• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 244
67 979
113
Ez még aztán mi? Nekünk nem osztottak lapot?
Vajdaság?
Ezek igy egyutt a cipofuzojuket se tudjak bekotni. 3 nap alatt kifogynak mindenből is, es az első lovesre halalra remulnek.
Megmondtak az ukranok is, olyanok oktatjak őket akik soha nem voltak haboruban, nekik kellene oktatniuk ezeket.
Bebaxna az ezeknek hogy megszalljak Szerbiat.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 895
123 214
113
Ezek igy egyutt a cipofuzojuket se tudjak bekotni. 3 nap alatt kifogynak mindenből is, es az első lovesre halalra remulnek.
Megmondtak az ukranok is, olyanok oktatjak őket akik soha nem voltak haboruban, nekik kellene oktatniuk ezeket.
Bebaxna az ezeknek hogy megszalljak Szerbiat.
Őszintén szólva nem néz ki túl hitelesnek a cikk.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 509
31 936
113
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
2 461
8 111
113
Simán lehet, hogy valami baromság, bár sajnos a mai világban már bármi előfordulhat. Elnézést, ha téves az információ...
Volt egy hasonló kétes cikk 2022februar 21-án ami arról szólt 1-2heten belül Oroszország le rohanja Ukrajnát..kurvajot röhögtem főleg azon, hogy haveromnak volt szakasztarsamnak elkuldtem ő be pattant innen Bp-rol az autóba és elment Kijevbe megse allt addig…haza hozta csajat aki kijevi egyetemre járt na azon rendesen fel visitottam. Ahha másnap 24-én mikor arra kelek h hívnak, hogy Ukrajnát megtámadtak nem röhögtem annyira azóta az ilyen cikkeket se vetem el elvből. :oops:
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 509
31 936
113
 

yrkon

Well-Known Member
2012. február 24.
788
2 031
93
Bolgárok szankciózzák az oroszokat:

Bulgária lezárja a határt az Oroszországban nyilvántartott autók behajtása előtt – mondta Anton Zlatanov, a bolgár határrendészet igazgatója. Zlatanov szerint a személygépkocsikra vonatkozó tilalom október 2-án, a nap végére lép életbe. Az oroszországi teherautók behajtási tilalma már hónapok óta érvényben van.

 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 244
67 979
113
Ez a Tragacs nem is olyan tragacs.
Mi meg diszfegyvereket gyartunk a diszhadseregunknek...