[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Pal

Well-Known Member
2017. november 19.
2 023
1 521
113
Nekem sem hiányoznak a terroristák, és a migránsok sem! De tény, hogy több közülük, rajtunk keresztül jutott el nyugatra. Nem a TEK-en múlott, hogy nálunk még nem robbantottak, csupán mi kis halak vagyunk az ISIS térképén. A határzár az kellett, nem vitás, de a még Szíriában is reklámozott, árult migránskötvény az nem!
Hat az az igazsag, hogy az ISIS kalifatusa bizony meg a csonka Mo-nal is kisebb...
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz
R

rejsz felügyelő

Guest
Én elutasítok minden vallási szélsőséget, de a probléma nem nyugaton gyökeredzik.
Az instabil hátterű korrupt országok átláthatatlan hatalmi hálóval az igazi táptalaja a szélsőségeseknek ők az igazi terrorista neveldék. Azon államok akik rövidtávú haszon miatt állampolgárságot adnak a leghitványabb embereknek is, vagy tartják a hátukat mindenféle disznósághoz. (baltás azeri szabadon engedése, üldözött kazah ellenzéki kiadatása). Ebben Magyarország, Kuba, Venezuela élen jár. Vagy lehet mondhatni az oroszokat is ahol a félisten csecsen hadúr miatt nincs igazi kontrol az ország déli része felett.

Majd ha a söpredék eltűnik az illiberális államokból akkor nyugalom lesz nyugaton is.

A Nyugat saját magát öli meg azzal, hogy kiiktatja az immunrendszerét.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 136
4 209
113
Hat az az igazsag, hogy az ISIS kalifatusa bizony meg a csonka Mo-nal is kisebb...
Ennek örülök! De gondolom te is tudod, hogy az embereik nem csak ott, és a közelben, hanem Európában is beépültek, és mintegy alvó ügynökökként várják a kínálkozó alkalmat egy kis demonstrálásra. És ha hivatalosan már nem is lesz területük, központjuk, akkor is fogunk még hallani róluk! :(
 

vantsy

Active Member
2014. június 16.
287
222
43

Igen volt ilyen, DE

Nem kéne ennyire örömködni neki, mert ez nekünk egy nemzeti tragédia, pláne nem kéne olyanokat írogatni mint a másik forumon, hogy miért nem vonult fel egy magyar díszegység és hogy mennyire nagy politikus volt Medgyessy amikor a román államfővel kocintott..
A helyedben én nagyon szégyelném magamat mint magyar ember!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 221
113
Igen volt ilyen, DE

Nem kéne ennyire örömködni neki, mert ez nekünk egy nemzeti tragédia, pláne nem kéne olyanokat írogatni mint a másik forumon, hogy miért nem vonult fel egy magyar díszegység és hogy mennyire nagy politikus volt Medgyessy amikor a román államfővel kocintott..
A helyedben én nagyon szégyelném magamat mint magyar ember!
Annyi magyarság tudat van benne mint Obamában kb.
 

vantsy

Active Member
2014. június 16.
287
222
43
"Az ünnepségen Bulgária, Nagy Britannia, Kanada, Franciaország, Németország, Görögország, Olaszország, a Moldovai Köztársaság, Lengyelország, Portugália, Szlovákia, az Egyesült Államok, Törökország és Ukrajna díszegységeinek mintegy háromszáz katonája is felvonult a nemrég felújított bukaresti diadalív alatt.(Ezt a cikket a Krónikáról másolták: https://kronika.ro/belfold/nagyszabasu-katonai-paradeval-unnepeltek-a-nemzeti-unnepet)

Nekünk leesett volna az aranygyűrű az ujjunkról, ha a magyar-román közös zászlóalj egy szakaszát Debrecenből kiküldik szép ruhában?

Kimmit ezredes 1pc ho tü dd pk arra volt büszke az Eagle művelet során, hogy a résztvevőket a nemzeti ünnepjeiken - ami a másiknak nemzeti gyásznap volt - le tudta ültetni egy asztalhoz. Ugyanezt tapasztaltuk Pécsett a NORDPOL dd ünnepségein, még jelentős mennyiségű vodka elfogyasztása után sem garázdálkodtak a dánok a svéd nemzeti ünnepen és viszont. Szerintem Medgyessy államférfi volt, amikor koccintott"
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Igen volt ilyen, DE

Nem kéne ennyire örömködni neki, mert ez nekünk egy nemzeti tragédia, pláne nem kéne olyanokat írogatni mint a másik forumon, hogy miért nem vonult fel egy magyar díszegység és hogy mennyire nagy politikus volt Medgyessy amikor a román államfővel kocintott..
A helyedben én nagyon szégyelném magamat mint magyar ember!
Bezzeg az orosz megszállók sírját az hazafias tett megkoszorúzni.
Na meg a vörös téren parádézni május 8-án hazánk hóhérjával.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 617
113

Nagyon a francia mintát utánozza.

Amúgy mire is olyan nagyon büszkék?
Arra, hogy anno egy történelmi baleset folytán, megütötte a hatoslottót?
Arra, hogy miután 1918 november 3-án a Monarchia aláírja a fegyverszünetet, a dicső román hadsereg 1918 november 10-én újra belép a háborúba hadatüzenve Németországnak, ami másnap 1918 november 11-én leteszi a fegyvert.

http://magyaridok.hu/velemeny/egyesules-romaniaval-2499727/
 

vantsy

Active Member
2014. június 16.
287
222
43
Bezzeg az orosz megszállók sírját az hazafias tett megkoszorúzni.

Egy KATONÁNAK megadni a tiszteletet aki életét adta a hazájáért, mégha a másik oldalt is harcolt az igenis illő és méltó dolog, de hazánk 2/3-nak elvesztését ünnepelni magyar emberként az olyan dolog amire nincsen megfelelő szó.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Hát ha te ennek állítólagos magyarként örülsz, vagy egyáltalán csak közömbösen hidegen hagy, hát akkor tökéletesen kiállítottad magadról az abszolút negatív, bukott bizonyítványt. Egy magyar számára ez kb ugyanaz, mintha egy zsidó annak örülne mikor egy győztes arab hadsereg Názáret, Beer-Seva vagy Jeruzsálem elcsatolásáért tartana díszszemlét a fővárosában. Én eddig ilyent nem kívántam nektek, de most már nagyon gondolkodóba estem ...
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Nagyon a francia mintát utánozza.

Amúgy mire is olyan nagyon büszkék?
Arra, hogy anno egy történelmi baleset folytán, megütötte a hatoslottót?
Arra, hogy miután 1918 november 3-án a Monarchia aláírja a fegyverszünetet, a dicső román hadsereg 1918 november 10-én újra belép a háborúba hadatüzenve Németországnak, ami másnap 1918 november 11-én leteszi a fegyvert.

http://magyaridok.hu/velemeny/egyesules-romaniaval-2499727/

Nahát! Akkor abban az éveben sem Románia kapta a fair play díjat?
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Igen volt ilyen, DE

Nem kéne ennyire örömködni neki, mert ez nekünk egy nemzeti tragédia, pláne nem kéne olyanokat írogatni mint a másik forumon, hogy miért nem vonult fel egy magyar díszegység és hogy mennyire nagy politikus volt Medgyessy amikor a román államfővel kocintott..
A helyedben én nagyon szégyelném magamat mint magyar ember!

Ne morcoskodj, majd amikor zöld pálmafás sárga zászló leng a siratófal tetején akkor mi is posztolunk neki egy képet róla és kvittek vagyunk.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 293
68 380
113
Én elutasítok minden vallási szélsőséget, de a probléma nem nyugaton gyökeredzik.
Az instabil hátterű korrupt országok átláthatatlan hatalmi hálóval az igazi táptalaja a szélsőségeseknek ők az igazi terrorista neveldék. Azon államok akik rövidtávú haszon miatt állampolgárságot adnak a leghitványabb embereknek is, vagy tartják a hátukat mindenféle disznósághoz. (baltás azeri szabadon engedése, üldözött kazah ellenzéki kiadatása). Ebben Magyarország, Kuba, Venezuela élen jár. Vagy lehet mondhatni az oroszokat is ahol a félisten csecsen hadúr miatt nincs igazi kontrol az ország déli része felett.

Majd ha a söpredék eltűnik az illiberális államokból akkor nyugalom lesz nyugaton is.
Eddig csak olyan információkat kaptam hogy a nyugati mecsetek és vallási közösségek, a muszlim/bevándorló negyedek, körzetek a terrorista neveldék. A nyugati államok meggondolatlan külpolitikájának és gazdasági kizsákmányolásának hála sikerült felheccelni a turbános tömeget a Közel keleten. Nyugaton a liberális életvitel pedig tovább hergeli a már helyben született, a csóró külvárosi Afrikából vagy a K-keletről korábban bevándorolt személyek gyerekeit akik hősként tekintenek a helyi kormány, vagy katonaság, civilek ellen elkövetett terrortámadások elkövetőire, fegyveres harcokban meghaltakra.
 
  • Tetszik
Reactions: blitzkrieg

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Igen volt ilyen, DE

Nem kéne ennyire örömködni neki, mert ez nekünk egy nemzeti tragédia, pláne nem kéne olyanokat írogatni mint a másik forumon, hogy miért nem vonult fel egy magyar díszegység és hogy mennyire nagy politikus volt Medgyessy amikor a román államfővel kocintott..
A helyedben én nagyon szégyelném magamat mint magyar ember!


Nemzeti tragédia...

Kiktől hallom naponta ezt a hozzáállást?

megvan.

Nakba.


még szerencse hogy a németek meg franciák pld abbahagyták a sirdogálást, aztán abbahagyták a vitát azon, hogy kié is a Saar-vidék, és csináltak egy EU-t.