Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 460
121 039
113
Szoval ha konkretan tenyeket hozok fel az ures, teves lozungjaidra, akkor az neked "semmitmondas, hoborges", ha jol ertem?
Az egyre tobb ember meg, gondolom, a trollok, akik ugyan egyetlen haditechnikai kommentet meg nem produkaltak, de piocakent probalnak provokalni minden nem-technikai temaban? Ha ezekre gondoltal, akkor nyugodtan alszom. :cool:

Most hogy erre reagaltam, cserebe szepen reagalj arra, hogyan is lenne a $400M rendeles torok gyartassal olcsobb az allamnak, mint feles tulajdonban magyar gyarban legyartva...?
Nem kell közvetítőnek a saját profitot fizetni
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 326
113
@GI83
Haggyámá' semmi közöm a svédekhez, max hogy szeretem a húsgombócot meg a rénszarvas burgert :D
Úgyhogy nem is különösebben gondolkoztam az eltűnt trafipaxokon.
 
K

kamm

Guest
Én meg azt nem érrtem, miért zsidóztad le @Negant. Egyáltalán, azt nem értem, miért zsidózol állandóan?
En? Dehogy zsidoztam le, pusztan arra utaltam, hogy allandoan nyomja az izraeli sikerpropagandat.
Egyaltalan, nem ertem, mit nem ertesz?
Meg mitol "zsidozas" nalad, amikor ilyesmi egy egyertelmu kontextusban felmerul es arra ramutatnak...?
(Pl nem veletlenul vannak az amerikai warmongering neoconok meg globalistak kozott nagy szamban askenazik, konkretan lasd a lassan evtizedes ukran kampany mogotti tarsasagot, de szinten nem veletlenul volt gyakorlatilag az egesz vereskezu kommunista diktatura 1919-ben altaluk uralva, majd ujra a 1948-55 kozotti is, avagy hogy utobbiak gyerekeibol lettek a kommunista elnyomo titkosszolgalatok meg burokracia gerinctelen szemelyzete, avagy a kikupalodottabbak meg az orszagot teljesen kifoszto impexesek is nagy szamban - utbbiak ujra atvedlettek, ezuttal globalista 'demokratakka' festettek at magukat, lasd az Apro-klant.)
Meg mi az az "allandoan"...?
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 413
31 761
113
En? Dehogy zsidoztam le, pusztan arra utaltam, hogy allandoan nyomja az izraeli sikerpropagandat.
Egyaltalan, nem ertem, mit nem ertesz?
Meg mitol "zsidozas" nalad, amikor ilyesmi egy egyertelmu kontextusban felmerul es arra ramutatnak...?
(Pl nem veletlenul vannak az amerikai warmongering neoconok meg globalistak kozott nagy szamban askenazik, konkretan lasd a lassan evtizedes ukran kampany mogotti tarsasagot, de szinten nem veletlenul volt gyakorlatilag az egesz vereskezu kommunista diktatura 1919-ben altaluk uralva, majd ujra a 1948-55 kozotti is, avagy hogy utobbiak gyerekeibol lettek a kommunista elnyomo titkosszolgalatok meg burokracia gerinctelen szemelyzete, avagy a kikupalodottabbak meg az orszagot teljesen kifoszto impexesek is nagy szamban - utbbiak ujra atvedlettek, ezuttal globalista 'demokratakka' festettek at magukat, lasd az Apro-klant.)
Meg mi az az "allandoan"...?
Egyrészt,de,kifejezetten zsidóutálat miatt irsz hülyeségeket.
Másrészt meg tudatlanságbol.Egyrészt társadalomfejlődési tudatlanságbol (Délkelet Ázsiában pl a kinai kereskedőcsoportok játszák el ugyan azt a szerepet,mint nyugaton a zsidók),másrészt haditechnikai és hadművészeti tudatlanságból (zsidók kényszerből lettek ilyen jók a haditechnikában.De pl a dél koreaiak most kezdik lekörözni őket.Mivel a ferdeszemüek egy nagyobb,összetettebb háttériparú ország,jó eséllyel távlatilag átveszik a zsidó piacok jelentős részét.De harcelektronikában egyenlőre massziv zsidó fölény van még)
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 203
8 070
113
En? Dehogy zsidoztam le, pusztan arra utaltam, hogy allandoan nyomja az izraeli sikerpropagandat.
Egyaltalan, nem ertem, mit nem ertesz?
Meg mitol "zsidozas" nalad, amikor ilyesmi egy egyertelmu kontextusban felmerul es arra ramutatnak...?
(Pl nem veletlenul vannak az amerikai warmongering neoconok meg globalistak kozott nagy szamban askenazik, konkretan lasd a lassan evtizedes ukran kampany mogotti tarsasagot, de szinten nem veletlenul volt gyakorlatilag az egesz vereskezu kommunista diktatura 1919-ben altaluk uralva, majd ujra a 1948-55 kozotti is, avagy hogy utobbiak gyerekeibol lettek a kommunista elnyomo titkosszolgalatok meg burokracia gerinctelen szemelyzete, avagy a kikupalodottabbak meg az orszagot teljesen kifoszto impexesek is nagy szamban - utbbiak ujra atvedlettek, ezuttal globalista 'demokratakka' festettek at magukat, lasd az Apro-klant.)
Meg mi az az "allandoan"...?
A "hitsorsosaid" elég ráutaló megjelölés. A maradék, ami a bullshitgenerátorodból kijött, nem magyarázza, miért kell állandóan (mindig) zsidózni, románozni, komcsizni, másokat lenézni, fikázni.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Sokat gondolkodtam azon, hogy ezt leírjam -e, de végül rászántam magam.
Kedves @Tcat ezt vedd építő jellegű kritikának.
Szóval miről is van szó?
Addva van egy lap, ahol alapvetően értelmes emberek írkálnak, de valahogy mégse áll össze a dolog. Ennek amúgy nem is annyira bonyolult az oka. Van pár ember, akiknek sokkal több minden el van nézve, és pár jelenség amit nem akartok elkapni. Talán a pártatlanság miatt. Pedig akárhogy is nézzük, a filezés (atlantista, ruszofil, ner patkány, libtard stb) előbb utóbb mindenkiben kiveri a biztosítékot. Ennek eredményeként van aki lelép, van aki hasonlóval válaszol. Ugyanúgy a minősíthetetlen trágár stílus, a folyamatos személyeskedő, kérdezz te ostoba tanulatlan bugris is visszavágást fog indukálni. Az eredmény garantált, látjuk.
Pedig ez az egész könnyen megfogható lenne, ha ezeket indok nélkül 3 napról induló kitiltás követné. Tekintet nélkül az elkövetőre. Ruszofil? 3 nap. Hoholimádó? 3 nap, stb. Aztám ahogy halad előre, aki képes moderálni magát egyre inkább releváns érvekkel megtűzdelt hszeket fog olvasni, aki meg képtelen rá, nagyon hamar végleg távozik. Ez amúgy baj? Nem hiszem. Ahogy az se, ha a más véleményt elfogadni képtelenek ezáltal kiszűrődnek. Mert nem hiszem, hogy az vinné előre a megértést, és az elfogadást, ha olyanok írkálnának, akik nem akarnak kilépni a dobozukból.
Ha így a beszéd letisztul neki lehet menni a lenéző, soviniszta hszeknek. Igen, a kaprozás, a primitív oroszozás, a fúj szlovákozás ugyanúgy káros. Már csak azért is, mert egy haditechnikai oldalon jussunk már el oda, hogy nem nézünk le mindenkit, hanem az objektív tények mentén itélünk.
Aztán már csak a szándékos értetlenség maradhatna, de az valószínüleg már magától eltűnik, és visszatér a normális társalgás a felek között.
Nem titkolom, engem kamm, molni, kopi itt léte zavar, akik nyíltan káromkodnak, ostobáznak mindenkit akik nem értenek egyet velük, de nyilván ez saját nézőpont, és látom a kaprozást, nincsukránozást, és a libtardozást is.
A másik: folyamatosan megy a sírás, hogy nincs semmi szakmai tartalom, küldtem be anyagot. @Pogány @fip7 @Negan és @ghostrider szerint annyira nem is rosszat. De semmi reakció nincs rá. Pedig amikor elküldtem már a fordítás kész volt, a képanyag hiányzott, és azóta szerintem látjátok a változásokat. De annyi se jött vissza, hogy bikmakk. Pedig kb már csak a visszajelzések alapján való változtatások vannak abból vissza. A következő fejezet is már lassan csak a képanyagok beillesztésénél jár, de így valahogy hiányzik a motiváció. Nem tudom, hogy hányan vannak még így, de ez is lehet ok arra, hogy senki nem akar már semmit beküldeni.
És bocsánat a kifakadásért, mindkét témában.
 
K

Kopi2000

Guest
Sokat gondolkodtam azon, hogy ezt leírjam -e, de végül rászántam magam.
Kedves @Tcat ezt vedd építő jellegű kritikának.
Szóval miről is van szó?
Addva van egy lap, ahol alapvetően értelmes emberek írkálnak, de valahogy mégse áll össze a dolog. Ennek amúgy nem is annyira bonyolult az oka. Van pár ember, akiknek sokkal több minden el van nézve, és pár jelenség amit nem akartok elkapni. Talán a pártatlanság miatt. Pedig akárhogy is nézzük, a filezés (atlantista, ruszofil, ner patkány, libtard stb) előbb utóbb mindenkiben kiveri a biztosítékot. Ennek eredményeként van aki lelép, van aki hasonlóval válaszol. Ugyanúgy a minősíthetetlen trágár stílus, a folyamatos személyeskedő, kérdezz te ostoba tanulatlan bugris is visszavágást fog indukálni. Az eredmény garantált, látjuk.
Pedig ez az egész könnyen megfogható lenne, ha ezeket indok nélkül 3 napról induló kitiltás követné. Tekintet nélkül az elkövetőre. Ruszofil? 3 nap. Hoholimádó? 3 nap, stb. Aztám ahogy halad előre, aki képes moderálni magát egyre inkább releváns érvekkel megtűzdelt hszeket fog olvasni, aki meg képtelen rá, nagyon hamar végleg távozik. Ez amúgy baj? Nem hiszem. Ahogy az se, ha a más véleményt elfogadni képtelenek ezáltal kiszűrődnek. Mert nem hiszem, hogy az vinné előre a megértést, és az elfogadást, ha olyanok írkálnának, akik nem akarnak kilépni a dobozukból.
Ha így a beszéd letisztul neki lehet menni a lenéző, soviniszta hszeknek. Igen, a kaprozás, a primitív oroszozás, a fúj szlovákozás ugyanúgy káros. Már csak azért is, mert egy haditechnikai oldalon jussunk már el oda, hogy nem nézünk le mindenkit, hanem az objektív tények mentén itélünk.
Aztán már csak a szándékos értetlenség maradhatna, de az valószínüleg már magától eltűnik, és visszatér a normális társalgás a felek között.
Nem titkolom, engem kamm, molni, kopi itt léte zavar, akik nyíltan káromkodnak, ostobáznak mindenkit akik nem értenek egyet velük, de nyilván ez saját nézőpont, és látom a kaprozást, nincsukránozást, és a libtardozást is.
A másik: folyamatosan megy a sírás, hogy nincs semmi szakmai tartalom, küldtem be anyagot. @Pogány @fip7 @Negan és @ghostrider szerint annyira nem is rosszat. De semmi reakció nincs rá. Pedig amikor elküldtem már a fordítás kész volt, a képanyag hiányzott, és azóta szerintem látjátok a változásokat. De annyi se jött vissza, hogy bikmakk. Pedig kb már csak a visszajelzések alapján való változtatások vannak abból vissza. A következő fejezet is már lassan csak a képanyagok beillesztésénél jár, de így valahogy hiányzik a motiváció. Nem tudom, hogy hányan vannak még így, de ez is lehet ok arra, hogy senki nem akar már semmit beküldeni.
És bocsánat a kifakadásért, mindkét témában.
Olvad el barátom, hogy mit képviseltél!!! Csak hivatkoztam rá!! Alább idéztem az ocsmányságaidat a társadalmi olyamatok 13619 hsz-od szerint....
 
Last edited by a moderator:
  • Vicces
Reactions: Mark1993

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Olvad el barátom, hogy mit képviseltél!!! Csak hivatkoztam rá!! Alább idéztem az ocsmányságaidat a társadalmi olyamatok 13619 hsz-od szerint...
Olyan messze vagy a baráttól, hogy az valami félelmetes. Mindent elmond rólad, hogy kammal együtt instant ignoron vagy, és kettőtök közül te vagy a rosszabb. Az, hogy nem tudsz szöveget értelmezni egyéni szociális problémád, de amit most leírtál, az messze túl mutat a tolerálható dolgokon. Szóval maradjunk meg annál, hogy @Tcat kezébe utalom a döntést, de ha ez itt belefér, akkor kénytelen vagyok szintet emelni.
És igen mocsok pipa vagyok.
 
K

Kopi2000

Guest
Olyan messze vagy a baráttól, hogy az valami félelmetes. Mindent elmond rólad, hogy kammal együtt instant ignoron vagy, és kettőtök közül te vagy a rosszabb. Az, hogy nem tudsz szöveget értelmezni egyéni szociális problémád, de amit most leírtál, az messze túl mutat a tolerálható dolgokon. Szóval maradjunk meg annál, hogy @Tcat kezébe utalom a döntést, de ha ez itt belefér, akkor kénytelen vagyok szintet emelni.
És igen mocsok pipa vagyok.
Én a helyedben inkább kussolnék. Engem nem zavar, hogy ignorálsz... Én bejelentettem on-line, azután, hogy megírtad, a modiknak ezt a kommentedet, mint nem tolerálhatót, de a fülük botját sem mozdították... Tartom azt, hogy egy normális on-line közösségben is, emiatt téged a legtöbb itt kommentelőnek rendre kellett volna utasítani és nemcsak nekem...

UI.: ez a híres jobboldali erkölcsi fölény????
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Én a helyedben inkább kussolnék. Engem nem zavar, hogy ignorálsz... Én bejelentettem on-line, azután, hogy megírtad, a modiknak ezt a kommentedet, mint nem tolerálhatót, de a fülük botját sem mozdították... Tartom azt, hogy egy normális on-line közösségben is, emiatt téged a legtöbb itt kommentelőnek rendre kellett volna utasítani és nemcsak nekem...

UI.: ez a híres jobboldali erkölcsi fölény????
Az, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, még mindig egyéni szociális problémád...

Leírtam, hogy ahogy a nőknek, különösen a fiatal nőknek is lehet orgazmusa erőszak közben, mivel a biológia működik, úgy a férfiaknál, különösen a fiatal férfiaknál is működik az akarata ellenére felálló cerka, EZÉRT, azzal az indokkal, hogy ha nem akar szexelni nem áll fel, NEM szabad elbagatelizálni azt, hogy egy férfit meg lehet erőszakolni. Ahogy amúgy van rá példa
Valószínűleg mások megértették. Ettől függetlenül te most átléptél egy határt.
Mint mondtam, a lófasznak is van vége.
 
K

Kopi2000

Guest
Az, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, még mindig egyéni szociális problémád...

Leírtam, hogy ahogy a nőknek, különösen a fiatal nőknek is lehet orgazmusa erőszak közben, mivel a biológia működik, úgy a férfiaknál, különösen a fiatal férfiaknál is működik az akarata ellenére felálló cerka, EZÉRT, azzal az indokkal, hogy ha nem akar szexelni nem áll fel, NEM szabad elbagatelizálni azt, hogy egy férfit meg lehet erőszakolni. Ahogy amúgy van rá példa
Valószínűleg mások megértették. Ettől függetlenül te most átléptél egy határt.
Mint mondtam, a lófasznak is van vége.
Vigyázz, mert rosszul fogok aludni a fenyegetőzéseidtől!!! Magyarázhatod bárhogy, de látom Te is érzed, hogy ez az egész sztori rádégett....
 
  • Vicces
Reactions: Mark1993
K

Kopi2000

Guest
Mentél vissza ignorra. És várom, hogy @Tcat mit lép.
Hozzád képest én férfi módjára vállaltam mindig, amit elkövettem. Azt is, amikor az oroszok elé köptem, Hévizen. Vállaltam 2 hónap kitiltást miatta, illetve az itteni rosszalló megjegyzéseket is....Ha úgy gondolod, hogy megsértettelek, küldjél privátban egy ügyvédi felszólítást és megadom a nevem és a címem... állok a becsületsértési ügyedbe bele!!!
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 076
9 208
113
Én bejelentettem on-line, azután, hogy megírtad, a modiknak ezt a kommentedet, mint nem tolerálhatót, de a fülük botját sem mozdították...

Ez esetben nem regisztrálta a fórum, mert visszanéztem az említett hozzászólás dátuma utáni nyitott / lezárt bejelentéseket és nincs sem tőled, sem mástól erre a hozzászólásra.

Olvad el barátom, hogy mit képviseltél!!! Csak hivatkoztam rá!! Alább idéztem az ocsmányságaidat a társadalmi olyamatok 13619 hsz-od szerint....

Megnéztem a szóban forgó hozzászólást, illetve visszaolvastam onnan +/- irányba több napnyit.

Szerintem félrértelmezted azt a hozzászólást. Nem az van ott, hogy a nők élvezik amikor megerőszakolják őket, (azaz kívánják, hogy megtörténjen) hanem hogy a biológia néha annak ellenére közbe tud szólni és generálhat bizonyos testi jelenségeket - annak ellenére is hogy épp min megy át az erőszakot elszenvedő szerencsétlen fél. Ez volt párhuzamba állítva azzal, hogy ilyesmi a férfiak esetében is meg tud történni.

Én legalábbis így értelmeztem az adott beszélgetés szálnak ezt a hozzászólását. Lehet rosszul, de akkor vélhetően nem csak én, mert mint említettem nem jelentette senki.

Ezen értelmezésben viszont a több topikba is posztolt hozzászólásod ordas nagy személyeskedés. Aminek egy része még akár meg is állná a helyét, ha az lenne ahogy értelmezted a hozzászólást. Szerintem itt viszont félrecsúszott a komment értelmezése és ebből csúnyán elszabadultak a dolgok.

Ha én lennék ebben a helyzet, akkor futnék azon egy kört, hogy nem-e értelmeztem félre a hozzászólás ezen részét. Ha arra jutok, hogy benéztem, akkor megeresztenék egy bocsánatkérést. A mostanra már több hozzászólásra szétosztott személyeskedés miatt.
 
Last edited:

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 076
9 208
113
A másik: folyamatosan megy a sírás, hogy nincs semmi szakmai tartalom, küldtem be anyagot. @Pogány @fip7 @Negan és @ghostrider szerint annyira nem is rosszat. De semmi reakció nincs rá. Pedig amikor elküldtem már a fordítás kész volt, a képanyag hiányzott, és azóta szerintem látjátok a változásokat. De annyi se jött vissza, hogy bikmakk. Pedig kb már csak a visszajelzések alapján való változtatások vannak abból vissza.

Mondjuk itt akkor félrecsúszott nálam a dolog, mert mikor küldted a minta anyagot, akkor úgy értelmeztem, hogy még nem 100%-os és majd érkezik az is. Azért is nem volt rá pluszban reakció azon felül, hogy oldal témába vágó a fordítás és így van helye.
 
Status
Not open for further replies.