[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 285
113
Navracsicsot csúfolták kormányablak-miniszternek, de lehet, hogy nem ő szervezte persze, csak erre szűkítették le a hatáskörét.
nem Lázár takarított el utána? Nekem ez rémlik, de lehet, hogy tévedésben vagyok, most nincs időm utánakeresni. Ha valaki tudja/megteszi taggeljen be mindenképp! Kösz!
 
  • Tetszik
Reactions: enzo

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 245
33 157
113
nem Lázár takarított el utána? Nekem ez rémlik, de lehet, hogy tévedésben vagyok, most nincs időm utánakeresni. Ha valaki tudja/megteszi taggeljen be mindenképp! Kösz!

Nem tudom, de mintha úgy emlékeznék, hogy egy ideig mindenki meg volt elégedve a kormányablakokkal, hogy milyen gyors az ügyintézés, egyablakos stb. Aztán később leépítések, pénzmegvonások lehettek, mert akkor már nem áradoztak róluk, lehet ez már Lázár után volt.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 285
113
Nők semmit nem felejtenek el....
"Emlekszel, amikor 1990-ben kaptál egy bűntetést mert rosszul parkoltál?" :(
Ne ferdíts, egy nő nem úgy mondaná, hanem:

"Emlekszel, amikor 1990 augusztusban kaptál egy bűntetést mert rosszul parkoltál? Azt hiszem 25.-én, igen, mert nem tudtam a kedvenc cipőmet felvenni, mert 23.-án összetaposták az ünnepségen. Tudod azt a sárgát..."
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 690
55 816
113
Ne ferdíts, egy nő nem úgy mondaná, hanem:

"Emlekszel, amikor 1990 augusztusban kaptál egy bűntetést mert rosszul parkoltál? Azt hiszem 25.-én, igen, mert nem tudtam a kedvenc cipőmet felvenni, mert 23.-án összetaposták az ünnepségen. Tudod azt a sárgát..."
Tapasztalt férj szavai ezek! :)
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 435
4 550
113
Viszont ha rájátszik és ha ezzel bejut feltéve ha bejut a parlamentbe ki is csinálják idővel a jóval rutinosabb fletóék. Egyébként meg nem értem hogy ennyire taktikázik. Ennyire hülye nem lehet ha elkezdi és folytatni fogja fletó fikázását il szalamizását akkor a büdös életben nem fog bejutni. Vagy ha igen kicsinálják politikaliag idővel. Mondjuk a beképzeltsége és az arroganciája rá fog játszani. Egyébként 22 ben a fidesz ha nem is sokkal de szerintem simán fogja hozni a többséget. 2/3 ad kérdéses de ebben a nemzteközi politikai feszültségben már a simma többség is elég lenne. Kevesebb támadási felületet adva. 2/3 al akkora nyomás lenne nyugatról minden fronton hogy az már sok lenne az országnak. Továbbá ideje lenne már Orbán utodját kinevelni. Fiatalabb arcokra lenne szükség. Talán Lázár még beleférne abba korosztályba.
A Fideszt fel kell oszlatni a választás után. Rutinszerűen vád alá helyezni mindet, mert van bizonyíték bőven. Következő lépés hogy egymás ellen tanúskodjanak a jobb elbírálás reményében. Ez elég feszültséget fog generálni a párton belül hogy szétessen ilyen 5%-os Kisgazda körökre.
Utána egy megtisztult magyar közélettel lehet nekiállni 2026-nak.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 774
48 112
113
Ezen azert most felszaladt a szemoldokom...

Nincsittsemmilátnivaló! Nem tudtad, hogy kommunista? Állandóan a klímáról beszél!!!!4
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 195
92 587
113
Ezen azert most felszaladt a szemoldokom...

Mivel a magyar titkosszolgálat használha ezt a szoftvert, ezért bizonyos poziban lévő embereket a beosztásuk okán protokoll szerint alapból lehallgatnak. Emellé jó sztori összeesküvés elméleteket irni, hátsó szándékkal zavarkeltési célból.

De ugye az amerikaiak is alapból lehallgatnak mkit, aki bizonyos hazai vagy külföldi pozíciókban ül.
A testőrök lehallgatását én ennek tekintem, alá is iratnak velük ilyen engedélyezési doksit, amikor poziba kerülnek kormánytól függetlenül.

Emellett van 1 másik szál is, amit a direkt36 amcsi ügynöki szándékosan összemaszatolnak ezekkel a lehallgatásokkal. Bizonyos ellenzéki újságírók, akik aktív kapcsolatban állnak külföldi titkosszolgálatokkak, üzleti körökkel és aktívan irnak befolyásolási, maipulációs célból cikkeket, ezért nem pozíciójuk, hanem tevekenységük révén kerültek megfigyelés alá.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 654
16 679
113
A Fideszt fel kell oszlatni a választás után. Rutinszerűen vád alá helyezni mindet, mert van bizonyíték bőven. Következő lépés hogy egymás ellen tanúskodjanak a jobb elbírálás reményében. Ez elég feszültséget fog generálni a párton belül hogy szétessen ilyen 5%-os Kisgazda körökre.
Utána egy megtisztult magyar közélettel lehet nekiállni 2026-nak.
Ju méd máj déj :) Miért is? Van bizonyíték? Nosza, mehet a feljelentés! Rendőrség, ügyészség, bíróság 70-95%-ban kormányellenes. Megtisztulásnak nem nevezném azt, h a budiból kilapátolt fekáliát a nappali perzsaszőnyegére depózzuk, de tudom, h ez ízlés dolga.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 517
18 161
113
boss!
9ce4cf7dadb55a11b831a700df01161b.jpg
"Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!"
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Mivel a magyar titkosszolgálat használha ezt a szoftvert, ezért bizonyos poziban lévő embereket a beosztásuk okán protokoll szerint alapból lehallgatnak. Emellé jó sztori összeesküvés elméleteket irni, hátsó szándékkal zavarkeltési célból.

De ugye az amerikaiak is alapból lehallgatnak mkit, aki bizonyos hazai vagy külföldi pozíciókban ül.
A testőrök lehallgatását én ennek tekintem, alá is iratnak velük ilyen engedélyezési doksit, amikor poziba kerülnek kormánytól függetlenül.

Emellett van 1 másik szál is, amit a direkt36 amcsi ügynöki szándékosan összemaszatolnak ezekkel a lehallgatásokkal. Bizonyos ellenzéki újságírók, akik aktív kapcsolatban állnak külföldi titkosszolgálatokkak, üzleti körökkel és aktívan irnak befolyásolási, maipulációs célból cikkeket, ezért nem pozíciójuk, hanem tevekenységük révén kerültek megfigyelés alá.
Baromságot írsz, de mindegy.
 
  • Vicces
Reactions: zeal and OhioNurse

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 435
4 550
113
Ehhez a lehallgatási ügyhöz már nincs mit hozzátennem, már magért beszél.
Amikor az ellenzék mellet a sajátjaikat is lehallgatják az már nem csak diktatórikus de paranoid is.
De hát így van bebiztosítva a rendszer, mindenki jelent mindenkiről.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 517
18 161
113
Van egy olyan érzésem, hogy MZP tulajdonképpen beépített ügynök (csak éppen a Fidesz zsoldjában) és a Balodali Összefogásba történt sikeres beszivárgás/beépülés után egyetlen feladata van, folyamatos ellentétes nyilatkozatokkal és cselekedetekkel a választásokig hitelesség szempontjából lenullázni az összefogás minden szereplőjét a saját szavazóik (illetve úgy egyáltalán mindenki) előtt.

Mert ha megnézitek, láthatjátok, hogy ennyi bakit (célzottan a fontos témakörökre fókuszálva) egymás után véletlenül elkövetni nem lehet. Viszont előre felépítve/megtervezve, diverziós céllal...hmmm ez már egy sokkal izgalmasabb (amolyan 007-es) gondolat menet.
Szerintem meg csak szimplán orvosi eset. Amúgy azt mondják, hogy polgármesterként is ilyen volt, szóval csak hozza a saját személyiségét.
 

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 425
3 741
113
A Fideszt fel kell oszlatni a választás után. Rutinszerűen vád alá helyezni mindet, mert van bizonyíték bőven. Következő lépés hogy egymás ellen tanúskodjanak a jobb elbírálás reményében. Ez elég feszültséget fog generálni a párton belül hogy szétessen ilyen 5%-os Kisgazda körökre.
Utána egy megtisztult magyar közélettel lehet nekiállni 2026-nak.

Nem tudom mit szedsz, de szerintem hagyd abba.
Teljesen el vagy rugaszkodva a valóságtól, mintha egy másik világban élnél... A drog káros.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 245
33 157
113
Anno Göring gyűjtötte mániákusan a plecsniket, a pletykák szerint még a nagy német anyakereszt arany fokazatát is kiosztotta magának, szóval olyan ez a kitüntetősdi mint az Austrialotto, minden lehetséges :D
MKG_DeA.jpg

Hát Magdának ki is oszthatta (a szalagja olyan, mint a redőnyöm gurtnija, csak az piros), ha magának nem is (még mielőtt megmérgezték a gyerekeiket). Brezsnyev gyűjteményéből is csak a Hős Város és a Hős Anya hiányzott a rossz nyelvek szerint.

MotherHeroine.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

vata

Well-Known Member
2015. december 5.
601
2 580
93
"(még mielőtt megmérgezték a gyerekeiket)"
Össze kevered Goebbels-el.
De Hermann Göring az első kitüntetéseit megérdemelten kapta, az első világháború elején már vaskereszttel tüntették ki,
utána vadászpilóta lett és 22db angol, francia vadászt és bombázót lőtt le, ezért megkapta a vaskereszt második fokozatát és a "Pour le Mérite" érdemrendet ami a Német császárság legmagasabb katonai kitüntetése volt.

Blue_Max.jpg