1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nagy Szavazó topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2019. május 21..

1. Rotten878

Rotten878 Member

"egy üzemben dolgozott az asszonnyal, a szomszédban egy üvegajtóval arrébb meg ott volt az anyja. :D Valamiért jóval öregebbnek nézett ki mint amennyi volt" - HATALMAS! :D :D
    Maximális tiszteletem részemről is az ilyen embereknek, le a kalappal kitartásból!

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

3. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Ha csak a fő étkezést nézzük akkor hetente kb 4 alkalommal, ha mindent akkor gyakorlatilag minden nap. Szendvicsbe feltétnek pástétom vagy felvágott, már amennyi hús van ezekben a vackokban. :D

4. molnibalage

5. Fennek

Fennek Well-Known Member

6. molnibalage

Google Spreadsheetben van az arhívum, de sehogy sem engedi itt megosztani a fórummotor. A topik leírásba betéve talán engedi. Megkérem majd a modikat.

7. Fennek

Fennek Well-Known Member

Köszönöm. Esetleg csak sima linkként vagy nem link textként a cím?

8. molnibalage

Egy frankeinstein megoldás jutott még eszembe. Linkelek egy fájlt, amiben benne van a link. Be lehet tenni kedvencekbe és onnantól elérhető egy kattintással.

9. molnibalage

10. megazez

megazez Well-Known Member

11. molnibalage

12. molnibalage

13. molnibalage

14. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

15. molnibalage

16. zsolti

zsolti Well-Known Member

Én minden zsiráfnak azt szoktam mondani, aki kérkedik, hogy ami elrepül az én fejem felett 10 cm-el, az még majd őket pont homlok középen akasztja. Az okosabbjának mikor belegondol, le szokott fagyni a mosoly az arcáról :p!

17. Fennek

Fennek Well-Known Member

Nevetsz rajta, de tökre nem vicces.
    Az összes pókhálót és ökörnyálat te szeded össze, a buszon nem férsz el ülve és rendszeresen szétkúrod a fejed az alacsonyra szabott dolgokba.
    Egyszer futás közben lefejeltem egy ajtófélfát. Nem tudom mit képzeltek egy 180 centis ajtóval.
    Konkrétan a földön fetrengtem 10 percig úgy, hogy rohamsisakban voltam. Szerintem sisak nélkül instant halál lett volna. :(

antigonosz, zsolti and tonyo like this.
  18. Cifu

Cifu Well-Known Member

Egen, én 196 centi volnék, régóta reflexből húzom le a fejem az alacsonyabb ajtófélfák miatt akkor is, mikor nem kéne.
    Ennél már csak a hétköznapi dolgok a zavaróbbak - a mosdó alacsonyan van; a tükörben sokszor akkor látom magam, ha lehajolok; repülőgépen vagy buszon kényelmesen utazni reménytelen, és személygépkocsik tervezői is relatíve ritkán gondolnak a magasabb emberekre...

Előnyei is vannak, nem vitás, de ha kilógsz a nagy átlagból (tök mindegy, hogy fel vagy le), akkor bőven lesz negatív tapasztalatod sajna...

notaricon, alali77, fishbed and 2 others like this.
  19. tonyo

tonyo Well-Known Member

Sajnos ezzel egyetértek. Szintén 196 cm.

20. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

Azt én is láttam: :D

Pocok75, zeal, tonyo and 3 others like this.

Ezen oldal megosztása