Recent Content by Skunkworks

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  1. S

    Horvát haderőfejlesztési program és hadiipar

    CROATIA MILITARY PARADE - VOJNI MIMOHOD 2025 - FULL VERSION!
  2. S

    Civil repüléssel kapcsolatos témák

    You haven't heard about this! Four MiG-31's to Lands as Boeing Remains on Runway. Real ATC Audio
  3. S

    Szu-17 , Szu-20 , Szu-22 / Su-17 , Su-20 , Su-22 Fitter (Szuhoj)

    Su-22UM3K Próba silnika/Engine test, Mirosławiec 2025 Su-22M4 3817 Wild Boar, Mirosławiec 2025
  4. S

    Környezetvédelem

    A vadregényes Zagyva-Négy évszaka Két jászberényi diák készítette ezt a filmet, Bagi Zétény és Csáki Denisz. A bemutatója március 22.-én volt itt a Lehel Filmszinházban.
  5. S

    Közlekedés (infrastruktúra, vasút, autó-motor, elektromos járművek, ...)

    IFA: Nyugaton nevettek rajta. Mára mégis megkerülhetetlen lett!
  6. S

    Spitfire (Supermarine, Egyesült Királyság)

    WW2 Luftwaffe Ace Flies RAF Spitfire For the First Time
  7. S

    F-15 Eagle (McDonell Douglas/Boeing)

    F-15 Streak Eagle Feature at National Museum USAF
  8. S

    Nemzetközi hadgyakorlatok (repülőgépek)

    Wings Over Greece: Iniochos 2025 Military Exercise
  9. S

    Filmek és sorozatok

    Thunderbirds Are GO | English Full Movie | Action Adventure Drama
  10. S

    [HUN] KF41 Lynx / Hiúz

    https://www.rheinmetall.com/en/products/weapons-and-munition/weapons-and-ammunition/medium-calibre-ammunition#anchor-air-burst-ammunition
  11. S

    Nemzetközi hadgyakorlatok (repülőgépek)

    Red Flag: A világ legjobb vadászpilótái, az egyik legnagyobb kihívás
  12. S

    Mi-26 Halo (Mil)

    "Bonk" in the Mi-26 Training Flight
  13. S

    Eurofighter Typhoon

    Licence To Fill: Refuelling a Typhoon