[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
  • Tetszik
Reactions: gergo55

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 349
113
Szombaton megmutattam az öreg német szomszédnak azt a képet amit a múltkor linkeltetek. Amin Abdul 11 gyerek után járó 7700 eurós kifizetés szerepelt a német állam részéről. :) A Stromboli kutya f.x. szerintem ahhoz képest ami az öregben lejátszódott. Azt hiszem leesett neki a tantusz,mondott mindent a nyugdíjáról,meg gyerekeiről,unokáiról. Pedig pár éve még nagyon tisztelte Merkelt.
 

svajcibeka

Well-Known Member
2013. február 10.
1 126
3 234
113
Szombaton megmutattam az öreg német szomszédnak azt a képet amit a múltkor linkeltetek. Amin Abdul 11 gyerek után járó 7700 eurós kifizetés szerepelt a német állam részéről. :) A Stromboli kutya f.x. szerintem ahhoz képest ami az öregben lejátszódott. Azt hiszem leesett neki a tantusz,mondott mindent a nyugdíjáról,meg gyerekeiről,unokáiról. Pedig pár éve még nagyon tisztelte Merkelt.
Én egy volt berlini kolégának mutatam meg.A reakció az teljesen ugyan az volt mint nálad.
 

marton

Well-Known Member
2013. április 16.
1 039
709
113
Az nem a határvédelemhez kell. Nem lehet körbelövöldözni a kontinensfoglalókat.
Itt már mindenki jogállam meg demokratizmus.

Igen, sajna erre is b@szunk rá,,,,
De kérdem, mi lesz, ha egyszer a vadorzó szerbek nem akarnak Uniót? Nekik különösen nagy tapasztalatuk van (sajnos, mert minket is érintett a Vajdaságban) a kisebbségeik rendezésében,, vagy a migránsrendezésben, ha az új hullámot nézzük.
Simán bevetik a Mi-35-ösöket majd ha megjön a parancs.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 218
113
Igen, sajna erre is b@szunk rá,,,,
De kérdem, mi lesz, ha egyszer a vadorzó szerbek nem akarnak Uniót? Nekik különösen nagy tapasztalatuk van (sajnos, mert minket is érintett a Vajdaságban) a kisebbségeik rendezésében,, vagy a migránsrendezésben, ha az új hullámot nézzük.
Simán bevetik a Mi-35-ösöket majd ha megjön a parancs.
Nézd, ahonnan jönnek nagy százalékban a migránsok, ott azt nem tudják a népek, hogy Mi-24 D/V vagy Mi-35, de azt igen hogy veszélyes. Ez már egy jó alap.
 
  • Tetszik
Reactions: tonyo and marton

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Igen, sajna erre is b@szunk rá,,,,
De kérdem, mi lesz, ha egyszer a vadorzó szerbek nem akarnak Uniót? Nekik különösen nagy tapasztalatuk van (sajnos, mert minket is érintett a Vajdaságban) a kisebbségeik rendezésében,, vagy a migránsrendezésben, ha az új hullámot nézzük.
Simán bevetik a Mi-35-ösöket majd ha megjön a parancs.
Légy nyugodt nem fogják. Amire használni fogják a közeljövőben egy lehetséges újabb balkáni krizis esetén. Viszont az S-300 as MIG-29 ek beszerzését a hadvezetésnél már egyesek hangukat adták hogy nem lesz ez így jó. A vezérkarban párran új eszközöket szeretnének látni, s nem levedlett technikákat. Amikre a kevés rendelkezésre álló pénzek rámennek.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 218
113
Ne már hogy a Mi-35 ne legyen már elég bármire... Amúgy én azt a "levedlett" régebbi S-300-at is simán örömmel venném ha nekünk lenne ilyen, mert jelenleg Mistral van, és felújított üzemidő vége felé járó Kub. Mindkettő simán elférne bármelyik V4 országnál a mai napig. A Mig-29 sem annyira szégyellni való, bár tény hogy abban jobban állunk most a Gripennel mint a szerbek.