[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 673
113
Ha jogilag tiszta volt a lehallgatás akkor a Fidesz miért nem akar elmenni a nemzetbiztonsági bizottságba?Ha minden törvényes és legális és jogilag tiszta volt akkor simán tisztázhatják ott a helyzetet.
Mert 1 nap alatt nem készültek fel és óvatosak. És ami törvényes, az nem biztos hogy morálisan eladható, főleg xar kimmunikációval. A látszat fonrosabb, mint a valóság.
 
W

Wilson

Guest
Mert 1 nap alatt nem készültek fel és óvatosak. És ami törvényes, az nem biztos hogy morálisan eladható, főleg xar kimmunikációval. A látszat fonrosabb, mint a valóság.
Mire kellene nekik felkészülni? Odamennek az ellenzék elé tárják a a lehallgatások törvényes voltát igazoló dokumentumokat/okokat, és csókolom....Ha a lehallgatások törvényesek és jogosak voltak akkor nem kell nekik idő felkészülni a lehallgatásról szóló törvény világosan megszabja,hogy milyen feltételek mellett lehet valakit lehallgatni.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 673
113
Ja hát az saját döntésem.
Nem tudom, ebben mi a dramatagozat, de arra tippelek, te nem nottel fel a koszos komcsik alatt és nem zaklattak ill nem hallgattak le hasonlóképpen.
Mondjuk ettől persze még a saját akaratából vs titokban, tudta nélkül stb különbség nem kellene érthetetlen legyen...

Igazából a "mindem törvényes" magyarázatban nem is kételkedek, arra leszek kíváncsi inkább, hogy vajon mivel magyarázható TORVENYESEN mondjuk egy mediamogulnal tartott közéleti talalkozo ilyen durva jogsértéssel történő lehallgatása...?
A mediamogul

 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 673
113
Mire kellene nekik felkészülni? Odamennek az ellenzék elé tárják a a lehallgatások törvényes voltát igazoló dokumentumokat/okokat, és csókolom....Ha a lehallgatások törvényesek és jogosak voltak akkor nem kell nekik idő felkészülni a lehallgatásról szóló törvény világosan megszabja,hogy milyen feltételek mellett lehet valakit lehallgatni.
Nem olvastad el az előző válaszom???
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Mire kellene nekik felkészülni? Odamennek az ellenzék elé tárják a a lehallgatások törvényes voltát igazoló dokumentumokat/okokat, és csókolom....Ha a lehallgatások törvényesek és jogosak voltak akkor nem kell nekik idő felkészülni a lehallgatásról szóló törvény világosan megszabja,hogy milyen feltételek mellett lehet valakit lehallgatni.
Hogy tudszennyire tényszerűen kijelenteni 2 nap alatt, bármit is, 1-2 egymásba fonódó találgatásokra és pár éves "oknyomozás" eredményeként is mindössze feltételezésekre alapuló konteó alapján?
Azért mert a telex megírta hétvégén amit, azért nem kell a Kormánynak már hétfőn nyolckor a szőnyeg szélén, kezét tördelve álldogálni.
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Az nem a mi módszerünk….! Ahogy a lámpavas és az Ifa platózás sem…. Vicces hogy Recskkel lehet viccelni…. Gondolom Mauthausennel is megteszed.

Szóval nem lesz! “Pedig igény az lenne rá!”
Nem a "ti módszeretek", de valamiért mindig a ti szekértáborotokból látom ezt felbuggyanni. Amit persze a komcsik sűrű emlegetése követ illetve előz meg. :rolleyes: Az meg persze nem lehetséges, hogy az embernek mind a Mauthauseni, mind a Recski tábor fáj.

"Lenne igény"
Aha.
Idézem magam:
... nem a pártállammal és annak apparátusaival volt ezeknek a bajuk, hanem azzal, hogy nem ők ültek kádár székében.

Mire kellene nekik felkészülni? Odamennek az ellenzék elé tárják a a lehallgatások törvényes voltát igazoló dokumentumokat/okokat, és csókolom....Ha a lehallgatások törvényesek és jogosak voltak akkor nem kell nekik idő felkészülni a lehallgatásról szóló törvény világosan megszabja,hogy milyen feltételek mellett lehet valakit lehallgatni.
Ebből csak két módon jöhetnek ki össze-vissza hazudozás nélkül.
1, - Ha "legális" volt a dolog, akkor szerintük az összes lehallgatott az nemzetbiztonsági kockázat, ergo pártszimpátia alapján határozódik meg a nemzetbiztonsági kockázat. Magyarul III/III. csoportfőnökséget üzemeltetnek.
2, - A kormánypárt a saját maga által írt alkotmánnyal szembemenve, a titkosszolgálatokat bevonva kémkedik az állam pénzén az olyan magyar emberek után, akik nem őket szeretnék a nyeregben látni.

Ezek bármelyikének beismerése politikai öntökönszúrás.
Kell még idő, hogy valami nagy terelést vagy konteót összegyúrjanak, hogy ellentámadásba mehessenek.
 
W

Wilson

Guest
Hogy tudod ennyire tényszerűen kijelenteni 2 nap alatt, bármit is, 1-2 egymásba fonódó találgatásokra és pár éves "oknyomozás" eredményeként is mindössze feltételezésekre alapuló konteó alapján?
Azért mert a telex megírta hétvégén amit, azért nem kell a Kormánynak már hétfőn nyolckor a szőnyeg szélén, kezét tördelve álldogálni.
Miért ne tudnám kijelenteni,ki beszélt,arról,hogy a kormánynak a szőnyeg szélén kellene a kezét tördelve álldogálni, az csak akkor jöhet szóba ha nem törvényesen járt el.Tehát akkor még egyszer,ha nem történt a kormányzat részéről lehallgatás akkor a Fidesz elmegy a bizottság ülésére és kijelenti ,hogy nem történt ilyen.Abban az esetben ha megtörténtek ezek a lehallgatások és ezek törvényesek voltak akkor az ellenzéki képviselők elé tárják a törvényes lehallgatások dokumentumait és okait és ennyi rövidre van zárva az ügy.És erre nem kell felkészülni.
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 523

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 673
113
Elolvastam arra reagáltam:),ha törvényes a lehallgatás akkor miért is kellene morálisan eladhatónak lennie?A törvény által meghatározott lehallgatási feltételek egytől egyig morálisan is alá vannak támasztva.
Te hol éltél az elmúlt 30 évben?? Rengeteg dolog törvényes volt, de morálisan kétséges. Ezeket nem mind1, hogyan tálalják.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 673
113
Hogy tudszennyire tényszerűen kijelenteni 2 nap alatt, bármit is, 1-2 egymásba fonódó találgatásokra és pár éves "oknyomozás" eredményeként is mindössze feltételezésekre alapuló konteó alapján?
Azért mert a telex megírta hétvégén amit, azért nem kell a Kormánynak már hétfőn nyolckor a szőnyeg szélén, kezét tördelve álldogálni.
Érdemes felnézni a telexre.1 hires portál lett, sztem ma 15-20 cikket írták erről.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
Hogy,hogy nincs ügy?Nagyon is van és a Fidesz nem egy el arra az ülésre ahol tisztázhatná a kormány szerepét a lehallgatásokban és ezzel elejét vehetné az ügy tovább gyűrűződésének.
Fordítva ültök a lovon!
Elvárások?
Tisztázás?
Mit?
Megjelenik egy cikk benne is közvetett és idézőjeles bizonyítékokat említve, sejtetve, erre a libernyák politikusok elkezdik verni a tam-tam dobot, hogy márazonnal gyűlés.
Mire fel?
Csak szeretnétek ha itt is és ott is és mindenhol is, a te/ti játékszabályotok szerint történnének a dolgok.
De nem úgy fog történni. Mert nem a baloldal kívánalmainak megfelelően kell tenni vagy nem tenni valamit.
Szijjártó Péter megmondta, nem vettek ilyen szoftvert.
Pontosítok.
Szijjártó Péter NYÍLVÁNOSAN megmondta, nem vettek ilyen szoftvert.
Pintér Sándor mit is mondott?
Nem folytattak illegális megfigyelést a szolgálatok.
Miért is kellene akkor nemzetbiztonsági ülés?
Hogy lehessen a zavarosban halászni?
Hogy ne kamugeriről meg a közeledő árról, dugókról, vagy a hülyébb vagy fiam mint egy ötödikes Fegyőr Bandikáról kelljen beszélni?
Ne arról, hogy a közszférában dolgozók megritkításával, kirúgásával meg adóemeléssel kezdené, ha kezdhetné a moslék koalíció?!
Ne arról, hogy hydraként a volt szadeszos háttér brigád 6-7-8-9 fejet növesztett és minden szinten, minden időben, minden torok ugyanazt a szarszagú hazugságot tolja?

Jól fogalmazott Jeszenszky a politikai hobbistában.
Ha kiderül, hogy igaz és törvénytelen volt, akkor kamerák előtt bilincsben vezessék el azt aki csinálta.
De ha nem igaz akkor azt is aki ilyet bekamuzott.


Július van. Pangás van a politikában kell a kavarás, pláne hogy ne a felsoroltak uralják a műsoridőt. (habár mily fura, hogy talán pont holnap lesz jogállamisági jelentés Magyarországról)

Egyébként pedig az összes libernyáknak, és komenistának, és lyobikosnak sokat segít a 2010 óta elszenvedett poszttraumás stresszen ha szedik a dokik által felírt bogyókat.
Köztük neked is.;)
Mert a java még csak most fog jönni. :oops: :rolleyes:
 

hunemperor

Well-Known Member
2020. június 14.
809
2 096
93
Hogy tudszennyire tényszerűen kijelenteni 2 nap alatt, bármit is, 1-2 egymásba fonódó találgatásokra és pár éves "oknyomozás" eredményeként is mindössze feltételezésekre alapuló konteó alapján?
Azért mert a telex megírta hétvégén amit, azért nem kell a Kormánynak már hétfőn nyolckor a szőnyeg szélén, kezét tördelve álldogálni.
Srácok, nem veszitek észre, hogy világbotrány van, nemrég kapcsolták le az izraeli cég szervereit a hírek szerint. Itt most már nem az a kérdés, hogy megtörtént-e vagy sem, hanem, hogy ki a felelős, ki viszi el a balhét.
Sajnos egész Magyarország ég, mint a rongy... az egész világ előtt.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 673
113
Te hol éltél az elmúlt 30 évben?? Rengeteg dolog törvényes volt, de morálisan kétséges. Ezeket nem mind1, hogyan tálalják.
Illetve ha a célszemélyek nyugati titkosszolgálathoz kötődnek, amire néhány megnevezett újságírónál jó esély van, akkor is kényes ügy.

Panyi Szabolcsot, aki a megfigyelt listán van, korábban nyíltan CIA kapcsolatokkal vádolták. 2018ban már leírták, hogy a magyar titkosszolgálat emiatt megfigyeli. Nem lett belőle ügy, nem perelt.

 
W

Wilson

Guest
Fordítva ültök a lovon!
Elvárások?
Tisztázás?
Mit?
Megjelenik egy cikk benne is közvetett és idézőjeles bizonyítékokat említve, sejtetve, erre a libernyák politikusok elkezdik verni a tam-tam dobot, hogy márazonnal gyűlés.
Mire fel?
Csak szeretnétek ha itt is és ott is és mindenhol is, a te/ti játékszabályotok szerint történnének a dolgok.
De nem úgy fog történni. Mert nem a baloldal kívánalmainak megfelelően kell tenni vagy nem tenni valamit.
Szijjártó Péter megmondta, nem vettek ilyen szoftvert.
Pontosítok.
Szijjártó Péter NYÍLVÁNOSAN megmondta, nem vettek ilyen szoftvert.
Pintér Sándor mit is mondott?
Nem folytattak illegális megfigyelést a szolgálatok.
Miért is kellene akkor nemzetbiztonsági ülés?
Hogy lehessen a zavarosban halászni?
Hogy ne kamugeriről meg a közeledő árról, dugókról, vagy a hülyébb vagy fiam mint egy ötödikes Fegyőr Bandikáról kelljen beszélni?
Ne arról, hogy a közszférában dolgozók megritkításával, kirúgásával meg adóemeléssel kezdené, ha kezdhetné a moslék koalíció?!
Ne arról, hogy hydraként a volt szadeszos háttér brigád 6-7-8-9 fejet növesztett és minden szinten, minden időben, minden torok ugyanazt a szarszagú hazugságot tolja?

Jól fogalmazott Jeszenszky a politikai hobbistában.
Ha kiderül, hogy igaz és törvénytelen volt, akkor kamerák előtt bilincsben vezessék el azt aki csinálta.
De ha nem igaz akkor azt is aki ilyet bekamuzott.


Július van. Pangás van a politikában kell a kavarás, pláne hogy ne a felsoroltak uralják a műsoridőt. (habár mily fura, hogy talán pont holnap lesz jogállamisági jelentés Magyarországról)

Egyébként pedig az összes libernyáknak, és komenistának, és lyobikosnak sokat segít a 2010 óta elszenvedett poszttraumás stresszen ha szedik a dokik által felírt bogyókat.
Köztük neked is.;)
Mert a java még csak most fog jönni. :oops: :rolleyes:
Én értem,hogy alapból védened kell a mundér becsületét:)Ezzel nincs semmi gond,de gondold csak végig ha úgy van ahogy a kormány mondja akkor miért nem megy el a nemzetbiztonsági bizottság ülésére,egy ilyen ülésen ugyan áruld már el,hogy mivel lehet a zavarosban halászni,főleg úgy, hogy ott minősített adatok dokumentumok vannak amit senki sem hozhat nyilvánosságra,azzal,hogy a Fidesz nem megy el az ülésre pont azt a hatást erősíti,hogy valami nincs rendbe a dologgal.

A személyeskedést pedig azt hittem már megbeszéltük a bogyókat pedig abszolút jó indulatból mondom,lehet neked kellene szedned ha egy személyeskedéstől mentes kommentre személyeskedéssel válaszolsz:)
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 523

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 673
113
Srácok, nem veszitek észre, hogy világbotrány van, nemrég kapcsolták le az izraeli cég szervereit a hírek szerint. Itt most már nem az a kérdés, hogy megtörtént-e vagy sem, hanem, hogy ki a felelős, ki viszi el a balhét.
Sajnos egész Magyarország ég, mint a rongy... az egész világ előtt.
Te azt hallottad, hogy Merkelt is lehallgatta az USA és a dan titkosszolgálat segítette?? Égtek, mint a rongy, aztán nem lett semmi. Mki lehallgat, mkit egy bizonyos szint fölött, illetve néhány célszemélyt. Ebből ma felvillant vmi több, mint amit eddig tudtunk.
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 228
37 033
113
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
Én értem,hogy alapból védened kell a mundér becsületét:)Ezzel nincs semmi gond,de gondold csak végig ha úgy van ahogy a kormány mondja akkor miért nem megy el a nemzetbiztonsági bizottság ülésére,egy ilyen ülésen ugyan áruld már el,hogy mivel lehet a zavarosban halászni,főleg úgy, hogy ott minősített adatok dokumentumok vannak amit senki sem hozhat nyilvánosságra,azzal,hogy a Fidesz nem megy el az ülésre pont azt a hatást erősíti,hogy valami nincs rendbe a dologgal.

A személyeskedést pedig azt hittem már megbeszéltük a bogyókat pedig abszolút jó indulatból mondom,lehet neked kellene szedned ha egy személyeskedéstől mentes kommentre személyeskedéssel válaszolsz:)
Wili!
Enged már el ezt a fos berögződést, hogy neked kell megmondani mi a helyes vagy nem helyes.
Az a bibi veled is, az a kommunista beidegződés ugye, hogy támadni, támadni, felforgatni, elpusztítani a Hazát ha nem ti vagytok a hatalom. Egész pontosan a mást sem tudó, csak az idegent kiszolgáló hatalom.
Az égvilágon nem beszéltem én meg veled semmit aranyapa. Ahogy látom, ahogy látszik is, ahogy dokumentálva van, lett egy olyan téma a biztpol rovatban amire mint gyöngytyúk a friss takonyra rávetettétek magatokat. Tolod, toljátok ezerrel a bullshit generátort, csak mert nyeregben érzitek magatokat, te is, de te pár mondat múlva újra és újra és majd megint csak újra elmondod: Te független vagy.
No nem mintha számítana.
A lényeg az első sor.
Megismétlem.
Enged már el ezt a fos berögződést, hogy neked kell megmondani mi a helyes vagy nem helyes.

Szedjed a bogyókat!
Az segít ezen a bekattant elvárásosdin. ;)
Pláne mert a személyeskedés fogalmával sem vagy tisztában. De ez kapcsolódik nálad az első mondatomhoz.:oops:
 
W

Wilson

Guest
Wili!
Enged már el ezt a fos berögződést, hogy neked kell megmondani mi a helyes vagy nem helyes.
Az a bibi veled is, az a kommunista beidegződés ugye, hogy támadni, támadni, felforgatni, elpusztítani a Hazát ha nem ti vagytok a hatalom. Egész pontosan a mást sem tudó, csak az idegent kiszolgáló hatalom.
Az égvilágon nem beszéltem én meg veled semmit aranyapa. Ahogy látom, ahogy látszik is, ahogy dokumentálva van, lett egy olyan téma a biztpol rovatban amire mint gyöngytyúk a friss takonyra rávetettétek magatokat. Tolod, toljátok ezerrel a bullshit generátort, csak mert nyeregben érzitek magatokat, te is, de te pár mondat múlva újra és újra és majd megint csak újra elmondod: Te független vagy.
No nem mintha számítana.
A lényeg az első sor.
Megismétlem.
Enged már el ezt a fos berögződést, hogy neked kell megmondani mi a helyes vagy nem helyes.

Szedjed a bogyókat!
Az segít ezen a bekattant elvárásosdin. ;)
Pláne mert a személyeskedés fogalmával sem vagy tisztában. De ez kapcsolódik nálad az első mondatomhoz.:oops:
Na idefigyelj én nem vagyok a haverod ott a nicknevem Wilson,de te úgy látom ezt sem vagy képes használni, én szerintem jogosan várom el,hogy abban a hangnemben válaszoljanak nekem ahogy én is válaszolok másoknak neked is megadtam a tiszteletet,ha te nem vagy képes egy témában személyeskedés nélkül megnyilvánulni az téged minősít nem engem,felvetettem egy dolgot amit egyből a fidesz elleni támadásnak minősítettél, hollott egyáltalán nem volt az,Az pedig,hogy egyből bogyók szedését javasolod nekem kimeríti a személyeskedés fogalmát,ha a vitakultúrád csupán csak abban merül ki,hogy egy kérdésemre illetve probléma felvetésemre ilyen zavaros a témához egyáltalán nem kapcsolódó választ írsz akkor nincs miről nekünk beszélni mivel csak egymást idejét raboljuk aminek nincs semmi értelme.

"Enged már el ezt a fos berögződést, hogy neked kell megmondani mi a helyes vagy nem helyes."

Pontosan te vagy az aki megakarja mondani másoknak,hogy mit gondoljon,mindenkinek akinek más a véleménye egyből le libernyákozod,leminősíted, komolyan úgy érzem,hogy ez nálad egyfajta vallási türelmetlenség,viszont ha így van akkor nem értem miért jó neked itt,hiszen ezen a fórumon bőven vannak máshogy gondolkodó emberek.

Tehát ha képes vagy személyeskedés nélkül a témához kapcsolódóan érvelni akkor folytathatjuk a társalgást,de ha csak erre vagy képes akkor én befejeztem ezt a diskurzust mert erre feleslegesen nem akarom sem az időmet sem az energiámat pocsékolni, mivel sokkal hasznosabban is eltudom tölteni a fórumra szánt időmet mint olyan valakivel vitatkozzak aki csak azt az alkalmat keresi,hogy melyik hozzászólás alkalmával tud egy jót "libernyákozni".
 
Status
Not open for further replies.