával az elmőlt X évben...)
Megfélelmítettél!
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Mit adj isten ma pont a tüntetés fele sétáltam.
Mit ad isten. :D
(Meg az a 400k aki már szavazott a lábával az elmőlt X évben...)
Ezeknek a tuntetoknek semmi joga az orszagot elhagyokra hivatkozni. Te se hivatkozz rajuk. Senki nem kert meg erre. Sot, ahogy en latom ez a tuntetes inkabb valami balliberalis ellenzeki felvonulas. Nem sok koze van a Soros egyetemhez. Eppen ezek juttattak a csod szelere az orszagot es a csaladokat... Nem Orban Soros-ellenessege miatt mentek el.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 725
113
Mit ad isten. :D

Ezeknek a tuntetoknek semmi joga az orszagot elhagyokra hivatkozni. Te se hivatkozz rajuk. Senki nem kert meg erre. Sot, ahogy en latom ez a tuntetes inkabb valami balliberalis ellenzeki felvonulas. Nem sok koze van a Soros egyetemhez. Eppen ezek juttattak a csod szelere az orszagot es a csaladokat... Nem Orban Soros-ellenessege miatt mentek el.

Elképzelem, hogy nyernek. Mondjuk. Utána? Az biztos, hogy annyira "igazságosak" lesznek, hogy még többen fognak elmenni.
 
Status
Not open for further replies.