1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Orosz robotizált harcjármüvek

Diskurzus a(z) 'Távirányítású szárazföldi járművek (UGV)' témában - boki által indítva @ 2015. december 27..

1. dudi

dudi Well-Known Member

Uran-9 Szíria.

fip7, fishbed, svajcibeka and 3 others like this.
  2. ogretankHU

ogretankHU Well-Known Member

Egy egy csetepatéban komoly segítség lehet a tűzereje !

3. krisss

krisss Well-Known Member

Aztán elmegy a Wifi.

Robur and gacsat like this.
  4. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

A mikrohullámú sütőben található alkatrészekből "egyszerűen" kW-os zavaró (GHz-ek, szélessávú) építhető :eek:

gacsat likes this.
  5. LMzek 2.0

A mikrohullámú sütőben található alkatrészekből "egyszerűen" kW-os zavaró (GHz-ek, széles-sávú) építhető :eek:

u.i: ...ennyire nem fontos, dupla lett, bocssss

6. Roni

Roni Well-Known Member

2019 decemberében linkeltem ezt :)
    + egy kép

fip7 and Firga bácsi like this.
  7. boki

boki Well-Known Member

8. Wilson

Wilson Well-Known Member

Azért ezeknek nagyon komoly zavarás elleni védelme van, nem lehet egy rossz mikrohullámú sütővel meghekkelni,az oroszok a világ élvonalában vannak ebben a szegmensben pontosan tudják,hogyan kell komoly zavarás elleni védelmmel ellátni ezeket a robotizált fegyverplatformokat.

9. LMzek 2.0

krisss said:
    Aztán elmegy a Wifi.

LMzek 2.0 said:
    A mikrohullámú sütőben található alkatrészekből "egyszerűen" kW-os zavaró (GHz-ek, széles-sávú) építhető :eek:

Kit idézel ? ? ?

Én ezt írtam: "...a mikrohullámú sütőben található alkatrészekből..." ...és ez egy példa...

Az én hozzászólásom, és a te "belemagyarázásod" között van néhány fényév.

Olvass utána -légy szives- a frekvenciáknak, teljesítményeknek, esetleg még az irányított nyalábnak, jel-zaj viszonynak és akkor közelebb kerülsz a valósághoz az "...oroszok a világ élvonalában vannak" általánosságon kívül.

Az oroszok egyébként pont a számukra hozzáférhető civil technológiákat hekkelgetik, mert -értelemszerűen- vannak érzékeny technikák/technológiák, amiket nem kapnak meg. (...és most már Kína sem! )

10. Wilson

Wilson Well-Known Member

Béke van:)Én értettem félre a hozzászólásodat.
    De annyiban vitatkoznék veled,hogy Ivánék nincsenek a topon ha az Amerikaiaknak is komoly gondot okoznak Szíriában akkor képesek arra,hogy komoly zavarás elleni védelemmel lássák el ezeket a robozizált fegyverplatformokat.

https://orientalista.hu/a-sziriaba-...k-az-amerikai-es-a-dzsihadista-terjeszkedest/

Ezen oldal megosztása