Beszélgető

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
8 603
13 453
113
Nem értem a kérdést. Az épület belsejében robbant. Ezt látod. Mi az, ami szerinted nem kerek.

Akkor nem így nézne ki, több hullámot kellene látni...

Nem okvetlen, idozítés kérdés, az egymástól 5-10 méterrel lévo lyukakat némi extra gyjtózsinórral oda idozítem, ahová óhajtom, jellemzoen a szélso lyukak mennek eloszor, helyett csinál a belsoknek, hogy tudjon tágulni a kozet, kulonben Liszt lesz belole, nem alépítmény.
Dé itt simán lehet, hogy belul robban, a rakététól terjednek a lángok, jobban megnézve.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 242
10 254
113
A képek is érdekesek, de a történert ...

https://szellemvarosok.blog.hu/2015/03/28/a_szoke_tisza_gozhajo

Luxos hajó volt, és kihasználták egymást.

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
365
702
93
De a végtelenségig nem lehet eljátszani. A lakosságnak nem annyira tettszik, és ez a választásokon is megmutatkozhat. Az ellenzék kezében fegyver, amivel befolyásolhatóak a tömegek.

A lakosság azon részének, akinek fix kamatozású hitele van, valószínûleg nincs annyira ellenére, ha elinflálják a hitelét.
Akinek megtakarítása van, az meg tudja, hogy a pénze forintszámlán elillan. Ha értékén akarja tartani arra ott van a Mák.

A mostani garnitúra nem ezen fog bukni.

• Tetszik
Reactions: vata and Kurfürst

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 347
4 143
113
A lakosság azon részének, akinek fix kamatozású hitele van, valószínûleg nincs annyira ellenére, ha elinflálják a hitelét.
Akinek megtakarítása van, az meg tudja, hogy a pénze forintszámlán elillan. Ha értékén akarja tartani arra ott van a Mák.

A mostani garnitúra nem ezen fog bukni.

Dehogy gondolkozik így az átlagpolgár. Ezt te se írtad írod komolyan.
Azt fogja gondolni, már 250ft a kenyér, meg 300ft a tej. És a kiló krumpli is többe kerül. nem gondolkozik hitel elinflálásáról. És pont az alsó középosztály kis megtakarításai értéktelenednek, akinek nincs annyi, hogy befektessen, csak annyi, hogy kuporgasson. Azok fogják negatívan megélni akik sokan vannak és szavaznak (nyugdíjasok, kiskeresetűek)

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
11 932
6 311
113
Vettem egy laser 303-at és nagyon brutális amit tud ,meggyújt akár egy gyufát is utána néztem bár én nem próbálom ki .
Este olyan mint egy lézerkard .Na most ha ez a kis hoki lézer iylen látványra képes akkor miylen lesz a 150 kw lézer amit már a rombolóra telepítenek jövőre?

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
11 932
6 311
113
Persze mindig irják hogy áá ez nem sztárvárszos lézer hogy lássuk persze nappal én sem látom a csikot de este pláne ködben brutális :)

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
37 286
30 219
113
Előny, ha valakikből sok van... 6 nap alatt kell építeniük egy 1000 ágyas kórházi komplexumot a koronavírus elleni küzdelem érdekében.

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
1 182
2 411
113
Európa hadseregei milyen potenciált tudnának felmutatni egy esetleges koronavírus járvány kitörésének kezelésében? Gondolok itt a CRBN képességre. Franciaországban 1 ezred van erre csak náluk van felszerelés ehhez.
(ha nem számítjuk a csapatoknál kintlévő egyéni védőfelszerelést)

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
4 292
4 424
113
Ha osztályoznom kénne 1 és 5 között akkor 1. Egy két országnál jóindulattal gyenge 2. Továbbá az is meglehet hogy egy két országnál semmilyen képesség nem áll rendelkezésre. Még polgárvédelemnél se. Max valamilyen elenyésző szervezésben egy pár orvosi csoport némely kórháznál.