1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nemzetközi hadgyakorlatok

Diskurzus a(z) 'Egyéb katonai repüléssel, légi harcászattal kapcso' témában - Terminator által indítva @ 2013. július 17..

1. Terminator

Terminator Well-Known Member

2. Terminator

De Magyarországon titkolják a katonai beszerzésekről szóló tárgyalásokat...

3. Terminator

Ground movement of a United States Air Force F-35 at the Tactical Leadership Programme, Albacete Air Base, Spain.
    The ground crews are preparing the jet for another mission during a flying course here integrating with Hellenic Air Force, Aeronautica Militare, Siły Powietrzne / Polish Air Force, Ejército del Aire jets and helicopters and NATO E-3A Component aircraft.

4. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Ma láttam/hallottam hazafelé menni 3 részletben a Csinokokat. Én folyton csak befelé látok jönni gépeket,talán ez volt az évek alatt a második alkalom hogy kifelé is mentek, vagy kifele másfelé mennek. Nagyon magasan repültek, alig lehetett kiszúrni, az első adagot nem is láttam csak hallottam. A másik az 1 db volt,de gyanítom az első is, hang alapján. Úgy 2-3000 méteren biztosan volt. A harmadik már délután jött,de azzal nem értem rá foglalkozni,de az is távolabb/magasabban mehetett a hangja alapján.

5. tindalos

tindalos Well-Known Member

Nem figyeltél eléggé! Láthattál volna sokkkal érdekesebbet is! -○-¤-○-
    ;)

antigonosz and Pocok75 like this.
  6. Terminator

Nehany Osprey is erkezett a mai sajtonapra? :cool:

7. tindalos

tindalos Well-Known Member

Nem ismerem a céljukat :(

8. Terminator

Hamarosan tele lesz minden medium ugyanolyan beszamolokkal, fotokkal es kiderul, hogy ott voltak-e. (en sem tudom)

9. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nem mindent csípek el,de szerintem az Ospreyek nem erre jöttek be. Vagy már este jöhettek. Néha van egy kis eltérés. Úgy Kőszeg átkelő fölött jönnek be régóta, nagyjából az osztrák 55-ös főúttal párhuzamosan , aztán itt már szóródnak de kb a középirány az Pápa.és valahol Pápától észak - dél 10-10 kilométer lehet a vége a sok éves tapasztalatok alapján. Kifelé meg saccra a 84-es főúttal párhuzamosan mehetnek ki talán Sopronnál, de ebben nem vagyok teljesen biztos.

tindalos likes this.
  10. Terminator

fishbed and fip7 like this.
  11. Terminator

Amerikaiak

Románok először lőttek a HAWK-kal külföldön

fishbed, Pocok75, fip7 and 1 other person like this.
  12. Terminator

Cseh KUB és RBS-70

fip7, fishbed and Gaudi like this.
  13. Terminator

14. Terminator

15. arbalest

arbalest Well-Known Member

Nem találtam jobb topikot ezeknek a képeknek. Nagyvasak az oszakai G20 csúcs árnyékában.

fishbed likes this.
  16. Terminator

Civil repüléssel kapcsolatos témák?

Bár a török A400M-et nem értem, mit keres ott.

17. arbalest

Gondolom a török delegációt hozta. Gondoltam egyébként a civil topikra, de ezek a gépek amolyan szürke zóna, nem egyértelműen civil, sem dedikált katonai.

Terminator likes this.
  18. Terminator

Hozták a saját páncélozott Mercedesüket? Vagy náluk nem probléma, ha légcsavaros géppel, többszöri leszállással kell utazni 8500 km-t?

19. arbalest

Tényleg jó kérdés, hogy mit hozhatott. Török kormányzati A332-es is ment Oszakába.

20. Terminator

Ezen oldal megosztása