OA-X tender

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Phoenix

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
465
309
63
Az USAF könnyű csapásmérő típusának kiválasztására irányuló közbeszerzés.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 186
35 204
113
Csak cirka 12-15 évet késtek az egésszel, ezt még az A-10C program előtt kellett volna.

ruhakupac

Active Member
2012. július 31.
156
34
28
Az csak az en fantazmagoriam, hogy itt lennenek jok a gepagyus drone-ok?
Tavoli pilota felszall, utvonalat a celteruletre lerepuli, ott atveszi a FAC es celra iranyit.
Aztan serulestol fuggoen vagy hazarepul, vagy egy kijelolt varakozo legterben hesszel.
Persze kizarolag COIN muveletekre alkalmas az elkepzeles es fogalmam sincs mennyire gyors az adatatvitel es a reakcioido.
Vegul pedig a teljesen elvetemult dolog meg a gepagyu toronnyal szerelt dron. A tornyot uzemeltetni az FAC.

rudi

Well-Known Member
2015. november 30.
5 481
10 657
113
Aha...
szerintem a hangsúly inkább ezen a mondaton van: "“Rather than do a combat demonstration, we have decided to work closely with industry to experiment with maintenance, data networking and sensors with the two most promising light aircraft..."
Vagyis a harci képességek tesztelése helyett inkább karbantartást vizsgálják...:rolleyes:
Közben szép csöndnen döntöttek hogy az A-10-eken szárnyat cserélnek.
Szerintem ez a program is megy a kukába (szerencsére!!!)

• Tetszik
Reactions: fishbed

therob

Active Member
2012. december 26.
874
162
43
Aha...
szerintem a hangsúly inkább ezen a mondaton van: "“Rather than do a combat demonstration, we have decided to work closely with industry to experiment with maintenance, data networking and sensors with the two most promising light aircraft..."
Vagyis a harci képességek tesztelése helyett inkább karbantartást vizsgálják...:rolleyes:
Közben szép csöndnen döntöttek hogy az A-10-eken szárnyat cserélnek.
Szerintem ez a program is megy a kukába (szerencsére!!!)
A jetfly-on meg pont arról írnak, hogy még nincs végleges döntés mennyi A-10 kapja meg az új szárnyakat.