1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Antonov An-140 / HESA IrAn-140

Diskurzus a(z) 'Szállító- és légi utántöltő repülőgépek' témában - Terminator által indítva @ 2013. március 31..

1. Terminator

Terminator Well-Known Member

Oroszország megvásárolta az An-140 gyártási jogait

http://www.jetfly.hu/rovatok/repules/katonai/tipusok/oroszorszag_megvaltotta_az_an140t_gyartasahoz_kapcsolodo_jogokat/

2. borisz

borisz Well-Known Member

Borzasztóan idegesítő ez a sok idézőjel.

3. Terminator

Ha oroszul/angolul linkelem be akkor meg senki sem olvassa el. 

4. boki

boki Well-Known Member

2013 október 11-én a Szamarai Aviakor átadta a 3. An140-100 szállítogépet az orosz honvédelmi minisztériumnak . A gépet az orosz légiero fogja használni.

5. Terminator

A new military transport plane will be put in service with Russia’s Baltic Fleet

http://en.ria.ru/military_news/20131121/184830595/Russias-Baltic-Fleet-to-Receive-New-Transport-Plane.html

6. boki

boki Well-Known Member

December 21-én a Szamarai Aviakor átadta az orosz haditengerészetnek legyártott 2. An-140-100 szállítogépet.
    Hírek szerint aBalti-flottához kerul. Ez az 1. gép a 2013 áprilisi szerzodés szerint, mely 3 gép legyártására és átadásáraszól. Ez a 6. legyártott gép 2011 óta és a 3. 2013-ban .

7. gigabiga

gigabiga Active Member

Most az IL-112 és AN-140 párhuzamosan fog futni, vagy más feladatot szánnak nekik?

8. boki

boki Well-Known Member

Az An-140-100 -bol mindossze 14 darabot terveznek beszerezni
    az oroszok 2020-ig. Ez olyan átmeneti megoldás, mivel ukrán fo elemekbol van osszerakva, elég problémás az idopontok betartása , az alkatrészek szállítása...stb az ukránok részérol. Az Il-112V teljes mértékben orosz gép, az An-26 váltótípusa lesz, abból 62 darabot terveznek beszerezni....

9. gigabiga

gigabiga Active Member

Értem, szükség megoldás.

10. boki

boki Well-Known Member

Július 14-én levegobe emelkedett Szamarában az elso idén legyártott gép.

11. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Júliusban, az első? Akkor idén már több nem lesz. Szamara nem oroszországban van? Mert az Antonov az ukrán cég nem? + Nincs túl nagy szerelem a két ország közt.

12. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Visszaszívtam, most már tiszta a kép. Amúgy szép gép. Ami szép az meg jól is repül.

13. boki

boki Well-Known Member

Lesz még idén An-140. Aviakor cég gyártja a gépet Szamarában (Oo.)

14. weasel007

weasel007 Well-Known Member

15. weasel007

weasel007 Well-Known Member

16. boki

boki Well-Known Member

Május 24-én az Aviakor(Szamara) átadta a 3. (utolsó a 2013-as szerzodés alapján)An-140-100 repulogépet az orosz haditengerészetnek.

Ezen oldal megosztása