Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 491
56 754
113
Prágában nem tudom mennyi az angolulbeszélvalakiakkoregysörértleszopom csaj, de nálunk százalékosan mérhető.
Ha ott is ilyen az arány, akkor azt oldják meg ők, de kurva témában nekünk nem nagyon kéne az ukránokba és románokba beleszállni, mert nem vagyunk lemaradva.



Ideje hazamennem.....:oops::rolleyes:
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Prágában nem tudom mennyi az angolulbeszélvalakiakkoregysörértleszopom csaj, de nálunk százalékosan mérhető.
Ha ott is ilyen az arány, akkor azt oldják meg ők, de kurva témában nekünk nem nagyon kéne az ukránokba és románokba beleszállni, mert nem vagyunk lemaradva.

Nem kell oda külföldiül beszélni, mérnöki belépőkártyám a telefon hátulján van, mivel pont olyan kretén méretben gyártják, hogy nem fér bele az irattartóba.

~2 hete vonaton szemben ülő csaj nagyban olvassa a könyvét mikor elővettem a telót megnézni mi zörgött, csajnak majd kiesett a szeme, úgy próbálta az ujjaim között kibetűzni a cuccot...
Elrakom a telót, erre elkezdi magát legyezni, a KÖNYVVEL, hogy milyen melege van (volt vagy 20 fok), kipattintotta a legfelső gombját és úgy pózolt mint valami fotózáson...
Én meg néztem rá és a jegygyűrűmmel megkocogtattam az ablakot.
Úgyhogy gyorsan visszatért az olvasáshoz.
Csak már kissé lengébben.
 

Fundin

Well-Known Member
2019. június 22.
713
2 700
93
Nem kell oda külföldiül beszélni, mérnöki belépőkártyám a telefon hátulján van, mivel pont olyan kretén méretben gyártják, hogy nem fér bele az irattartóba.

~2 hete vonaton szemben ülő csaj nagyban olvassa a könyvét mikor elővettem a telót megnézni mi zörgött, csajnak majd kiesett a szeme, úgy próbálta az ujjaim között kibetűzni a cuccot...
Elrakom a telót, erre elkezdi magát legyezni, a KÖNYVVEL, hogy milyen melege van (volt vagy 20 fok), kipattintotta a legfelső gombját és úgy pózolt mint valami fotózáson...
Én meg néztem rá és a jegygyűrűmmel megkocogtattam az ablakot.
Úgyhogy gyorsan visszatért az olvasáshoz.
Csak már kissé lengébben.
Nekem mondod a kocsimra az van írva ,hogy Villanyszerelő :D HA fiatal koromban tudtam volna, hogy így kell csajozni :D
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 076
33 241
113
Nem kell oda külföldiül beszélni, mérnöki belépőkártyám a telefon hátulján van, mivel pont olyan kretén méretben gyártják, hogy nem fér bele az irattartóba.

~2 hete vonaton szemben ülő csaj nagyban olvassa a könyvét mikor elővettem a telót megnézni mi zörgött, csajnak majd kiesett a szeme, úgy próbálta az ujjaim között kibetűzni a cuccot...
Elrakom a telót, erre elkezdi magát legyezni, a KÖNYVVEL, hogy milyen melege van (volt vagy 20 fok), kipattintotta a legfelső gombját és úgy pózolt mint valami fotózáson...
Én meg néztem rá és a jegygyűrűmmel megkocogtattam az ablakot.
Úgyhogy gyorsan visszatért az olvasáshoz.
Csak már kissé lengébben.
Akkor nem

Petra_Cetkovska.jpg

volt....;)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 491
56 754
113
Nem kell oda külföldiül beszélni, mérnöki belépőkártyám a telefon hátulján van, mivel pont olyan kretén méretben gyártják, hogy nem fér bele az irattartóba.

~2 hete vonaton szemben ülő csaj nagyban olvassa a könyvét mikor elővettem a telót megnézni mi zörgött, csajnak majd kiesett a szeme, úgy próbálta az ujjaim között kibetűzni a cuccot...
Elrakom a telót, erre elkezdi magát legyezni, a KÖNYVVEL, hogy milyen melege van (volt vagy 20 fok), kipattintotta a legfelső gombját és úgy pózolt mint valami fotózáson...
Én meg néztem rá és a jegygyűrűmmel megkocogtattam az ablakot.
Úgyhogy gyorsan visszatért az olvasáshoz.
Csak már kissé lengébben.



Én ha egy Trabant kulccsal a kezemben közeledek feltünően csinos hölgyekhez,azok akkor is sexuális izgalomba jönnek,ha csak elsétálok mellettük,és rögtön illetlen ajánlatokat kapok tőlük.

Nyomi kockák....:D
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Én ha egy Trabant kulccsal a kezemben közeledek feltünően csinos hölgyekhez,azok akkor is sexuális izgalomba jönnek,ha csak elsétálok mellettük,és rögtön illetlen ajánlatokat kapok tőlük.

Nyomi kockák....:D

Mondjuk Trabant kulcsra én is ráizgulnék. Főleg ha kiskacsakék a hozzá tartozó jármű.


Hozzátenném, Tatabánya környékén elég sok a "copperdigger" nőszemély, aki némi kényelemért bármire képes, havert anno vonat wc-jében lecuppantotta a csaj abban a reményben, hogy nála lakhat ha összejönnek.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 491
56 754
113
Mondjuk Trabant kulcsra én is ráizgulnék. Főleg ha kiskacsakék a hozzá tartozó jármű.


Hozzátenném, Tatabánya környékén elég sok a "copperdigger" nőszemély, aki némi kényelemért bármire képes, havert anno vonat wc-jében lecuppantotta a csaj abban a reményben, hogy nála lakhat ha összejönnek.



Is there any pub....?
:oops:
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 776
34 749
113
Nem kell oda külföldiül beszélni, mérnöki belépőkártyám a telefon hátulján van, mivel pont olyan kretén méretben gyártják, hogy nem fér bele az irattartóba.

~2 hete vonaton szemben ülő csaj nagyban olvassa a könyvét mikor elővettem a telót megnézni mi zörgött, csajnak majd kiesett a szeme, úgy próbálta az ujjaim között kibetűzni a cuccot...
Elrakom a telót, erre elkezdi magát legyezni, a KÖNYVVEL, hogy milyen melege van (volt vagy 20 fok), kipattintotta a legfelső gombját és úgy pózolt mint valami fotózáson...
Én meg néztem rá és a jegygyűrűmmel megkocogtattam az ablakot.
Úgyhogy gyorsan visszatért az olvasáshoz.
Csak már kissé lengébben.

Hiába, a MÁV vonzereje ellenállhatatlan. :D
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Olyan nagyon nem kell átvernie senkit ott, tekintve, hogy egész Európában román és ukrán qrvákkal van tele minden bordély meg mulatónegyed 30 éve...
Az alábbi cikk fényében sem meglepő:

Prágában nem tudom mennyi az angolulbeszélvalakiakkoregysörértleszopom csaj, de nálunk százalékosan mérhető.
Ezt honnan tudod? :O