Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 033
24 590
113
Most már az 1 is sok!!! Haladunk. Lehet még egyáltalán posztolni adott topicba, hogy a nagyságos és kegyelmes weasel007 képszakértő Úr és néhányan ne tegyék szóvá? Tudjátok mit ...!!!
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 033
24 590
113
Különben ha minden képet egy topicba teszünk, akkor mi alapján válassza ki valaki, hogy melyik érdekli a sok közül?
 

R0kaúr

Well-Known Member
2017. január 2.
373
375
63
mer szerinted ez tök jó?

szarrá spammeled képekkel az egész fórumot, és a lényegi rész meg elveszlik, mert a ha hat oldalt lapozok vissza se találom

aki képeket akar nézegetni, az vagy majd rendszeresen pörgeti a média topikot, vagy ott a google, mert szvsz ez a fórum nem képtár

nem azzal van, gond, ha néha beraksz egy két képet, hanem azzal amit most is csinálsz kb 1,5 napja....

open
open

https://drive.google.com/open?id=0B9H7BrZhMjs-RmJCeTJrTzMtVWc
https://drive.google.com/open?id=0B9H7BrZhMjs-eTNVZUhoVFNMZG8
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 814
305
83
Különben ha minden képet egy topicba teszünk, akkor mi alapján válassza ki valaki, hogy melyik érdekli a sok közül?
Lenne egy "képek" fő topik és alatta lennének az "al" topikok... Csak így,egyszerűen! ... és még a "Csajok" topik is beleférne...:p
 

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 780
8 333
113
weasel007 meg elmehet a jó büdös kurva anyjába!!!
Köszike.
A probléma az, amit nyílván nem jól fejtettem ki, hogy mint mindenben a sima linkek mennyiségénél is van valamilyen mérték ami túllépi az ember ingerküszöbét. Én pl szeretem a csokoládét, de ha valaki 60-at megeszik egy nap azt erős túlzásnak tartom. Amúgy semmi problémám nem volt, hiszen neked köszönhetően nyertem egy fél literes monster energiaitalt :)
 
M

molnibalage

Guest
weasel007 meg elmehet a jó büdös kurva anyjába!!!

MOST MÁR NYUGODTAN BANNONHATTOK MINDENHONNAN. VISZLÁT!!!
Nem értem, hogy erre mi szükség volt.
  1. Weasel néhány naponta betol egy db kép montázst, ami sok képből van összerakva, de mégis csak egy kép.
  2. Ehhez képest te rendszeresn eljátszottad régen, hogy egy nap 20 topikba is betoltál topikonként 5-6 képet is. Nagyon ritkán volt hozzá szöveg is. Csak emiatt a 20 topik végiggörgetése eszementen sok idő, mobilneten meg kb. katasztrófa. (Én mondjuk nem mobilizok, de mások igen.
  3. Ez most már csak 1-2 kép/topikra zuhant, de pár napja is várt vagy 20 olvasatlan topik...
  4. Ha már kb. n+1-jére jelzik, hogy nagyon kontraproduktív amit csinálsz, akkor szerintem illene belátni, hogy a hiba nem a közösség, hanem esetleg az ön készülékében van.
Szóval peace.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 244
24 249
113
Tisztelettel kéretik törölni a
[BIZTPOL] Szíriai helyzet topicból a
#48087 és a #48088 hozzászólásaimat.
Mentségeimre felhozom, hogy nincs mentségem. :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: 2ndt

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 780
8 333
113
Szállítóheliknél a Harbin Z-9-nél lévő 8-as és 9-es hozzászólásomat nyugodtan törölhetitek, úgyse látszanak már a képek. Meg utána ezt is, köszi.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 121
53 697
113
Tisztelt Mackensen!

A Magyarország kantin bezárásával egy időben sajnos a Magyarország biztpolba kezdett ömleni az OFF tartalom.
Ezt a helyzetet nem lehetne valahogy feloldani? :rolleyes:
Válaszodat előre is köszönöm!
 
  • Tetszik
Reactions: silurusglanis

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 591
113
segitseget kernek:

hogy tudom a kepeket a "spoiler" funkcio segitsegevel elrejteni?
A menüsorban jobbról balra haladva a negyedik gomb (a floppy jele után). Megnyitod, rámész hogy spoiler.
Látni fogsz egy ilyet (hogy megjelenjen kivettem az L betűket):
[SPOIER][/SPOIER]

A közepébe írsz, vagy oda illeszted be a képet ahogy rendesen szoktuk.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 591
113
Higgy neki. Jól látja a dolgokat. Ulipponak reagáltam, hogy ne itt posztolgassa az ukrán agitpropot anagokat.
Vettem az adást. De megint ad-hoc lezártál egy topikot, most itt kezdi az elejéről és megkéred. Másokat ennél jóval kevesebbért jóval vehemensebben távolítottál el, eddig próbáltam nem gondolni rá de már szándékos kettős mércét látok, a fórum rovására.
Mindezzel nem azt mondom, hogy ez lenne az egyetlen probléma, mielőtt az oroszos oldalra skatulyáznátok be.
 
Status
Not open for further replies.