1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. fip7

fip7 Well-Known Member

molnibalage

1. Vannak akik szeretik ezeket a topikokat is.
    2. Meg így nem a technikai topikokat offoljuk szét mint régen.
    3. És nehogy azt hidd, hogy a trollok akik a biztpol topikban trollkodnak nem találnának meg a technikai topikokban. Akkor ott nyomnák azt amit most a biztpolban tesznek.

Szerintem jó, hogy van biztpol, a probléma nem ez. A probléma sérült/fizetett embertársainkkal van, akik trollkodnak és offolnak ezerrel.

2. cagnamadre

cagnamadre New Member

Tisztelettel kérdezem, hogy miért nijncs benned SEM annyi parasztbecsület=<b>jellem</b>, hogy elém állva írd le, mi is a bajod velem???? Vajh, miért nincs egyetlen egy válaszod sem a topikokban olvasható, témába illő beírásaimra, és helyette a hátam mögött szapulsz csak, és undorító módon csak mószerolásra vagy te is képes?? Vajon, arra miért is nem vagy képes, hogy felfogd, hogy ki kezdte a személyeskedést a másik irányába, amivel azt arra kényszerítette, hogy megvédje magát, vagyis visszacsapjon az őt ért támadások, rágalmazások miatt? Igaz, a jellemtelenséghez nem kell egy csöppnyi ész sem, de ahhoz, amit kérek folyamatosan, ahhoz már igen. Nem csak önpusztító vagy, hanem közveszélyesen közpusztító, így már nem csak magadat veszélyezteted életveszélyesen a viselkedéseddel, hanem mindenkit, aki a környezetedben él. Ha egy kis jellem is van benned, válaszolsz felém. Ha nincs, akkor nem olvasható tőled is ilyen tartalom megírva az irányomba.

Személyeskedsz!! Aki meg csak erre képes, az a sérült, és nem az, akire mutogat.
    Tőled is megkérdem:
    Mit jelent konkrétan számodra az, hogy troll????

3. cagnamadre

cagnamadre New Member

<del>...tőled is...</del>
    ...tőled sem...

4. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

És ezt itt most be is lehet fejezni, különben kereshet a társaság más fórumot magának.

5. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

A biztpol részleg egyrészt egyedülálló (csak mostanában kicsit több a vélemény mint a tartalom-ebben én is részes vagyok,bocs), másrészt a technikai topikok pufferzónája.
    Öntökönbökés lenne megszüntetni.

Másrészt az ignore gomb csak az én kiváltságom? Ti miért nem tudjátok használni?

6. nyugger

nyugger Well-Known Member

Amúgy kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

7. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Az ignore gomb használata, de akár csak egy nem tetsző vélemény mellett való elsétálásnak a képessége csak intelligencia kérdése.., amiből az elmúlt napok tanulsága szerint nagy hiány van. Szóval a probléma erővel lesz megoldva.

8. cagnamadre

cagnamadre New Member

<B>MODERÁLVA</b>

9. xfotel

xfotel New Member

az ignore gombnak megvannak a korlátai, eltérő vélemények nem zavarnak, van olyan hogy mire használnám az embert már kitiltották és visszajött más néven, van olyan hogy olyan embert rántanak be ostoba vitába, akit nem akarok ignorálni, egyetlen alkalom amikor használom, amikor én voltam barom, hogy belementem valami hadonászásba... a feljelentő gomb meg nem is tudom, rosszul esik megnyomni :)

10. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ne essen rosszul. A moderátornak nincs mindent látó szeme és végtelen ideje, hogy minden topikot olvasson.

11. formosa

formosa New Member

Nálam nem látható sem ignore, sem feljelentő gomb - igaz, nincs is rájuk szükségem.
    Csak "idéz" gombom van, mely sajna az egész hozzászólást, sőt az idézetet is idézi. De hogyan lehet szövegrészt idézni? Ki kell törölnöm a felesleget?

12. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Az ignoráláshoz kattints az egyén profiljára, a Message gomb mellett lesz.
    Ha nincs kommentet feljelentő gombod, az baj, milyen eszközről vagy?

13. Eltorro

Eltorro New Member

Át tudom érezni GrGLy helyzetét, anno moderátor voltam egy gamer fórumon, meg rövid ideig admin. Csak nálam elszakadt a cérna és kitöröltem a szétflood-olt topic-ot amit ban-nal honorált a tulaj mert sokan csak amiatt jártak fel (és generáltak reklámbevételt).

14. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Jelenleg csak így lehet, igen. Az új fórum majd tudja, hogy egérrel kijelölöd az idézendő szöveget és már adja is a lehetőséget annak a beidézésre.

15. xfotel

xfotel New Member

Ne essen rosszul. A moderátornak nincs mindent látó szeme és végtelen ideje, hogy minden topikot olvasson.
    </blockquote>

ennek az érvnek a súlya egyenesen aránylik a fórum forgalmához, többszáz vagy ezer felhasználós fórumokra gondolok.

16. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ez most is megy, csak akkor a nevet nem írja oda.

17. formosa

formosa New Member

Köszi Silurusglanis! Ignore megvan, de nem fogom kipróbálni. A gépem amúgy 1 ősrégi PC, ezért vannak hiányosságai /pl. a Google Chrome-ot sem lehet letölteni az elavult hardware miatt/, de írásra tökéletes. A legfontosabb viszont az, hogy soha senkit nem jelentettem föl, és nem is fogok! - Itt sem!

18. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

A mostani fórum motort nem tudom ki magyarosította, de a "Feljelent" szóhasználat valóban nem a legszerencsésebb.

Az új fórum motornak nem volt magyarosítása, így a felhasználók felé néző felületet lefordítottam a közelmúltban és a "Moderátor értesítése" kifejezésre esett a választásom ezen funkció esetében.

19. fip7

fip7 Well-Known Member

Tcat

Szerintem is szerencsésebb a "Moderátor értesítése" fordítás. Hazánk sajátos történelme miatt a "feljelent" opció sokak számára joggal ellenszenves.

20. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

blogen és joker tényleg bannon vannak? Meddig?

Ezen oldal megosztása