Egy kis téli Szentpétervár - akinek van kijelzője hozzá, annak akár 6K-ban.
Gyönyörű.
Egy kis téli Szentpétervár - akinek van kijelzője hozzá, annak akár 6K-ban.
Gondolom, hogy Szíria.Rekordmennyiségü volt az orosz búza export 2017-ben
![]()
A megfelelő válasz erre a "Harvey Weinstein ulica" lenne a moszkvai amerikai követségnél, csak hát az oroszok remélhetően nem ennyire primitívek - ellentétben a jenkikkel.Hisztéria keltés.
Le is bombázzák az árakat. Érdekes módon a nyugat EU, pl francia búza és a román közt van vagy 500 ft különbség. A francia kb 52000, a magyar 48000, a román 47000, z orosz szintén ennyi. Kb minnél keletebbre mész annál olcsóbb. Mondjuk nálunk speciel elég gyengus volt a tavalyi mennyiség.Rekordmennyiségü volt az orosz búza export 2017-ben
![]()
Az elkövető ki más lehet csak iszlámista.Munkanélküli é-kaukázusi. Max 8 évet kap. Én a szakállán keresztül gyújtanám fel ezt a recidivistát.A következő évtizedekben nem kell kocsit mosatnia.
Búza és búza közt is van azèrt jelentös különbség....Le is bombázzák az árakat. Érdekes módon a nyugat EU, pl francia búza és a román közt van vagy 500 ft különbség. A francia kb 52000, a magyar 48000, a román 47000, z orosz szintén ennyi. Kb minnél keletebbre mész annál olcsóbb. Mondjuk nálunk speciel elég gyengus volt a tavalyi mennyiség.
Étkezési búza tőzsdei jegyzett ára mind, a takarmany buzae olcsóbb.A durum búza àra 200 eur/ tonna felett van, szemben a többi fajtàval/ minöséggel, amik kb 170-180 eur/ tonna körül vannak, minősègtöl függöen. Durum buzàt elsösorban az olaszok, spanyolok, franciàk termelnek/ fogyasztanak. Innen a nyugat- kelet àrszinvonalkülönbsèg.
Mennyi volt az orosz 2017-es búzatermés?
(2017es adatom nincs, a 2016os volt emlékeim szerint 108-109 millió tonna, ebből 63(?) millió tonna a takarmánybúza) takarmány.
Arra a termésmennyiségre jövendöltek potenciálisan 35-36 megatonna gabonaexportot, abból lett a táblázat szerint 25,3 millió tonna.
Putyin az ingatlanok terén is nagyon ügyesen taktikázott:
http://zsido.com/vlagyimir-putyin-tel-avivban-orokolt-lakast
Mért is ? Egy volt tanára akivel jó volt a viszonya fordult hozzá egy kéréssel neki módjában volt segíteni rajta. Hölgy meg úgy gondolta ha már tőle kapta az lakást ha meghal legyen az öve.Putyin az ingatlanok terén is nagyon ügyesen taktikázott:
http://zsido.com/vlagyimir-putyin-tel-avivban-orokolt-lakast
Meg a végén bekoltozik.Putyin az ingatlanok terén is nagyon ügyesen taktikázott:
http://zsido.com/vlagyimir-putyin-tel-avivban-orokolt-lakast

Putyin a jóságos!Mért is ? Egy volt tanára akivel jó volt a viszonya fordult hozzá egy kéréssel neki módjában volt segíteni rajta. Hölgy meg úgy gondolta ha már tőle kapta az lakást ha meghal legyen az öve.

A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..