Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Mackensen
A figyelőműszert nem kell elmozdítani,hisz nagy a látószöge viszont a cél mozog így a géppuskának mozognia kell.
Érdekes, hogy az oroszok meg a kínaiak is továbbviszik a könnyű harckocsi/úszó harckocsi koncepciót.
Ebből a szempontból ez a masina a 125mm-es ágyú miatt ütőképesebbnek tűnik, csak ugye a páncélzat papírvékony.
Érdekelne, hogy az ágyú képes-e tüzelni az összes rendszeresített KE lőszerrel, vagy a sokkal könnyebb tömeg miatt ez valami csökkentett értékű verzió?
<blockquote rel="tarzaan">Érdekes, hogy az oroszok meg a kínaiak is továbbviszik a könnyű harckocsi/úszó harckocsi koncepciót.
Ebből a szempontból ez a masina a 125mm-es ágyú miatt ütőképesebbnek tűnik, csak ugye a páncélzat papírvékony.
Érdekelne, hogy az ágyú képes-e tüzelni az összes rendszeresített KE lőszerrel, vagy a sokkal könnyebb tömeg miatt ez valami csökkentett értékű verzió?
Egy harckocsivadásznál/rohamlövegnél a páncélzat másodlagos, mivel nem tankként használják őket hanem inkább mint egy önjáró löveget. Nem csak az oroszok meg kínaiak gyártanak ilyesmiket, hanem mások is, csak inkább 8X8 alvázra szerelik őket.
Ugye nem gondoltad komolyan,hogy ez az ATG-ek helyett van?
Ez a harcjármű egy az egyben azért van mint a Stryker MGS.