megerősítést kaptam, hogy tobb gépen a kirepuleskor mar az irist volt fuhgesztve. eldolt
				
			Sot, egy képen volt vegyesen is iris+sidew+amraam. 2-2-2A gepek masik felen winder volt... nem ertem.
Nem jott meg annyi irisA gepek masik felen winder volt... nem ertem.
Már nem azért Pisti, de, hogy a faszba jön ide az afd ?nevetseges. kvazi 8 iris kell négy gephez + reloaded... ennyit a honvédség érdekérvényesítő kepessegerol. bocsi de akik a nemetek altal demokratikus partok helyett a szelsojobbos Adf segget nyalj mit remelhet???
Ja, mert megvettük őket hadiipari megrendelésekkel meg a cégeik szipolyozzák ki a magyar gazdaságot és talicskázzák haza Németországba a pénzt... így nem nehéz...A nemetekkel kvazi jo kapcsolatunk volt, katonai es egyebb allami szinten is. Ha kertunk volna biztos adtak volna sajat keszletbol. Manapsag nem hiszem... bocsi..
Csak az èlettartamukat óvják.Szoval nevetséges hogy szövetségeseinktol nem tudunk misszioba fel tucat irisT raketat adni...

Sehol.Illetve anno, hogy tervezzük. 3 év múlva, miért ne.Ezt hol olvastad? Mikor rendelték meg?
Az a baj sokminden csak terv marad.Sehol.Illetve anno, hogy tervezzük. 3 év múlva, miért ne.
 
					
				 
	 
	Ha jól emlékszem, még idén júniusban is azt mondta a gyártó, hogy Magyarország érdeklődik a rakéta beszerzése iránt.Sehol.Illetve anno, hogy tervezzük. 3 év múlva, miért ne.
Akkor már csak az a kérdés, hogy miért volt rajta a rakétán vezérsík? Vagy hogy hogyan oldják meg azt a típusnál, amit a többi rakétánál a vezérsíkok leszerelésével érnek el.megerősítést kaptam, hogy tobb gépen a kirepuleskor mar az irist volt fuhgesztve. eldolt
Miért kellene leszerelni róla a vezérsíkot?Akkor már csak az a kérdés, hogy miért volt rajta a rakétán vezérsík? Vagy hogy hogyan oldják meg azt a típusnál, amit a többi rakétánál a vezérsíkok leszerelésével érnek el.
Mert a vezérsíkok kvázi wingletként működnek, csökkentik a légellenállást.Akkor már csak az a kérdés, hogy miért volt rajta a rakétán vezérsík? Vagy hogy hogyan oldják meg azt a típusnál, amit a többi rakétánál a vezérsíkok leszerelésével érnek el.
Szerinted az öszes többi rakétáról miért lett leszerelve az áttelepülés idejére?Miért kellene leszerelni róla a vezérsíkot?
Nem mindegyikről lehet leszerelni. AMRAAM-ot vezérsíkok nélkül tárolják a ládában: így jön ki a gyárból és így van a "polcon"Szerinted az öszes többi rakétáról miért lett leszerelve az áttelepülés idejére?
 
	 
	Mert vannak országok ami felett nem repülhet az éles fegyverrel.Miért kellene leszerelni róla a vezérsíkot?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..
