[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 008

Guest
Azért Magyarországra nem irányulnak icbm-ek. Kell is a romulánoknak a sok fegyver mert tudják, hogy egyszer a maci megjelenik az anál tágítóval.
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
A maci addig nem fogja análisan piszkálgatni bocskorosékat amíg azok se piszkálgatják a medve bajszát komolyabban.Tegyük hozzá azt is hogy vajon bocskorosék hátánál mekkora lesz a fehér csillagos jenki tör. Rövid vagy hosszú.
Nekem ezekből a beszerzésekből azt következik le. Hogy a románok lehetnek akármekkora köpönyegforgatók. De annyi észt kaptak péterünktöl hogy egy kicsit megtanultak előre gondolkodni. Tehát jó eséllyel ez a gondolkodás fog nagyban hozzájárulni némi geopolitikai helyzettel (szerencsével) megfűszerezve az újabb bővített területi revizirohoz. lehet kitalálni,tippelni kinek a kárárrá fog történni mindez majd.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
A maci addig nem fogja análisan piszkálgatni bocskorosékat amíg azok se piszkálgatják a medve bajszát komolyabban.Tegyük hozzá azt is hogy vajon bocskorosék hátánál mekkora lesz a fehér csillagos jenki tör. Rövid vagy hosszú.
Nekem ezekből a beszerzésekből azt következik le. Hogy a románok lehetnek akármekkora köpönyegforgatók. De annyi észt kaptak péterünktöl hogy egy kicsit megtanultak előre gondolkodni. Tehát jó eséllyel ez a gondolkodás fog nagyban hozzájárulni némi geopolitikai helyzettel (szerencsével) megfűszerezve az újabb bővített területi revizirohoz. lehet kitalálni,tippelni kinek a kárárrá fog történni mindez majd.

Háát a Romániába telepített USA légvédelmi rendszert a maci eléggé úgy értelmezte, hogy húzogatják a bocskorosok a bajszát....
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 277
113
hat nem mirank fegyverkezik a roman ahhoz hogy tobb magyart elbirjon a vegyes nemzetuk moldvat kellene negsnznereznie... meg is fogjak probalni es bele is torik a bicskajuk...
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Először Ogyessza. Utána a mi szépséges Tiszántúlunk. Van benne ráció. Meglássuk 5-10 év múlva. Addigra nem hogy hadseregünk de rendvédelmi állományunk is alig lesz. Boldog,boldogtalan jöhet.
A vidék. A vidék ugyanolyan káoszban lesz mint a nyugat. Lásd Szabolcsi vidéki kisvárosokat. Ibrány első év 2017 ben. 24 elsős nebuló közül csak 4 igen csak 4 magyar gyerek. Aki teheti vagy behordja nyíregyre vagy egyháziba járatja. Amíg van rá lehetősége. Tehát nem kell aggódni. Mi is itt ugyanilyen szarban leszünk pár év múlva mint a nyugat. 2012 ben! csináltak egy rövidfilmet. Mi is volt a címe. europa 2029 ben. Nem tudom hogy milyen látnoki képességekkel rendelkeztek a készítői. Vagy csak egészen egy kicsit túlozni akartak,de szerintem ők maguk se gondolták hogy amit felvázoltak akkor, az szép lassan szinte minden be fog következni belőle. Én a közép europai részt emelném ki belőle. Igen sajnos a dolgok nagyon abba az irányba haladnak.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 354
113
Tegnap este kimentem a Savaria karneválra. Volt előttünk egy népes csapat, olyan bucsus vagy cirkuszos roma félék. A húsznak nem volt egy marék IQ-a, de nem ez a lényeg. Hallgatom sokad magammal mit beszélnek, miről szól az életük. Megszólal az egyik öreglány, kb 60 körüli toprongyos: Tegnap megszületett ám a 30-ik unokám! Két hét múlva szabadul az apja. Először azt hittem rosszul hallok, aztán megnyugtattam magam hogy kizárt dolog hogy 30-ig el tudjon számolni. Az egyik segédmunkás aki dolgozott nálam a nyáron az építkezésen mikor kérdeztem tőle hányan laknak náluk Hajdúhadházon, kis gondolkodás után rávágta hogy 12 millió-e, vagy százezer, nem tudom. Ettől függetlenül szépen dolgoztak.
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 572
15 534
113
Nekünk kb. akkor volna némi esélyünk, ha összefognánk a Klingonokkal vagy egy Sith Nagyúrral..... Se Putyin, se Amerika nem kezel minket sötét gyalognál értékesebbnek. És ezzel még szépen fogalmaztam.... Kb. a lengyelek és a horvátok kivételével úgy gondolnak ránk, hogy púp vagyunk Európa hátán.... És ebben a helyzetben kell lavírozni.... EU? NATO? Én egyikben sem bíznék túlságosan. Akkor jönne a védelem, ha égne a ház és ők is nagy veszélyben lennének. Magyarország bőven belefér bármilyen suttyomban megkötött paktumba. Nem veszteség, nem nyereség. Ez a szomorú valóság....
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Nekünk kb. akkor volna némi esélyünk, ha összefognánk a Klingonokkal vagy egy Sith Nagyúrral..... Se Putyin, se Amerika nem kezel minket sötét gyalognál értékesebbnek. És ezzel még szépen fogalmaztam.... Kb. a lengyelek és a horvátok kivételével úgy gondolnak ránk, hogy púp vagyunk Európa hátán.... És ebben a helyzetben kell lavírozni.... EU? NATO? Én egyikben sem bíznék túlságosan. Akkor jönne a védelem, ha égne a ház és ők is nagy veszélyben lennének. Magyarország bőven belefér bármilyen suttyomban megkötött paktumba. Nem veszteség, nem nyereség. Ez a szomorú valóság....


Minek nekünk sith nagy úr?Van saját Istenünk,Istennőnk,talán hozzá kék fordulni,ha nekünk sok.
Van itt egy nép,amelyiknek elég jól segít az Istene,egy próbát nekünk is megérne.
Valaki egyáltalán tudja valamelyik Istenünk nevét?
Aki megmondja Nimród apja nevét,kap 1 üveg Ír viszkit.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Guglit szabad hasznalni?
"Nimród, Kus fia, a magyarok ősapja. ..."


Nyilván nincs a gugliban :D ,nem kus fia,természetesen.:)
De ha megmondod kihez imádkozott a Jóska srác 2000 éve,mielőtt felszegeltette magát a fára,az már ér egy 1/2 üveggel nálam.;)
Gondolom keresztény vagy,tudnod kell(ene).
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 572
15 534
113
Minek nekünk sith nagy úr?Van saját Istenünk,Istennőnk,talán hozzá kék fordulni,ha nekünk sok.
Van itt egy nép,amelyiknek elég jól segít az Istene,egy próbát nekünk is megérne.
Valaki egyáltalán tudja valamelyik Istenünk nevét?
Aki megmondja Nimród apja nevét,kap 1 üveg Ír viszkit.

Ide a viszkit papa...... Nimród apja KUS volt :)