Sőt , nem csak az embert is kitörölik a földi létből, mondjuk beleset éri, ebéd közben elvágja a torkát a késével vagy kábítószert túladagolja vagy küldetés közben hősi halott lesz , remélem logikus.
Ha ez így lenne, akkor itt mi semmiről sem tudnánk és max arról beszélgetnénk, ki kapja az arany-málna díjat idén, hisz a gépeink jenki felügyelet alatt állnak.Elnézést a hibás begépelésért, be hiányzik a javítási lehetőség, sajnos.


Hibini ez egy hegylánc Oroszország európai részén éjszakon, nem messze Murmanszk kikötőtől.Elvileg a "Khibny" fantázianévre hallgató zavaró rendszert nem kompatibilis a Szu-24-el. (elvileg!!) Én azt gondolom,hogy valahol a kettő közt van az igazság.Túlzó ,hogy ilyen szinten kiütnének egy rombolót viszont,hogy komolyan zavarnák főleg a felderítési rendszereit az simán el tudom képzelni.Egyébként mi van akkor ha a bombázók csak tesztelni mentek és nem is azokról ment maga a zavarás.Magyarán zavartak más honnan pl. felszíni hajóról a repülők pedig ahhoz kellettek,hogy az amik gyakorlatilag tapasztalják,hogy látjátok mi ilyet is tudunk üzenet átmenjen nekik.
Alapvetően ,és ez már a hideg háborúban is így volt ,direkt szivárogtattak ki egymásnak dolgokat pont az egyensúly és így a béke megőrzése érdekében.
off. vége.
Szia, Dima!Hibini ez egy hegylánc Oroszország európai részén éjszakon, nem messze Murmanszk kikötőtől.

Szívesen!Szia, Dima!
Köszönöm, ugyanezt írtam én is.
Akkor mégsem tévedtem el a memóriámban.

Inkább ezt nézd:http://syria.liveuamap.com/
valamiről lemaradtam
volt manbijtól nyugatra a kurd-török terület határán egy saa pufferzóna
mikor tűnt az el?
és azt írják hogy afrint is lövik a törökök
ott meg ruszki bázis volt még pár hónapja
azok is elmentek?
A bejegyzés szerkesztésének lehetősége valóban jó lenne.Elnézést a hibás begépelésért, be hiányzik a javítási lehetőség, sajnos.
Én is szeretlekSzeretlek Gioo, de most nem értek veled egyet.
Rögtön az első mondatban rendszertani hibát találok.
Azt mondod, elvileg .....
Milyen elvileg?
Akik ismerik a 24-esek mai kapacitásait, azok az oroszok közül azok a kik a legújabb módosításokat végrehajtották, karbantartják, repülik azt a gépet, amivel történt az eset. Azt ugyanis már itt a többség tudja, hogy a rendszerátalakítások nem egyszerre, hanem csaparegységenként történnek.
A Khibinivel kapcsolatosan ugyanúgy kötekednék az elvileg szó okán.
Ma mi laikusok annyit tudunk a Khibini-ről, hogy vagy valami, vagy megy valahova.
A tájékozottabbak még azt is tudják, hogy a név eredeti gazdája egy röghegységi csúcs a Kola-félszigeten, mely -ha jól emlékszem- a földtörténeti középkorban több száz éven át tartó lávakiömlés maradványa.
Így izgatottan várom az adatokat, miért nem kompatibilis, hol vannak a konzol és pilon eltérések, a jel és energiai átviteli eltérések, a parancsközlő rendszerben az illesztési akadályok.
Válaszodat előre is köszönöm.![]()
de félretéve a magánéletünket 
Egyre durvább a helyzet több török felderítő gép is berepült.Komoly török csapat összevonások is vannak.Akár holnap megindulhat a szárazföldi támadás.Török tüzérség lövi: Tall Rifaat, Sheikh Issa és Harbul.
![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..