Zenebutik

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 903
13 774
113
Na pontosan ezért kaptad meg a kislányom smink készletét, mert ő 8 évesen 13-at tud csinàlni… még belegondolni is rossz hogy csicskítana téged… :D:D:D
Örülök neki! Neked legalább megadatott....nekem sajnos lehet hogy a saját hibámból de nem, és már nem is fog...pedig jó lenne...viszont volt egy macskám 3 évig :(...de az már nagyon rég volt...
 
  • Hűha
Reactions: reich_und_roll

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 385
16 633
113
Talált! :cool:

--------------

Közösbe:

Régen sokat hallgattam az Alestormot (skótok), de ez most lesokkolt...nem tudtam, hogy van magyar kötődése a bandának :eek:
Az Istencsászár adjon nekik hosszú és boldog, egészségben és nőkben gazdag életet ezért a zeneszámért!

Sose hallottam róluk,de ez kib@szott jó zene.
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 074
6 681
113
Ne azon az Alvin dalon, amit tegnap hallottam a Barba Negrában mindenki jót csámcsoghat, függetlenül attól, hogy melyik oldalon áll:



Egy nap kinevetjük, hogy belehaltunk, hogy hajszoltuk azt a pénzt
Hogy rájuk bíztuk a sorsunk és bohócok osztották az észt
Valami faszfej dögvészt tesztelt rajtunk, világra hozta a frászt
Aztán Amerika kapitány felhergelte és Putyin ránk zárta a gázt
Tüzelj, meg ne fázz!
Hogy flamra vette, mert megtehette Lölő, igen a mindig célba lövő
Sajnos NER lovagnak én szar vagyok, nekem nem hozott a jövő
Aztán a király a talált vastalpún üzent a könygázzal a szádban
Takaródj innen fiatal élj meg máshol Európában
Egy nap nevetni fogunk mindenen, az elcsépelt közhely vicceden
Hogy a vérünkkel fizettünk mindezért
Egy nap nevetni fogunk mindenen, homlokunkra csapunk, hogy Istenem bazz
Bocsánatot kér majd mindenért ... majd mindenért

A fal meg könnyes szemre hányta, hogy csak bennünk bízott
Tolmács kellett, mert nincs meg angolul, hogy csak a nyugat pénzére hízott
Pedig csak nyugodt életre vágytunk egy csendes kis házban
Nem az átlag szerencsétlen ágyú töltelék a demokratikus Ukrajnában
Egy nap nevetni fogunk mindenen, az elcsépelt közhely vicceden
Hogy a vérünkkel fizettünk mindezért
Egy nap nevetni fogunk mindenen, homlokunkra csapunk, hogy Istenem bazz
Bocsánatot kér majd mindenért ... majd mindenért
 
  • Tetszik
Reactions: Molon Labe

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 290
84 387
113
Olyanok, mint a Blondie az elborult korszakában, de az AC Shadows miatt egész felkapták őket:
(A Meikyu a legvégén van.)
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 052
30 965
113
Nem csak adni, kérni is! Ha tudnád milyen sóher vagyok! Az, ha mindennek van ára, de kimondott, ráírt, explicit, az segít döntéseket hozni. Egy egydimenziós skalárrá lehet egy bonyolult sokdimenziós döntési mátrixot redukálni, mint itt sokan teszik a széljobb-szélban egy bitesre kvantált módszerrel, ami már ennek a tovább egyszerűsített változata!

Egyébként adok is pénzt a pártokra, sajnos többet, mint szeretnék, nekem nincs dubajban cégem, mint amiről a ner prominenseinek házilapja szinte dicsekedve ír, hogy lehet megúszni a munka és befektetési hozamok utáni adókat. (kikeresni lusta vagyok, kb 2 hete indexen volt)
Csak neked...
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 903
13 774
113
A Bölcskei diszkóban a bevonuló bulimon legalább 5ször játszották le nekem,... :) 2 tetves nap múlva Sárbogárd 11/5 :D Lérakosztály :(