Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
W

Wilson

Guest
Kérdés az adminok részére:
Meddig hagyjàtok még hogy anyázás, személyeskedés menjen mostmár nem IS egy topicban?
Direkt nem írok neveket , kinek nem inge nem veszi magára de már rohadt idegesítő hogy nem tudok egy tetves oldalt elolvasni úgy hogy valamilyen felesleges torzulás/személyeskedés/anyázás ne jöjjön a szemem elé, most komolyan , tényleg idáig jutott a fórum?
@Tcat @Terminator tök8 akárki
A megoldás erre a Zéró tolerancia ..
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 119
45 434
113
Kérdés az adminok részére:
Meddig hagyjàtok még hogy anyázás, személyeskedés menjen mostmár nem IS egy topicban?
Direkt nem írok neveket , kinek nem inge nem veszi magára de már rohadt idegesítő hogy nem tudok egy tetves oldalt elolvasni úgy hogy valamilyen felesleges torzulás/személyeskedés/anyázás ne jöjjön a szemem elé, most komolyan , tényleg idáig jutott a fórum?
@Tcat @Terminator tök8 akárki
Hja @fitom -ra gondolsz? Vele nem kell foglalkozni (ignore). Megnézed az eddigi hozzászólásait, és igazat fogsz nekem adni... :cool:
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: megazez and fitom

fitom

Well-Known Member
2020. szeptember 30.
3 000
5 330
113
Hja @fitom -ra gondolsz? Vele nem kell foglalkozni (ignore). Megnézed az eddigi hozzászólásait, és igazat fogsz nekem adni... :cool:
Lassan kezdem azt hinni tényleg igaz a mondás, nomen est omen.
Tudtommal ez egy haditechnikai fórum, ahol haditechnika iránt érdeklődő emberek beszélgethetnek szabadon, annak minden aspektusáról.
De egyre többször játszátok itt a moderátort.
Egy a témában releváns, tisztázatlan kérdést tettem fel. Erre jössz, és nyomod a gondolatellenőrt.
Milyen érdekes ezzel a hozzászólással semmi bajod...! Pedig ezt neked címezték! Vajon miért? Folyamatosan kötözködsz mindenkivel! :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: mindenen kívül

fedett_mókus

Well-Known Member
2018. november 25.
3 647
6 359
113
Hja @fitom -ra gondolsz? Vele nem kell foglalkozni (ignore). Megnézed az eddigi hozzászólásait, és igazat fogsz nekem adni... :cool:
Nem csak rágondolok huszárom , van itt pár ember akit már réges rég pihire kellett volna küldeni , múltkor megis említettem egyik topicban de tényleg nem akarok neveket írni , pedig nekem nagy a teherbírásom ilyen téren de ez már kezd sok lenni és nem értem hogy lehet eddig engedni ezeket a dolgokat
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Kapcsolódóan: amúgy tényleg marha nagy segítség ha a túltolt dolgokat jelzitek a "Moderátor értesítése" funkcióval, hiszen az átlagban napi 750-800 hozzászólást enélkül abszolút esélytelen megszűrni hatékonyan. Ha egy hosszabb komment szál problémás, nem kell egyesével, elég a problémás komment szál elejéről egyet.
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
7 745
26 198
113
@Tcat , szerintem egyszerüe zàrd le az ukri topikot egy hónapra. Aztàn pàr nap amíg kiörjöngik magukat a többiben az elvonàs miatt a függök miközben @Terminator -ral bedaràljàtok az örjôngésük minden nyomàt meg a legvadabb acsargó nickeket és talàn megtisztul a fórum az elharapózott idegàllapottól.
Folytatnák más topikokba szerintem.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
@Tcat , szerintem egyszerüe zàrd le az ukri topikot egy hónapra. Aztàn pàr nap amíg kiörjöngik magukat a többiben az elvonàs miatt a függök miközben @Terminator -ral bedaràljàtok az örjôngésük minden nyomàt meg a legvadabb acsargó nickeket és talàn megtisztul a fórum az elharapózott idegàllapottól.
Nek kell írni, vagy olvasni oszt' jó napot; mert aki korpa közé keveredik...
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 027
66 479
113
Nek kell írni, vagy olvasni oszt' jó napot; mert aki korpa közé keveredik...
Nem keveredtem. Ugyanaz a buta hiszti megy, mint egy hónapja vagy hàrom hónapja. Nem írtam az ukri topikba a fasz tudja mióta, semmit. Az olvasàsom annyiból telt, hogy utolsó olvasatlan oldal, 150 oldal ugràs, utolsó oldal. Mivel ez a tràgyadomb borította fel az értelem konkrét vilàgàt, jót tesz neki egy kis atlantista (hiszen ezen szöveccség elveit akarjuk vallani nem? Mehehehe) kollektív büntetés. Az ocsút elviszi a szél, a búza.meg megmarad. A kényszeres idiótàk eltakarodnak a ***** ******ba a fészbúkra, a többi meg elemez és visszatartja az egyetlen kizàrólagos szent narratívàjàt, függetlenül attól, hogy az nekem, vagy bàrki màsnak tetszik, vagy köpedelem.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
@Tcat , szerintem egyszerüe zàrd le az ukri topikot egy hónapra. Aztàn pàr nap amíg kiörjöngik magukat a többiben az elvonàs miatt a függök miközben @Terminator -ral bedaràljàtok az örjôngésük minden nyomàt meg a legvadabb acsargó nickeket és talàn megtisztul a fórum az elharapózott idegàllapottól.

Áh, mindenkinek jobb, míg van az a mocsár...
Mindazonáltal a mocsár topicokban valóban van egy mostanra eléggé elharapózott stílus, a másik csakazértis lehurrogása. Na az ilyesmikért is ki lesznek csapva népek gondolkodóra.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 310
113
Kapcsolódóan: amúgy tényleg marha nagy segítség ha a túltolt dolgokat jelzitek a "Moderátor értesítése" funkcióval, hiszen az átlagban napi 750-800 hozzászólást enélkül abszolút esélytelen megszűrni hatékonyan. Ha egy hosszabb komment szál problémás, nem kell egyesével, elég a problémás komment szál elejéről egyet.
Akkor viszont el is lehet 'várni, hogy ha előzmény nélkül kapom a jelzőket, akkor a post törlése mellett retorzió is lesz a delikvensnek?
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Várom amikor a heti banlistát fél óra lesz végigolvasni.
Én annak jobban örülnék, hogy ha hosszabb ban-lista helyett kultúráltabb és tartalmasabb vélemények, vélemény cserék,beszélgetések, viták, meggyőzési szándékok; meg még akár kultúrált trollkodások lennének és nem minden érvelést és vitakultúrát nélkülöző alpári szintű egymás csesztetése.
 
W

Wilson

Guest
Én annak jobban örülnék, hogy ha hosszabb ban-lista helyett kultúráltabb és tartalmasabb vélemények, vélemény cserék,beszélgetések, viták, meggyőzési szándékok; meg még akár kultúrált trollkodások lennének és nem minden érvelést és vitakultúrát nélkülöző alpári szintű egymás csesztetése.
Meg volt rá adva a lehetőség, de mint látható a fórum egy kisebbik hányada nem élt ezzel, sőt páran csak direkt személyeskedni és trolkodni járnak ide a fórumra, hogy aztán "gyönyörködjenek" a reakciókban, ha a most bejelentett moderátori szigorral ez a pár ember bannolva lesz, akkor sokat fog javulni diskurzusok színvonala...
 
M

molnibalage

Guest
Sajnalom, hogy Molnit kitiltottaf a biztpolbol.... Nekem szemely szerint hianyozni fog... Nem erdemelte meg, mivel a jobber oldalrol tobbek sokkal tobbet engedtek meg maguknak es koszonik szepen, megis itt vannak....
Ne sajnáld. Annál több időm lesz tartalmat gyártani.
Én már elkönyveltem azt, hogy életemnek volt egy szakasza, amiben jelentősebb volt a HTKA.
Annak vége. Ennyi. Meg a fórumnak is. Amiért az oldalt létrejött, az kb. nyomokban létezik. Elektronmikroszkóppal még meg lehet találni vagy színképspektrográfiával. Ha tudod mit keresel...
 
Status
Not open for further replies.