Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 495
12 674
113
Tisztelt moderáció!

Most tök őszintén...

Dudit miért engedidek szabadjára? Én értem, hogy nem kell egy fórumnak demokratikusnak lennie és hogy más szabályok vonatkozhatnak rá. De!
Sokadik alkalommal tett olyan dolgokat, amikért mások repültek.. nem hogy sokadik visszaesőként. Nyilván bevéditek, ez nem is kérdés. Légyszíves ne nézzetek mindenkit hülyének, hogy ez csak a véletlen és a figyelmetlenség műve (kihordások, mások propagandistázása, folyamatos személyeskedések, offolások).
De pl. napokban is, full sötétségeivel, oda nem illő témáival szétoffolja a biztpol topikot, másokat bosszantva. Szerintem a posztok fele az ostobaságaira megy el és nyilván nem jó hangulatban történik.
Pl ebben a pillanatban nézzetek rá az utolsó oldalakra mit csinál ez a szerencsétlen ismét, nyilván kap és fog kapni személyeskedő válaszokat is.. másról sem szól a topik.
Tényleg ezt szeretnétek? Basszus, én értem, hogy nagy haver, biztos régóta itt van, de vállalhatatlan amit művel és szerintem nektek is rohadt gáz.

Béke.. csak kíváncsi vagyok. Nekem tényleg 8, lehet akár dudi igazságai is a topik elnevezése, ahonnan mindenki mást kitiltottak.
 

Torgamba

Active Member
2019. január 5.
30
143
33
Külön szabályokat vonatkoznak Az Ukrajnai Fegyveres Konfliktus topikra!
  • "az, hogy szerinted a másik fórumozó propagandista, az egyből min. 2 hét tiltás
  • a másik fórumozási szokásainak a firtatása min. 2 hét tiltás
  • a másik fórumozó értelmi képességeinek megkérdőjelezése (udvarias, kifinomult formában is) min. 2 hét tiltás
  • "eszednél vagy, hogy..."-típusú, khm. "vitaindítók", a moderátor eszénél lesz, mert min. 2 hét tiltás

az ukrán topikba nem tartoznak bele a következő témák:
  • orosz/USA/EU/stb. gazdasági helyzet. Ezekre az országokra, földrészekre vannak külön topikok.
  • orosz/USA/EU/stb. széthullása, ezekre is vannak külön topikok
  • új világrend
  • holokauszt, holodomor
  • bármelyik más ország belpolitikai témája
  • magyar választás
  • a nácizmus, bolsevizmus, kommunizmus, LMBTQ-izmus, stb. lélektana
  • vicces videók"
Ezek elég világos, szigorú!!!, és egyértelmű szabályok, miért nincsenek alkalmazva, @Tcat @Busho3301 ?
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Ha követtétek az elmúlt évek eseményeit láthattátok, hogy jó páran leléptek az oldalról akik a haditechnikai részhez sokat hozzátettek...

A mostani helyzet kb. olyan mint amikor az autószerelő műhelyben minden tehetségesebb szaki felmond, végül már csak az öreg részeges marad, de őt semmiképp sem akarják elengedni, mert akkor bezár a bolt.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 941
21 626
113
Ha követtétek az elmúlt évek eseményeit láthattátok, hogy jó páran leléptek az oldalról akik a haditechnikai részhez sokat hozzátettek...

A mostani helyzet kb. olyan mint amikor az autószerelő műhelyben minden tehetségesebb szaki felmond, végül már csak az öreg részeges marad, de őt semmiképp sem akarják elengedni, mert akkor bezár a bolt.

Ááááááhhh, szerintem dudi nem is öreg és nem is iszik… :D
 
T

Törölt tag 1711

Guest
ogre kapott 1 évet, mert előző büntetése letelte után ott folytatta ahonnan.... gigabiga eddig csak trollkodott, teljesen ugyan onnan folytatja mindig, kap 2 hetet.

Ogre olyan amilyen, de ott is kőkeményen benne volt, hogy a kapitány hozta a semmihez sem értő okoskodó stílusát olyan témában amiben ő otthon volt és elpukkant az agya amikor már 3. napja ontotta a baromságot.
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 471
19 129
113
Az ukrán topicot olvassák a modik? Mert az rendben van, h ez a Dudigyerek bármit írhat, de miért kell hagyni, hogy teljesen "topicidegen" témával szétbarmolja az ukrán oldalt? Nem hiszem, h az, h ő nem érti milyen is az orosz ipar teljesítménye, az ukrán háború témájába tartozna. Csináljatok neki egy játszóteret ahol kedvére értetlenkedhet és terelgethet, de tényleg úgy lehet érezni, h neki sokkal többet elnéztek, mint másoknak. Vagy ennyire nincs más szakember azon az oldalon, h nélküle nem lehet meglenni? :D
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 495
12 674
113
Az ukrán topicot olvassák a modik? Mert az rendben van, h ez a Dudigyerek bármit írhat, de miért kell hagyni, hogy teljesen "topicidegen" témával szétbarmolja az ukrán oldalt? Nem hiszem, h az, h ő nem érti milyen is az orosz ipar teljesítménye, az ukrán háború témájába tartozna. Csináljatok neki egy játszóteret ahol kedvére értetlenkedhet és terelgethet, de tényleg úgy lehet érezni, h neki sokkal többet elnéztek, mint másoknak. Vagy ennyire nincs más szakember azon az oldalon, h nélküle nem lehet meglenni? :D
Olvasták. Gigabiga meg is kapta büntetését a hullás fotó miatt.
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 471
19 129
113
Olvasták. Gigabiga meg is kapta büntetését a hullás fotó miatt.
Akkor csak a Dudi munkássága nem csípi a szemüket? :D Tényleg unalmas már kicsit, hogy a nyolcvanadik válasz után még nyolcvanegyedszer is felteszi ugyanazt a süket álkérdést... Felőlem polemizálhat az orosz iparon, engem nem zavar, de oldalakon keresztül csak ez a téma megy...
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 495
12 674
113
Akkor csak a Dudi munkássága nem csípi a szemüket? :D Tényleg unalmas már kicsit, hogy a nyolcvanadik válasz után még nyolcvanegyedszer is felteszi ugyanazt a süket álkérdést... Felőlem polemizálhat az orosz iparon, engem nem zavar, de oldalakon keresztül csak ez a téma megy...

Szerintem csaj és irdatlanul nagy dudái vannak, azért dudi. Akkor én is elnézném neki. Mittomén... :D

Ez a mostani ámokfutása csak apróság.
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 471
19 129
113
Akkor csak a Dudi munkássága nem csípi a szemüket? :D Tényleg unalmas már kicsit, hogy a nyolcvanadik válasz után még nyolcvanegyedszer is felteszi ugyanazt a süket álkérdést... Felőlem polemizálhat az orosz iparon, engem nem zavar, de oldalakon keresztül csak ez a téma megy...
Mea culpa! Mégiscsak olvassák... :D Úgy tűnik az orosz ipar semmirekellősége már nem téma. :D
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 488
18 397
113
Tisztelt moderáció!

Most tök őszintén...

Dudit miért engedidek szabadjára? Én értem, hogy nem kell egy fórumnak demokratikusnak lennie és hogy más szabályok vonatkozhatnak rá. De!
Sokadik alkalommal tett olyan dolgokat, amikért mások repültek.. nem hogy sokadik visszaesőként. Nyilván bevéditek, ez nem is kérdés. Légyszíves ne nézzetek mindenkit hülyének, hogy ez csak a véletlen és a figyelmetlenség műve (kihordások, mások propagandistázása, folyamatos személyeskedések, offolások).
De pl. napokban is, full sötétségeivel, oda nem illő témáival szétoffolja a biztpol topikot, másokat bosszantva. Szerintem a posztok fele az ostobaságaira megy el és nyilván nem jó hangulatban történik.
Pl ebben a pillanatban nézzetek rá az utolsó oldalakra mit csinál ez a szerencsétlen ismét, nyilván kap és fog kapni személyeskedő válaszokat is.. másról sem szól a topik.
Tényleg ezt szeretnétek? Basszus, én értem, hogy nagy haver, biztos régóta itt van, de vállalhatatlan amit művel és szerintem nektek is rohadt gáz.

Béke.. csak kíváncsi vagyok. Nekem tényleg 8, lehet akár dudi igazságai is a topik elnevezése, ahonnan mindenki mást kitiltottak.

Ezt nevezik hangulatkeltésnek, trollkodásnak.
Napokig heccelik, provokálják, amikor visszaszól, akkor meg mutogatnak, hogy nézd, micsoda normaszegés, ki kell tiltani.

Sokszor bejött már, több tagtól is meg tudtak szabadulni így, akinek nem tetszett a véleménye.
Elég gusztustalan, hogy MINDIG azok ellen agitáltok, aki nem a ti véleményeteken van, esetleg szakmai érvekkel buktatja a mondandótokat.
:)

Napok óta próbálkozol, erőlködsz ezzel. Szánalmas.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 488
18 397
113
Az ukrán topicot olvassák a modik? Mert az rendben van, h ez a Dudigyerek bármit írhat, de miért kell hagyni, hogy teljesen "topicidegen" témával szétbarmolja az ukrán oldalt? Nem hiszem, h az, h ő nem érti milyen is az orosz ipar teljesítménye, az ukrán háború témájába tartozna. Csináljatok neki egy játszóteret ahol kedvére értetlenkedhet és terelgethet, de tényleg úgy lehet érezni, h neki sokkal többet elnéztek, mint másoknak. Vagy ennyire nincs más szakember azon az oldalon, h nélküle nem lehet meglenni? :D

Itt a másik. Hasznosat is írhatott volna, inkább megy a műbalhé.
Mert dudi más véleményen van, mint ők....
Ezért tiltsák ki.
Hihetetlen.
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 495
12 674
113
Ezt nevezik hangulatkeltésnek, trollkodásnak.
Napokig heccelik, provokálják, amikor visszaszól, akkor meg mutogatnak, hogy nézd, micsoda normaszegés, ki kell tiltani.

Sokszor bejött már, több tagtól is meg tudtak szabadulni így, akinek nem tetszett a véleménye.
Elég gusztustalan, hogy MINDIG azok ellen agitáltok, aki nem a ti véleményeteken van, esetleg szakmai érvekkel buktatja a mondandótokat.
:)

Napok óta próbálkozol, erőlködsz ezzel. Szánalmas.

Micsoda arcátlan gonoszság.
Gondolj bele, még te is képes vagy a fórum keretein belül posztolni.

Szakmai érvek????
gondolkozóba estem.... itt valami félreértés történhetett. Igy egészen biztosan nem Dudi eseteiről van szó.

Köszönöm észrevételed.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 941
21 626
113
Itt a másik. Hasznosat is írhatott volna, inkább megy a műbalhé.
Mert dudi más véleményen van, mint ők....
Ezért tiltsák ki.
Hihetetlen.

Nem tudom neked mennyire megy az értő olvasás, de én úgy vettem ki, hogy nem a “más véleményen van” a probléma, hanem hogy teljesen topicidegen ez a téma és nagyjából pár naponta kezd bele.
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 471
19 129
113
Itt a másik. Hasznosat is írhatott volna, inkább megy a műbalhé.
Mert dudi más véleményen van, mint ők....
Ezért tiltsák ki.
Hihetetlen.
Javaslom, próbáld meg újra értelmezni amit írtam. Ha nem megy magyarul, leírhatom neked valamilyen szláv nyelven is... :D
Nem Dudi "más" véleménye volt a probléma, hanem az, hogy qrvára nem tartozik az ukrán topic témájába, hogy ő mit gondol az orosz ipar teljesítményéről.
Ja, és ha már így "személyesen" összefutunk, kimondottan hiányolnám, ha a hozzászólásaimra nem kapnék tőled vigyorgó fejecskét. Ha ilyen nem jön, úgy érzem valamit nem jól fogalmaztam meg... :D
 
Status
Not open for further replies.