Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Lengyel_nem_medik

Well-Known Member
2022. március 30.
520
1 513
93
Vegyél be egy "Leszarom" tablettát és ne vedd ennyire a szívedre e kis kirohanásomat! Tudom nálatok ez az ukrán téma érzékeny pont, pláne hogy erősen ruszofóbok vagytok!
De hulye vagy... baromsagokat irsz, majd jobb hijjan azzal ervelsz, hogy aki joszandekkal (csak hogy ne erezd annyira szarul magad) felhivja a hulyesegdre a figyelmet az fajgyulolo. Oke. Gratulalok.
 
  • Vicces
Reactions: Venom85

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 501
18 621
113
De hulye vagy... baromsagokat irsz, majd jobb hijjan azzal ervelsz, hogy aki joszandekkal, csak hogy ne erezd annyira szarul magad felhivja a hulyesegdre a figyelmet az fajgyulolo. Oke. Gratulalok.
Hol írtam itt fajgyűlölésről?? Nem érvelek én semmivel! Előre is köszönöm, hogy felhivtad a figyelmem a hülyeségemre!;):)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 472
46 406
113
Ne feledd, hogy én 30 éve követem Ukrajna és a posztszovjet térség eseményeit! Vannak akik csak a 90-es években születtek, vagy akik azt sem tudták mi az a Szovjetúnió. Szerintem tőlem jobban senki nem ismeri az ukrán-orosz helyzetet, az érintett felek gondolkodását, mentalitását, ki mire képes...stb. Minden amit eddig írtam még évekkel ezelőtt is mindig beigazólódott. Lásd amerikai biolaborok, vagy legutóbb a HARM, de vissza lehet menni a 2014-es évebe és megnézni akkor mit írtam és mi teljesült belőle és úgy van. ;)

Orosz Hírek csak lefordítja az orosz forrásokban megjelent anyagokat.
Egyszer az a baj, hogy oroszul nem tudnak, ne legyen oroszul, mikor meg magyarul van- az a baj. :)

Egyébként itt az orosz forrás. Ha nem lenne igaz, nem írták volna oda az oroszok, hogy elküldik a mintákat a Vegyifegyver-tilalmi Szervezetnek (OPCW). :)
Ahhhaahaa !
Jah, mint az, hogy "nem támadnak az orosz"...
:oops: :confused: :hadonaszos:
 
  • Tetszik
Reactions: Catles

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Ne feledd, hogy én 30 éve követem Ukrajna és a posztszovjet térség eseményeit! Vannak akik csak a 90-es években születtek, vagy akik azt sem tudták mi az a Szovjetúnió. Szerintem tőlem jobban senki nem ismeri az ukrán-orosz helyzetet, az érintett felek gondolkodását, mentalitását, ki mire képes...stb. Minden amit eddig írtam még évekkel ezelőtt is mindig beigazólódott. Lásd amerikai biolaborok, vagy legutóbb a HARM, de vissza lehet menni a 2014-es évebe és megnézni akkor mit írtam és mi teljesült belőle és úgy van. ;)

Orosz Hírek csak lefordítja az orosz forrásokban megjelent anyagokat.
Egyszer az a baj, hogy oroszul nem tudnak, ne legyen oroszul, mikor meg magyarul van- az a baj. :)

Egyébként itt az orosz forrás. Ha nem lenne igaz, nem írták volna oda az oroszok, hogy elküldik a mintákat a Vegyifegyver-tilalmi Szervezetnek (OPCW). :)
Ja, a biolaborok.
Meg még Terminátor is ott hentelt a Predatorral az Antonov reptérnél. Tudjuk.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 825
81 204
113
Ahhhaahaa !
Jah, mint az, hogy "nem támadnak az orosz"...
:oops: :confused: :hadonaszos:
Mióta Colin Powell az ENSZ-ben "bemutatta" az iraki vegyifegyverek "bizonyítékot" nem hiszek senkinek(legyen orosz vagy amerikai). Illetve csak akkor, ha már komoly bizonyíték van az állításra vagy az eseményre, hogy megtörténik .(DNR/LNR függetlenségének elismerése pár nappal a müveleteke kezdete előtt)

Ja, a biolaborok.
Meg még Terminátor is ott hentelt a Predatorral az Antonov reptérnél. Tudjuk.
A Pentagon és Viktoria Nuland is elismerte a létezésüket.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Mióta Colin Powell az ENSZ-ben "bemutatta" az iraki vegyifegyverek "bizonyítékot" nem hiszek senkinek(legyen orosz vagy amerikai). Illetve csak akkor, ha már komoly bizonyíték van az állításra vagy az eseményre, hogy megtörténik .(DNR/LNR függetlenségének elismerése pár nappal a müveleteke kezdete előtt)


A Pentagon és Viktoria Nuland is elismerte a létezésüket.
Azért az 'elismerés'-nek a másik felét is illene hoznod... el, de egyáltalán nem katonai, vagy valami biológiai-fegyver fejlesztő laborok.
 
  • Tetszik
Reactions: Catles
K

kamm

Guest
En megprobaltam ezt elolvasni, de oszinten szolva ez egy nagy katyvasz. Esetleg probald meg tetelenkent, a tenyekre szoritkozva, ne olasz pizzakra meg buszkesegre. Koszonom.
:eek: Ennyire nem tudsz magyarul? Vagy, rosszabb, ennyire nem megy meg egy minimalis absztrakcio, meg ilyen alapfokon sem...?
Utobbi eleg ijeszto lenne, el sem merem kepzelni, milyen lehet a lengyel oktatas ezek utan...
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
Az elmúlt napok kommentjei apropóján akkor egy kis vidámság :)
Tényleg no offense senkivel szemben, simán van hogy nem fut bele az ember valamilyen infóba több alkalommal sem.

A fórumlakók közismert kedvenc témáinak egyike a [HUN] gépek festésmintája. "Mé' ilyen? Át lesz festve! Át lesz festve!?" Köztudott, hogy ilyenkor általában krisss kapja a kérdést.

Úgy képzelem mikor már n+1-edik alkalommal járul a fórum népe @krisss elé festésminta ügyben, akkor ilyen idegállapotban lehet:

És mikor ezt követően kicsivel ismét összeáll a csapat a kérdéssel, akkor meg már:

:D

Peace! :)
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 723
5 787
113
“Hogy az a Balatonberényben napvilágot látott, sikoltozásokba öltöztetett, ködmönbe bújtatott, rézhasú, nagyfejű, szultán udvarát megjárt, csőszkunyhóban elrejtett, pikkelypáncélt hordó, fafogú rézfűrésszel megsebzett, bronz térdű, repedtsarkú, büdös szájú, ritka fogú, csempe szobában felneveltetett (!), mocskos, tetves, rabló Mari néni.”
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 501
18 621
113
“Hogy az a Balatonberényben napvilágot látott, sikoltozásokba öltöztetett, ködmönbe bújtatott, rézhasú, nagyfejű, szultán udvarát megjárt, csőszkunyhóban elrejtett, pikkelypáncélt hordó, fafogú rézfűrésszel megsebzett, bronz térdű, repedtsarkú, büdös szájú, ritka fogú, csempe szobában felneveltetett (!), mocskos, tetves, rabló Mari néni.”
Ez egy örök klasszis! :)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 472
46 406
113
Múlt héten megérkezett a harmadik is?
Lesz ünnepélyes átadó?
Srácok! Most csak titeket idéztelek be, de nem csak nektek szól!

Mi a csipa ez a "kapu előtt, vagy már a posta előtt az utcán nyugdíjra/segélyre váró" viselkedés? o_O

Nézek itt ki a fejemből, hogy mi történt az emberekkel. Érteném, ha egyszeri heroinistaként remegnétek a "minden percben itt lehet" packért, de így?
Érteném, ha hemzsegne a tatai tüzér a fórumon, de nektek mennyiben jelent komoly fennakadást, ha csak ezen, vagy a jövő héten lesz egyel több PZH?

Már a H145M-ek érkezése esetén sem értettem a flightradart bújó embereket akik fél-1 óránként jelentették, hogy az érkező gépek hol tartanak.
But why!?!
 
W

Wilson

Guest
Srácok! Most csak titeket idéztelek be, de nem csak nektek szól!

Mi a csipa ez a "kapu előtt, vagy már a posta előtt az utcán nyugdíjra/segélyre váró" viselkedés? o_O

Nézek itt ki a fejemből, hogy mi történt az emberekkel. Érteném, ha egyszeri heroinistaként remegnétek a "minden percben itt lehet" packért, de így?
Érteném, ha hemzsegne a tatai tüzér a fórumon, de nektek mennyiben jelent komoly fennakadást, ha csak ezen, vagy a jövő héten lesz egyel több PZH?

Már a H145M-ek érkezése esetén sem értettem a flightradart bújó embereket akik fél-1 óránként jelentették, hogy az érkező gépek hol tartanak.
But why!?!
Ez bizony akut PZH2000 fertőzés, gyógyítani nem lehet, csak a tüneteket enyhíteni....:)
 
H

Hummen23

Guest
Srácok! Most csak titeket idéztelek be, de nem csak nektek szól!

Mi a csipa ez a "kapu előtt, vagy már a posta előtt az utcán nyugdíjra/segélyre váró" viselkedés? o_O

Nézek itt ki a fejemből, hogy mi történt az emberekkel. Érteném, ha egyszeri heroinistaként remegnétek a "minden percben itt lehet" packért, de így?
Érteném, ha hemzsegne a tatai tüzér a fórumon, de nektek mennyiben jelent komoly fennakadást, ha csak ezen, vagy a jövő héten lesz egyel több PZH?

Már a H145M-ek érkezése esetén sem értettem a flightradart bújó embereket akik fél-1 óránként jelentették, hogy az érkező gépek hol tartanak.
But why!?!
Lassan kezdem azt hinni tényleg igaz a mondás, nomen est omen.
Tudtommal ez egy haditechnikai fórum, ahol haditechnika iránt érdeklődő emberek beszélgethetnek szabadon, annak minden aspektusáról.
De egyre többször játszátok itt a moderátort.
Egy a témában releváns, tisztázatlan kérdést tettem fel. Erre jössz, és nyomod a gondolatellenőrt.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 903
22 372
113
Tudtommal ez egy haditechnikai fórum, ahol haditechnika iránt érdeklődő emberek beszélgethetnek szabadon, annak minden aspektusáról.
De egyre többször játszátok itt a moderátort.
Ne szivd mellre, de vannak vissza-visszatérő kérdések, amelyek minden oldalon megjelennek. Ha ugyanaz az ember teszi fel akkor nyilván még bosszantóbb.

Ennek a fórumnak valahol úgy kellene kinéznie, hogy az emberek az adott témában belinkelik a legújabb hireket, akár saját kommentárral, megosztanak saját képeket, infókat, melyre azok reagálnak, akiknek érdemi hozzátennivalójak van. Mára már inkább egy "kocsmai" chat-szobának néznek ki a topikok, ahol mindenki beböfög valalmit, ami ép az eszébe jut és beszélget a másikkal, mint ha az a többi olvasónak is érdekes lenne. Pedig nem.

Ha várod a harmadik Pzh-t várd meg, mig valaki betesz valamit az érkezésével kapcsolatban,...nem kell oldalanként olyasmit kérdezgetni, amit a bennfenteseken kivül más úgy sem ir meg senki, ...csak ha már lesz nyilvános netes forrása a dolognak. Egyébként meg először érdemes visszaolvasni, de nyilván a fenti okok végett ez nehéz és fárasztó dolog tud lenni...

Béke :)
 
Status
Not open for further replies.