[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 871
81 519
113
Nem kettő, hanem három példát említettem, a harmadik pont arra volt példa amikor egy idegen állam elnökjelöltjét megmérgezték mert nem a putyini rendszert támogatta. Szóval erre is volt már példa.
Vissza lehet lapozni, hogy mi volt itt a Skripal ügy idején, akkor is jött boki és álhírt kiáltott, álhírnek nevezte az igazságot miközben ő maga volt aki álhírt terjesztett holmi vitaminkereskedőkről akik csak a toronyórát mentek megnézni. Szóval erre is volt már példa.
A cseh rendőrség is komolyan veszi az ügyet mert védelem alá helyezték a polgármestert, nem akarják, hogy úgy járjon mint a Grimm mesében a mérgezett királylány.

Minden országban az árulókat likvidálják-ez így szokás. Litvinyenko és Szkripal is áruló volt és nagy károkat okoztak hazájuknak. Viszont a két orosz "turista" ellen nem volt semmilyen közvetlen bizonyítékuk az agoloknak. Az, hogy kamerák vették őket ahogy a kirakatokat nézik nem bizonyítja, hogy ők voltak az elkövetők. Sok volt ott a kérdés, nem beszélve a helyszínen lévő rendőrökről akiken még védőruha sem volt. Angolszászoknak én nem hiszek.
Juscsenko mérgezésével meg egy SZBU-s figurát gyanusítottak, Gongadze-nek hívták,ha jól emlékszem és Leonyid Kucsma elnöksége alatt történt.

Természetes, hogy ha valakit fenyegetés ér megijed és rendőrségi védelmet kér. A fenyegetés neten érkezett és nem az orosz állami szervek fenyegették meg a 3 ruszofób cseh polgármester provokátort.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Minden országban az árulókat likvidálják-ez így szokás. Litvinyenko és Szkripal is áruló volt és nagy károkat okoztak hazájuknak. Viszont a két orosz "turista" ellen nem volt semmilyen közvetlen bizonyítékuk az agoloknak. Az, hogy kamerák vették őket ahogy a kirakatokat nézik nem bizonyítja, hogy ők voltak az elkövetők. Sok volt ott a kérdés, nem beszélve a helyszínen lévő rendőrökről akiken még védőruha sem volt. Angolszászoknak én nem hiszek.
Juscsenko mérgezésével meg egy SZBU-s figurát gyanusítottak, Gongadze-nek hívták,ha jól emlékszem és Leonyid Kucsma elnöksége alatt történt.

Természetes, hogy ha valakit fenyegetés ér megijed és rendőrségi védelmet kér. A fenyegetés neten érkezett és nem az orosz állami szervek fenyegették meg a 3 ruszofób cseh polgármester provokátort.
Ez is olyan tipikus rád jellemző dezinformáció. Gyakorlatilag beismered, hogy szokás szerint likvidálva lettek, de azért mégis hozzáteszed, hogy mégsem ők voltak, vagy legalábbis nincs bizonyíték és sohasem tudjuk meg, a jól ismert dezinfo sablonok.

Van bizonyíték és megtudtuk, a brit rendőrség novicsok nyomokat talált a szobájukban a törülközőn, ez elég kemény bizonyíték és az illetőknek a teljes útja fel lett térképezve és a valódi személyiségük is fel lett fedve, a "turisták" hamis személyazonossága leleplezve, az RT-n előadott kamu meséjük megcáfolva, hiába tolod a ködösítést az igazság itt sem a te oldaladon áll.
 
W

Wilson

Guest
Az illető hatalomra is került és mégsem jelent meg a NATO oroszország határán, szóval ez is csak egy hazugság volt.

Remélem az te sem gondolod komolyan,hogy annyi idő alatt amíg ő elnök volt sor került volna Ukrajna Nato tagságára,ez még ennyi idő alatt még nekünk sem sikerült,még úgy sem,hogy Ukrajnával ellentétben nekünk nem lihegett a nyakunkban az orosz medve.Úgy,hogy szerintem azért hazugságnak nevezni az akkori Ukrajna lehetséges Nato integrációját, mert arra nem került sor egy elnöki ciklus alatt,nekem túlságosan is elhamarkodott kijelentésnek tűnik.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 871
81 519
113
Ez is olyan tipikus rád jellemző dezinformáció. Gyakorlatilag beismered, hogy szokás szerint likvidálva lettek, de azért mégis hozzáteszed, hogy mégsem ők voltak, vagy legalábbis nincs bizonyíték és sohasem tudjuk meg, a jól ismert dezinfo sablonok.

Kik lettek likvidálva? Szergej és Júlia is túlélte. Ilyen pancserok lennének az orosz GRU-sok?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Kik lettek likvidálva? Szergej és Júlia is túlélte. Ilyen pancserok lennének az orosz GRU-sok?
A tények azt mutatják, hogy ilyen pancserok voltak, egy brit nő halt bele helyettük a novicsokjukba. Követett el ennél nagyobb pancserságot is a GRU, pontosan ennek az ügynek a kapcsán kezdtek el komolyan kutakodni a két GRU ügynök után és ekkor szerezték meg némi kenőpénzért a közlekedési minisztérium egyik dokumentumát, amiben a GRU központba bejelentett autók vezetői engedélyében megtalálható volt nem csak Csepiga és Miskin de az összes jogosítvánnyal rendelkező GRU ügynök valódi neve és címe, gyakorlatilag lefejezték a teljes GRU-t egy pancserül vezetett dokumentumnak és a korrupciónak köszönhetően.

Sok külföldi bevetésekre kiképzett GRU ügynök ül azóta otthon irodai aktatkukacként, mert kikerült a személyazonosságuk, hát bizony ott is vannak elég nagy pancserok.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 000
14 099
113
Kik lettek likvidálva? Szergej és Júlia is túlélte. Ilyen pancserok lennének az orosz GRU-sok?

Volt ott valami "kicsi" baki az orosz laborból származással is, amiről utána kiderült, hogy akár ukrán is lehetett, de az a "szál" utána "elsikkadt" a mainstream médiában. Az a sok "hülye" újságíró, mindig azt találja meg amit nem kéne... :cool:
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 423
4 505
113
A tények azt mutatják, hogy ilyen pancserok voltak, egy brit nő halt bele helyettük a novicsokjukba. Követett el ennél nagyobb pancserságot is a GRU, pontosan ennek az ügynek a kapcsán kezdtek el komolyan kutakodni a két GRU ügynök után és ekkor szerezték meg némi kenőpénzért a közlekedési minisztérium egyik dokumentumát, amiben a GRU központba bejelentett autók vezetői engedélyében megtalálható volt nem csak Csepiga és Miskin de az összes jogosítvánnyal rendelkező GRU ügynök valódi neve és címe, gyakorlatilag lefejezték a teljes GRU-t egy pancserül vezetett dokumentumnak és a korrupciónak köszönhetően.

Sok külföldi bevetésekre kiképzett GRU ügynök ül azóta otthon irodai aktatkukacként, mert kikerült a személyazonosságuk, hát bizony ott is vannak elég nagy pancserok.
Mondjuk az tényleg szép fogás volt, sose láttam Putyint annyira közel az agyvérzéshez mint akkor a sajtótájékoztatóján.
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 492
113
A tények mindig magukért beszélnek. A Skripal ügyben is én álltam az igazság oldalán, az elkövetők Anatolij Csepiga és Alexander Miskin GRU ügynökök voltak, ti pedig az álhíreket terjesztettétek "Petrovról" és "Boriszovról" a toronyóra rajongó vitaminkereskedőkről. Az MH17 ügyében is én álltam az igazság oldalán, az orosz hadsereg BUK-ja lőtte le a gépet, ti ekkor is az álhíreket terjesztettétek Volosin kapitányról és a Szu-25-öséről meg Carlosról a spanyol légidiszpécserről. Vagy említhetjük az ungvári székház felgyújtásának az ügyét, ahol a tények végül szintén engem igazoltak a ti álhíreitek helyett és még számtalan hasonló esetet is fel lehetne sorolni amiket megőrzött a fórum.

Szóval ne reménykedj, nem maradok csendben, ahogy eddig is úgy ezután is, az igazság kalapácsával csapok le az álhír terjesztőkre akik hazugságokkal védik a kedvenc KGB ügynökük bűntetteit.

Az igazság kalapácsával (kommunista jelkép) előszőr magad csaphatod agyon, mert te hoztad a legtöbb álhírt, és az itteni hozzászólásod is olyat állít tényként ami nem lezárt ügy.
Nem baj ha ostoba vagy csak ne legyél szorgalmas.
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 492
113
Ez is olyan tipikus rád jellemző dezinformáció. Gyakorlatilag beismered, hogy szokás szerint likvidálva lettek, de azért mégis hozzáteszed, hogy mégsem ők voltak, vagy legalábbis nincs bizonyíték és sohasem tudjuk meg, a jól ismert dezinfo sablonok.

Van bizonyíték és megtudtuk, a brit rendőrség novicsok nyomokat talált a szobájukban a törülközőn, ez elég kemény bizonyíték és az illetőknek a teljes útja fel lett térképezve és a valódi személyiségük is fel lett fedve, a "turisták" hamis személyazonossága leleplezve, az RT-n előadott kamu meséjük megcáfolva, hiába tolod a ködösítést az igazság itt sem a te oldaladon áll.

Novicsokot bárki a világon tud gyártani. (Megsúgom a brittek hatalmas mennyiséget gyártottak belőle a 2000-es évekig több 1000 Tonnát, Európában a legnagyobb készletük volt mert az szovjetek a tabunt, a somant és a VR-t nyomták nagyüzemben.)
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Az igazság kalapácsával (kommunista jelkép) előszőr magad csaphatod agyon, mert te hoztad a legtöbb álhírt, és az itteni hozzászólásod is olyat állít tényként ami nem lezárt ügy.
Nem baj ha ostoba vagy csak ne legyél szorgalmas.
Én mondtam már elég példát arra amikor az igazság kalapácsával lecsaptam az álhíreiteket, de te még mindig nem tudtál egyetlen példát sem hozni az én állítólagos álhíreimre.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
A pancserságuknak is megvan a maga veszélye. Belehalt egy brit nő a novicsokos ügynökök pancserságába. A BUK-os pancserok miatt háromszázan haltak meg. Szó sincs arról, hogy a NATO rettegne vagy hisztizne, de tudja hogy milyen veszélyt jelentenek még a pancserok is ha veszélyes eszközök vannak a kezükben.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 012
113
Dzsúlia meg az igazság kalapácsa ! ? LOL

h-t-ezen-kihaltam.jpg



Dzsúliának meg a többi kutyaütőnek üzenem : " Ha a GRU meg akar valakit ölni azt meg is teszi nemcsak próbálkozik !" ! De higgyetek csak gazdáitoknak !

arra-menj.jpg
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 492
113
Én mondtam már elég példát arra amikor az igazság kalapácsával lecsaptam az álhíreiteket, de te még mindig nem tudtál egyetlen példát sem hozni az én állítólagos álhíreimre.

Hoztam példát az előző hozzászólásban, (Júniusban havas képek btr80-akról, hamis t90 látomások, a szíria topikban meg konkrétan terrorista propaganda nyomása, belligcat és stb. csak a felsorolás lenne 300 oldal és kiégne a fórummotor.)
Olyan vagy mint a flusztrált 5 évesek azok szoktak ilyet:
Kb. Nálad ez a séma minden nap:

(Ulippo)-Eltűnt a nyalókám!
(Valaki más)-Te etted meg.
(Ulippo)-De én sosem ettem nyalókát!
(Valaki más)-De, megetted.
(Ulippo)-Mondj rá példát!

stb....
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 049
54 180
113
Hoztam példát az előző hozzászólásban, (Júniusban havas képek btr80-akról, hamis t90 látomások, a szíria topikban meg konkrétan terrorista propaganda nyomása, belligcat és stb. csak a felsorolás lenne 300 oldal és kiégne a fórummotor.)
Olyan vagy mint a flusztrált 5 évesek azok szoktak ilyet:
Kb. Nálad ez a séma minden nap:

(Ulippo)-Eltűnt a nyalókám!
(Valaki más)-Te etted meg.
(Ulippo)-De én sosem ettem nyalókát!
(Valaki más)-De, megetted.
(Ulippo)-Mondj rá példát!

stb....



És mindig válaszol neki valaki....:(
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Hoztam példát az előző hozzászólásban, (Júniusban havas képek btr80-akról, hamis t90 látomások, a szíria topikban meg konkrétan terrorista propaganda nyomása, belligcat és stb. csak a felsorolás lenne 300 oldal és kiégne a fórummotor.)
Olyan vagy mint a flusztrált 5 évesek azok szoktak ilyet:
Kb. Nálad ez a séma minden nap:

(Ulippo)-Eltűnt a nyalókám!
(Valaki más)-Te etted meg.
(Ulippo)-De én sosem ettem nyalókát!
(Valaki más)-De, megetted.
(Ulippo)-Mondj rá példát!

stb....
Hát ez nagyon gyenge lett. A bellincat infók eddig mindig igaznak bizonyultak, terrorista propagandát én soha nem toltam, fogalmam sincs milyen t90-ról volt látomásod, vagy hogy júniusban miért ne lehetne korábbi havas képet berakni. Semmit se mondtál ezzel.

Csak frusztráltak vagytok mert én tényleg lelepleztem a hazugságaitokat az MH17 ügyben, a Skripal ügyben, az ungvári székház ügyében, amiért lelepleztem több tucat photoshoppolt képet, amiért elmondom az "illusztrációkról" hogy valójában hol és mikor készültek, amiért már nem tudjátok nyugadtan idecitálni a zugoldalaitokról a olcsó kamuhíreket, mert tudjátok hogy az igazság kalapácsa lesújt rájuk.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Hát ez nagyon gyenge lett. A bellincat infók eddig mindig igaznak bizonyultak, terrorista propagandát én soha nem toltam, fogalmam sincs milyen t90-ról volt látomásod, vagy hogy júniusban miért ne lehetne korábbi havas képet berakni. Semmit se mondtál ezzel.

Csak frusztráltak vagytok mert én tényleg lelepleztem a hazugságaitokat az MH17 ügyben, a Skripal ügyben, az ungvári székház ügyében, amiért lelepleztem több tucat photoshoppolt képet, amiért elmondom az "illusztrációkról" hogy valójában hol és mikor készültek, amiért már nem tudjátok nyugadtan idecitálni a zugoldalaitokról a olcsó kamuhíreket, mert tudjátok hogy az igazság kalapácsa lesújt rájuk.
Téli lomb!
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 492
113
Hát ez nagyon gyenge lett. A bellincat infók eddig mindig igaznak bizonyultak, terrorista propagandát én soha nem toltam, fogalmam sincs milyen t90-ról volt látomásod, vagy hogy júniusban miért ne lehetne korábbi havas képet berakni. Semmit se mondtál ezzel.

Csak frusztráltak vagytok mert én tényleg lelepleztem a hazugságaitokat az MH17 ügyben, a Skripal ügyben, az ungvári székház ügyében, amiért lelepleztem több tucat photoshoppolt képet, amiért elmondom az "illusztrációkról" hogy valójában hol és mikor készültek, amiért már nem tudjátok nyugadtan idecitálni a zugoldalaitokról a olcsó kamuhíreket, mert tudjátok hogy az igazság kalapácsa lesújt rájuk.

Dolgoztasd te a lemenőid meg felmenőid. Nem azért vannak az emberek, hogy a hazugságaid keressék és bizonyítsák. Te is tudod hogy hazudtál nagyon sokat. Többet mint bárki más. Engem meg hidegen hagy az ügynökök élnek-e vagy halnak az MH17 sem szívügyem mint neked.

Es te vagy az egyetlen gerinctelen csúszómászó aki valószínű politikai nyomással sikerült az örökös kitiltásról visszamásznod. Ez azért elmond valamit.