Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113

miközben a Fidesz: ne használja a cigány bűnözés szót a parlamentben mert lesz ejnye-bejnye
Több tévedés is van a posztban:
1. Nem Mátyás, neki ezek a törvényei a korszakban elég liberálisnak számítottak. Szent László.
2. Az értékhatár egy tyúk ára volt. Na most egy napszemüveg, ha nem a leggagyibb szutyok, több mint egy tyúk. Azaz nem kézlevágásról beszélünk, hanem akasztásról.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 035
21 643
113
Több tévedés is van a posztban:
1. Nem Mátyás, neki ezek a törvényei a korszakban elég liberálisnak számítottak. Szent László.
2. Az értékhatár egy tyúk ára volt. Na most egy napszemüveg, ha nem a leggagyibb szutyok, több mint egy tyúk. Azaz nem kézlevágásról beszélünk, hanem akasztásról.
Tyúkja válogatja.
Ha egy brahma vagy jersey -t lopna én agyon is verném :D
29571199_1781459988543521_3913527712718505007_n.jpg
porodakurdzhersiyskiygigantopisanieplyus-c57302b4.jpg
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 491
56 756
113
Azért nem volt teljesen eredménytelen az utóbbi 5 év lbmtq,buzilobbija,nekem úgy tűnik, a nyugati fiatalok már természetesnek veszik,hogy nem akar mindenki bináris nemű lenni, hanem bárki lehet bármi,aminek azonosítja magát, katasztrófa.
:(


 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 035
21 643
113
Azért nem volt teljesen eredménytelen az utóbbi 5 év lbmtq,buzilobbija,nekem úgy tűnik, a nyugati fiatalok már természetesnek veszik,hogy nem akar mindenki bináris nemű lenni, hanem bárki lehet bármi,aminek azonosítja magát, katasztrófa.
:(


Szerintem meg mindenki maga döntse el. Téged ez meg mit zavar?
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Azért nem volt teljesen eredménytelen az utóbbi 5 év lbmtq,buzilobbija,nekem úgy tűnik, a nyugati fiatalok már természetesnek veszik,hogy nem akar mindenki bináris nemű lenni, hanem bárki lehet bármi,aminek azonosítja magát, katasztrófa.
:(


Hupililát hánytam ettől az idiotisztikus videótól !
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 903
95 110
113

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 369
30 200
113
Hupililát hánytam ettől az idiotisztikus videótól !
Szerintem a fárasztósága mellett érdekes is. A két csaj, h a nő az, akinek XX kromoszómája van. Én: ezek kelet-európaiak (Ezek a mieink!). Tesóm: nem, mert azt mondják, h a transzok is nők, csak nem ugyanolyanok. Én: kelet-európaiak, a kérdésből ("akkor a transz nők nem nők") tudták, h mi az elvárás. Telex: Honnan jöttetek? A csajok: Románia.
Oké, köszönjük.

Aztán az első 4 csaj, akik felmondták a nyugati elvárást, h nem tudják, mi az, h definíció, helyette jellemvonást sorolnak - de azt hibátlanul, amit elvárnak.

A fickó, aki kerek perec megmondja, h nem szeretné, ha bajba kerülne.

És a prájdos nem-bináris, akinek nem volt semmi apaképe, lepődjek meg, hogy nem-bináris.
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 157
16 779
113
Szerintem meg mindenki maga döntse el. Téged ez meg mit zavar?

Engem nem zavar, ellenben a természet és a megszokott társadalmi folyamatok a szépelgéstől és a fantáziálásoktól függetlenül kőkeményen ki fogják rostálni az neoidiotizmusok által kitermelt, életképtelenre nevelt egyedeket, akiknek ennek köszönhetően nem lesz túl vidám életútjuk, csak mire erre rájönnek, a vonat addigra már elment.

Mondok egy példát - ha tippelni akarsz, az 5 brit csaj aki felmondta a stronkwomen és meg a fuckbiology mantrát, este vajon kinek a DNS-t fogja magába tölteni:

1. A nemileg kissé bizonytalannak tűni, feminin srácát
2. az aggresszívan nyomuló, ám ideológialag képzetlen de alfának tűnő srácét

De ugyanez a példa mehetne arról hogy egy nagyobb vállalatnál vagy versenyhelyzetben ki fog érvényesülni.

Ennyit arról hogy fuckbiology..