• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 666
8 381
113
Elmaradott, ázsiai hordák, bezzeg az usa,ott nem ám 10 000 milliárdocskákat basznak el terrorra,nyomorra,háborúkra,puccsokra,ott mégiscsak demokrácia van, meg piacgazdaság, bizony.
Nem, ott szo nelkul odarendelik a rabszolgakat, kuss van, kozponti iranyitas, a szuronyokkal epitjuk, mindegy hanyan doglenek bele; lasd meg: sztalini iparositas, ukran tomeges ehhalal anno es igy tovabb.
Igazi degeneralt kommunista tempo - micsoda remek kultura, ugyeugye?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Nem, ott szo nelkul odarendelik a rabszolgakat, kuss van, kozponti iranyitas, a szuronyokkal epitjuk, mindegy hanyan doglenek bele; lasd meg: sztalini iparositas, ukran tomeges ehhalal anno es igy tovabb.
Igazi degeneralt kommunista tempo - micsoda remek kultura, ugyeugye?



Kezdesz te is kínos lenni,mint a mindenen kívül srác.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Nem, ott szo nelkul odarendelik a rabszolgakat, kuss van, kozponti iranyitas, a szuronyokkal epitjuk, mindegy hanyan doglenek bele; lasd meg: sztalini iparositas, ukran tomeges ehhalal anno es igy tovabb.
Igazi degeneralt kommunista tempo - micsoda remek kultura, ugyeugye?


Jó,elkönyvelem szórakoztatónak ezt a kommented.
;)
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 598
17 803
113
Az oroszok? Dehogy. Vegtelenul primitiv strukturakban elo nepseg a keleti szlavok, kizarolag top-down eroszakszervezetben hisznek, no meg a versenyszabaly-kovetesuk legendasan zero. A leggyonyorubb pelda erre az allamilag futtatott doppingintezet es az evtizedes csalassorozatuk minden olimipian, itt megnezheted a dokut, ami alapjan kirobbant a botrany es kitiltottak oket mindenhonnan:


Tokeletesen bemutatja, miert nem kepesek egyrol a kettore jutni soha sokszaz eve.

Relax gringo. Ide pöttyintek pár nevet a lebukott amerikai sportolókról. Kelli White,Diane Williams,Timothy Rusan,Melissa Price,Al Oerter,Wayne Odesnik,Carl Lewis,Floyd Landis,Marion Jones,Jessica Hardy,Justin Gatlin,Crystal Cox,Kenta Bell,Roy Jones,Chris Andersen,Lyle Alzado. Még vagy százat tudnék írni,de felesleges,mert mindenhol csinálják.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 666
8 381
113
Relax gringo. Ide pöttyintek pár nevet a lebukott amerikai sportolókról. Kelli White,Diane Williams,Timothy Rusan,Melissa Price,Al Oerter,Wayne Odesnik,Carl Lewis,Floyd Landis,Marion Jones,Jessica Hardy,Justin Gatlin,Crystal Cox,Kenta Bell,Roy Jones,Chris Andersen,Lyle Alzado. Még vagy százat tudnék írni,de felesleges,mert mindenhol csinálják.
Szerintem olvasd ujra, amit irtam, mert lathatoan a lenyeg maradt ki nalad.
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 598
17 803
113
Szerintem olvasd ujra, amit irtam, mert lathatoan a lenyeg maradt ki nalad.
Nem maradt ki,tökéletesen értem. Ez a mutatvány mindenhol jelen van. Az,hogy államilag,vagy egyénileg az persze nem ugyanaz,de pont nálatok egy kicsit megpiszkálva a felszínt,csak a Major Leagues környékén. Esetleg a BALCO botránynak is utána nézhetsz.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 666
8 381
113
Nem maradt ki,tökéletesen értem. Ez a mutatvány mindenhol jelen van. Az,hogy államilag,vagy egyénileg az persze nem ugyanaz,de pont nálatok egy kicsit megpiszkálva a felszínt,csak a Major Leagues környékén. Esetleg a BALCO botránynak is utána nézhetsz.
Qrvara nem ugyanaz, ezen kár is vitázni. Az oroszoknal egy allamilag szervezett, penzelt es futtatott hivatalos doppingprogram futott, ami a legalja, es koze nicns ahhoz, amikor egyeni akciokban sportolok doppingolnak.
Ez például tökéletes példája a primitív orosz-azsiai-szlav mentalitasnak. Zero szabálykövetes meg meritokracia van náluk még a legfelsőbb szinten is. Nem is ertik a szabad verseny lényegét, nem véletlenül csak az erőszakszervezetekre épült hatalmi rendszerek mukodnek arrafelé, semmi mas.
 
  • Vicces
Reactions: papajoe

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 598
17 803
113
Qrvara nem ugyanaz, ezen kár is vitázni. Az oroszoknal egy allamilag szervezett, penzelt es futtatott hivatalos doppingprogram futott, ami a legalja, es koze nicns ahhoz, amikor egyeni akciokban sportolok doppingolnak.
Ez például tökéletes példája a primitív orosz-azsiai-szlav mentalitasnak. Zero szabálykövetes meg meritokracia van náluk még a legfelsőbb szinten is. Nem is ertik a szabad verseny lényegét, nem véletlenül csak az erőszakszervezetekre épült hatalmi rendszerek mukodnek arrafelé, semmi mas.
Értenek ők mindent,de nekik így megfelel. Az erőszakszervezetek nagyjából jól működnek,ha megfelelő az indíttatás. Lásd Harmadik Birodalom.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Kim Philby

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 761
113
Relax gringo. Ide pöttyintek pár nevet a lebukott amerikai sportolókról. Kelli White,Diane Williams,Timothy Rusan,Melissa Price,Al Oerter,Wayne Odesnik,Carl Lewis,Floyd Landis,Marion Jones,Jessica Hardy,Justin Gatlin,Crystal Cox,Kenta Bell,Roy Jones,Chris Andersen,Lyle Alzado. Még vagy százat tudnék írni,de felesleges,mert mindenhol csinálják.
Az más. :)
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 634
32 194
113
Mindig mondtam, hogy Kína egy nagyra nőtt csecsemő...
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 337
20 788
113
Mindig mondtam, hogy Kína egy nagyra nőtt csecsemő...
Ez ennek a cikknek a tükrözése: https://dailyreckoning.com/china-the-helpless-giant/

Először arra gondoltam, hogy válasszunk Kínának is egy bukási napot, a péntek ugye foglalt, az az oroszoké.
Aztán eszembe jutott, hogy a brit gazdaság a Brexit óta zsugorodik. Ha ők így tudják a tutit, akkor vajon mitől?

Aztán láttam az eredeti cikk alatt egy kommentet, lényege: ez a faszi (cikkíró) sok mindent mondott már 2005 óta, de sose jött be, de azért tudósnak nevezik.
És máris helyben vagyunk, leesett a tantusz: brit tudósok.
:)
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 634
32 194
113
Ez ennek a cikknek a tükrözése: https://dailyreckoning.com/china-the-helpless-giant/

Először arra gondoltam, hogy válasszunk Kínának is egy bukási napot, a péntek ugye foglalt, az az oroszoké.
Aztán eszembe jutott, hogy a brit gazdaság a Brexit óta zsugorodik. Ha ők így tudják a tutit, akkor vajon mitől?

Aztán láttam az eredeti cikk alatt egy kommentet, lényege: ez a faszi (cikkíró) sok mindent mondott már 2005 óta, de sose jött be, de azért tudósnak nevezik.
És máris helyben vagyunk, leesett a tantusz: brit tudósok.
:)
Persze, ott a cikk végén a forrás...
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 022
12 905
113


Valahogy jobban tudjak integralni a "zoldet" a nagyvarosaikba mint Nyugaton. Remelem hogy Japanbol vagy Kinabol is jon majd valami "ispiracio" a budapesti "maxi Dubaj" projekthez.