1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Repülőnapok

Diskurzus a(z) 'Repülőnapok, haditechnikával kapcsolatos rendezvén' témában - Terminator által indítva @ 2016. november 6..

1. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

Wier, fip7, wolfram and 7 others like this.
  2. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Egész jó képek!

3. Terminator

Terminator Well-Known Member

Fairfordban jelenleg sut a nap...

4. Terminator

A ma reggel kiadott program szerint ma lesz B-2 athuzas is. Meghozza 3 B-2-esbol allo kotelek.

5. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Paul "Max" Moga kottáját repülik még mindig a Raptor demo pilótái, de az évek alatt sajnos elfogytak a díszítő orsók és valahogy kevésbé precíz, feszes a program.

Ez 2008-ban a fent nevezett első demopilótától még így nézett ki:

De ez a mostani pájlot úgy repüli a műsort, mintha muszáj volna.

fishbed likes this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ma sem jobb az idő. Eltoprengtem, hogy ma is kimegyek, de drága mulatság... Readingben vagyok es pont olyan itt az idő, mint tegnap délután a rosszidos programoknal.

7. molnibalage

Nem utáltam meg, csak simán pechem volt.

A Szujot még megvartam, sejtettem, hogy felküldik. Akkor ezek szerint nem vakultam meg, legalább 2-3-szor a közönség fölé repült a pilóta...

Angol vagy barmilyen EF pilótát nem talaltam... Poseidonnal levo csokakkal, Textron gépnel, jenkikkel sikerült beszelgetni. Meg jo lett volna hazaiakkal, csak hát visszamondtuk..

A jenkiknel is csupa "újonc" volt. Az F-15c pilóta február óta repulte csak a Sast, két F-15E WSO is 1-2 eve repulte csak a típust. Nagy dolgokat nem sikerült igy megtudni... Az ostravai crew felhozatal fenyevekkel jobb volt... Tapasztalat hiánya miatt sztorizgatni nemigen tudtak, technikai részleteket vagy nem tudtak, vagy nem akartak valaszolni

Az a kiállított u-2 az ropkepes volt? Total ütött kopott volt...
    Szoval ezek utan van rá esely, hogy megyek Ostravaba.

8. Terminator

Igen, most elegge beorult. Hamarosan indul a torok F16os, meglatjuk, mi lesz.

9. molnibalage

Ja, Viper zsoke sem volt sehol. Sem jenkiknel, sem europaoi gépeknél... Pedig nagyon szívesen beszeltem volna veluk is...

Az E-7 nel a crew az angol kek ruhas társasággal foglalkozott. AH-64 -nel sem volt senki. Nagy volt a statik sor, de ember keves. A spanyolok is inkabb csak az ajandektargyak eladásában jeleskedtek. A pilóta csaj csinos volt.

Szóval ahhoz képest, hogy Ostrava elvileg sokkal kisebb rendezveny, nekem eddig az többet adott crew teren. Az, hogy a TB felszállt a Su-27-tel eppencsak megmentette gyenge kozepesre a tegnapot. A hang és keroszag iranti igenyem ki volt elegitve meg lattam lanc es b17 et is. Kb ennyire futott, duplán peches voltam.

A kub meg korszerűsített volt, de ki sem volt irva, hogy honnan jott, senkivel nem lehetett beszelni egyik legvedelmi eszkozrol sem...

10. molnibalage

En végül nem mentem ki. Tegnap es pénteken is egesz nap caplattam. Ma pihenonapot tartok. :) Legyen több szerencsed.

11. Terminator

En kinn voltam minden nap, ahogy szoktam. Most mindenki szepen repuli az alacsony programjat. Eso nincs, meleg van. Tegnap ilyenkor esett.

12. Pocok75

Köszi, de jó lenne photoshop tanfolyam! ;):D:hadonaszos:

13. Terminator

Vegul egy B2es jott es ketszer huzott at. Igy sehogy sem volt jo a programleirasban a "3xB2"

De igy is eleg jo volt :)

Pocok75 likes this.
  14. Pocok75

Mázlista! :D:D

15. Terminator

Ja, es nem tudom eldonteni hogy penteken vagy vasarnap volt-e jobb ido :) Ma elegge pirosra sultem a napon.

Pocok75 likes this.
  16. molnibalage

Tegnap en is picit lesultem a felhos idő ellenére...

17. Pocok75

A szél! Megszoknátok egy idő után! Itt árnyékban is barnulsz! :D

18. Pocok75

A show 2. legrondább résztvevője! Az első helyezett az én magam voltam! :D

[​IMG]RIAT 2018

19. molnibalage

Mikor megláttam pont erre gondoltam én is.:)

20. Terminator

Na a vegre csak lett egy kis eso, de a Szu-27es mar eso utani fenyekben repult.

fishbed and Pocok75 like this.

Ezen oldal megosztása