1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Lövedékálló mellények

Diskurzus a(z) 'Gyalogsági fegyverek és felszerelések' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. Lator

Lator Well-Known Member

Nekem tetszett. Minden levehető róla ez a full konfig ami a képen van. Nekem még sajna nincs így csak megtapogattam kicsit de tapasztalatom semmi nincs vele.

2. dudi

dudi Well-Known Member

Úgy is nagy ha mindent leveszek róla.

3. Lator

Lator Well-Known Member

Optikai csalódás mert a cirasnál pl sokkal ésszerűbb méretű

4. Lator

Lator Well-Known Member

5. megazez

megazez Well-Known Member

Második videó inkább a lényeg, ahogy mondja az első acél lap AR500 ami ugye a lvl3 lapja a másik lap pedig króm-karbid, a lvl3 az első videóban nem fogja már a .30-06-ot, sajnos a másik videóban már nem lő a lapra 30-06-al de lő helyette .338-al ami erősebb lőszer szerintem mint a 30-06 amit a lap hol megfog-hol nem.

6. Lator

Lator Well-Known Member

@dudi
    emlékszel mutattam az új Francia mellényt az smb-t. na szóval kipróbáltam és meg kell mondjam hogy egy nagyon jól kitalált mellény. 3 konfigurációban veheted fel, a legkönnyebben (ami nekem tetszik) könnyen mozogsz, a fegyvert simán vállhoz szoríhatod igazából eléggé ergonomikus. Kategóriákkal jobb mint az amcsi Ciras amit eddig használtunk. A teljes konfigurációval, a nyakvédővel, à tökvédővel, à vállvédővel kissé nehézkes, de ez valószínűleg tömegoszlatáshiz lett tervezve. (Franciában általában a gyalogos századok nagy része átesik egy tömegoszlatàsra való felkészítésen) Szóval a mellény igen jó és több feladatra használható. És rohadtul nem nagy:)

fishbed, sidewinder12 and arbalest like this.
  7. arbalest

arbalest Well-Known Member

@Lator

20 000 darab rendel! :D

8. Lator

Lator Well-Known Member

Ezt először Manuval kell lerendezni;)

9. arbalest

arbalest Well-Known Member

Hmmm, hmmm, ropogós, illatos Eurók.... Vajon nemet mondana Orbánnak? :D

Ezen oldal megosztása