Nehogy már még neked álljon feljebb azért, mert úgy írsz, mint egy teknős!Elnézést az igen okos telefonom mindig talalgat. Állatot=alatti új magyarul akikre ráfér a keresztrejtvény és sohasem hibaznak

Szerintem meg ne kotekedj hanem Iráni témához szólj hozzá mert ez a topik neve. Igen elmaradt pár karakterrol az ekezet és más nyelvtani hiba is található a hozzaszolasomban de ha valaki e miatt képtelen értelmezni ne olvassa. Örülök hogy más át tudja olvasni azt amit ír mielőtt posztolna valószínűleg nekem is lenne rá időm ha szakítanak rá de nem szakitok. Mert... jó a nyelvtan és jó hogy másnak nem talalgat a telefonja nekem igen. Ha valakinek nem tetszik ignire én senkit nem teszek oda mert hátha plusz infot ad... de engem nyugodtan be lehet rakni oda a helyesirasert nem a szimpatiaert írók lassan 7éve ide. Bár már... de a lényeg hogy te is régi tag vagy maradjunk a topik lenyegenel az offolasok engem nem zavarnak ha az oldalhoz tartozó témába vagt. Én is offoltam ilyen téren többször de soha nem szemelyeskedtem max reagáltam de igyekeztem az oldal lenyegenel maradni. Nem kell szemelyeskedni van mindenkinek élete ott a helye az ilyenek.Nehogy már még neked álljon feljebb azért, mert úgy írsz, mint egy teknős!![]()
Szerintem meg ne kotekedj hanem Iráni témához szólj hozzá mert ez a topik neve. Igen elmaradt pár karakterrol az ekezet és más nyelvtani hiba is található a hozzaszolasomban de ha valaki e miatt képtelen értelmezni ne olvassa. Örülök hogy más át tudja olvasni azt amit ír mielőtt posztolna valószínűleg nekem is lenne rá időm ha szakítanak rá de nem szakitok. Mert... jó a nyelvtan és jó hogy másnak nem talalgat a telefonja nekem igen. Ha valakinek nem tetszik ignire én senkit nem teszek oda mert hátha plusz infot ad... de engem nyugodtan be lehet rakni oda a helyesirasert nem a szimpatiaert írók lassan 7éve ide. Bár már... de a lényeg hogy te is régi tag vagy maradjunk a topik lenyegenel az offolasok engem nem zavarnak ha az oldalhoz tartozó témába vagt. Én is offoltam ilyen téren többször de soha nem szemelyeskedtem max reagáltam de igyekeztem az oldal lenyegenel maradni. Nem kell szemelyeskedni van mindenkinek élete ott a helye az ilyenek.
Szerintem, dobd el az okostelefonodat és vegyél egy másikat, hogy értsük mit akarsz mondani új magyarul az Irán topikban! A kényelmesség nem egyenlő a szabatossággal!Szerintem meg ne kotekedj hanem Iráni témához szólj hozzá mert ez a topik neve. Igen elmaradt pár karakterrol az ekezet és más nyelvtani hiba is található a hozzaszolasomban de ha valaki e miatt képtelen értelmezni ne olvassa. Örülök hogy más át tudja olvasni azt amit ír mielőtt posztolna valószínűleg nekem is lenne rá időm ha szakítanak rá de nem szakitok. Mert... jó a nyelvtan és jó hogy másnak nem talalgat a telefonja nekem igen. Ha valakinek nem tetszik ignire én senkit nem teszek oda mert hátha plusz infot ad... de engem nyugodtan be lehet rakni oda a helyesirasert nem a szimpatiaert írók lassan 7éve ide. Bár már... de a lényeg hogy te is régi tag vagy maradjunk a topik lenyegenel az offolasok engem nem zavarnak ha az oldalhoz tartozó témába vagt. Én is offoltam ilyen téren többször de soha nem szemelyeskedtem max reagáltam de igyekeztem az oldal lenyegenel maradni. Nem kell szemelyeskedni van mindenkinek élete ott a helye az ilyenek.
Irán új szuperkavitáló torpedója. Tényleg elég gyorsnak tűnik...

Kibaxottul hatalmasat fejlődött az iráni hadiipar
A szovjet Skval torpedó exportváltozatát a Skval-E -t vásárolták meg.


Gondolom ha van export változat,akkor van az Oroszoknak is,amit nem exportáltak?
Valami azt súgja,hogy az sem lassabb.....
Nem bírom ki,hogy ne képzeljem el,valahogy eltűnt pár darab,és ÉK haditengerészeténél köt ki...
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..