[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 030
87 818
113

Igazi vérmagyar rögvalóság:
"Valami lehetett, mert a Zsolt kicserélte a kocsiját." :D
Miért érzem azt, hogy az index olyan lesz, mint a románok, és át fognak állni? :D


Gelgely adjuntkus egy politikai hulla lett. Talán már facebookozni se facebookozik ...

Nem véletlenül akarták őt jobbról ennyire! Csak megint azok a fránya titkosszolgálatok. Na nem a magyar, hanem az, amelyik az őszödi miatt is kármentett. Valemelyik külföldi.

Gelgely adjuntkus hirtelen meggondolta magát, és MZPt tolta be maga helyett. Szarul jött volna ki, ha ez a hajrában derül ki. Legalábbis nekik. :)

De ha már megvan, terítik vele a médiát. Lassan az index is romákia lesz. És ez így van jól!

Tiszta kezek, meg 99%, mi? Még az is egy pártközpontban cseng ki! :D
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 322
14 068
113
Nálatok gondolom nincs egyszerűen ennyi ilyen szerencsétlen vagy lumpen (ahogy rokinyugger is tizedannyi volt 10 éve, mint nálunk - és talán a bíróságaitok is kevesebb elvált férfit tesznek földönfutóvá), vagy nincsenek szem előtt (anno a cigányokat ugye katonasággal vertétek le, amikor Mikulás megfelezte a segélyeiket). Meg talán felétek kevésbé is vevő a nép erre a fajta demagógiára.
Vannak, de szemben azzal a FB bejegyzovel nem is rájuk utaltam, hiszen nekik elvileg tobb a lehetoséguk, mind azoknak, akik a saját othonukban valamiért nem tudnak befuteni.

Te sem vagy különb mint a bejegyzés írója ;-)
Most, megkonyebultem, mivel valaki még akár azt irhatná, hogy nem vagyok kulomb, mind te. :cool:
 
  • Tetszik
Reactions: Negan

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 434
33 746
113
Ezt az utóbbi hangfelvételt nem tudja vki közvetlenül idelinkelni, amin felvázolják Ganspergerék a Városháza korrupciós láncát. Ebből csak politikai bukta lesz vagy böri is???


KariGeri, Bajnai, Tordai, Berki család stb.

A baloldali üzletembernek nevezett Gansperger Gyula a Fidesz delegáltja az ÁPV Rt. felügyelőbizottságába, majd 1998 és 2001 nyara között az ÁPV Rt. elnök-vezérigazgatója. Igaz aztán 2002-ben gyorsan átigazolt a Wallishoz. Az a balliberális "ner" egyik emblematikus cége volt.

 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 536
8 898
113
Vannak, de szemben azzal a FB bejegyzovel nem is rájuk utaltam, hiszen nekik elvileg tobb a lehetoséguk, mind azoknak, akik a saját othonukban valamiért nem tudnak befuteni.


Most, megkonyebultem, mivel valaki még akár azt irhatná, hogy nem vagyok kulomb, mind te. :cool:
Tolhatod az iróniát tréfi, de ez az eddigi 11 év "oboa szakkör" neked okoz légcsőhurutot ha érted, és te nem törlöd már ki az önéletrajzodból. ;)
További jó mókázást ott a bányászbéka segge alatti komenista nihilben.:oops:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 030
87 818
113
Miért érzem azt, hogy az index olyan lesz, mint a románok, és át fognak állni? :D


Gelgely adjuntkus egy politikai hulla lett. Talán már facebookozni se facebookozik ...

Nem véletlenül akarták őt jobbról ennyire! Csak megint azok a fránya titkosszolgálatok. Na nem a magyar, hanem az, amelyik az őszödi miatt is kármentett. Valemelyik külföldi.

Gelgely adjuntkus hirtelen meggondolta magát, és MZPt tolta be maga helyett. Szarul jött volna ki, ha ez a hajrában derül ki. Legalábbis nekik. :)

De ha már megvan, terítik vele a médiát. Lassan az index is romákia lesz. És ez így van jól!

Tiszta kezek, meg 99%, mi? Még az is egy pártközpontban cseng ki! :D
És akkor jön ez a kretén és nyilatkozik egy ilyet:

"Az ég adta világon semmilyen jogalapja nincs a 11,5 milliárdos büntetésnek" :D

 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 830
113
A baloldali üzletembernek nevezett Gansperger Gyula a Fidesz delegáltja az ÁPV Rt. felügyelőbizottságába, majd 1998 és 2001 nyara között az ÁPV Rt. elnök-vezérigazgatója. Igaz aztán 2002-ben gyorsan átigazolt a Wallishoz. Az a balliberális "ner" egyik emblematikus cége volt.

Mondjuk, részben gyorsan meghallgatva a hangfelvételt, lehet nála volt a felvevő.....
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 030
87 818
113
Vagy átállítják. Végül is a választások előtt várható volt.
Amikor Gelgely adjuntkus azt mondta, hogy komolytalan, és ő nem olvas holnaptól indexet először azt hittem angol nyelvű lesz a portál, és Gelgely adjuntkus ezért búcsúzna, de nem. A 444, hvg és a többi szarral ellentétben az index időben hozza a ballib mítoszrombolást, ami azoknak, akik még MZP kapcsán is pártutasításra vártak, nem kicsit furcsa. :D
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 536
8 898
113
Több mint 200an fagytak halálra tavaly télen,döntően az otthonukban....Szóval szerényebben
Jó sunyi árokásó komcsi módra te is tolod a hazugot, és felfelé kerekítesz ilyen számokat, hogy Népszava 147, 24.hu 168, blikk 130, Magyar Szociális Fórum 155.
Tudod én csak azt nem értem te árokásók diszpinttye, hogy vajon akik megfagytak kértek vajon előtte segítséget? Beballagtak vajon az önkormányzathoz, a polg hivatalba jelezni, hogy gebasz van?
Nem kevesek a számok, én csak azt a tetves aljadék elképzeléseteket nem értem, hogy ahogy ti fogalmaztok, ezek szerint OV-nak kellene rőzsével a hátán szaladgálnia, és minden egyes embernek SZEMÉLYESEN intézni az életét.
Ugye?
Akkor meg az lenne a bibi, hogy miért nem a dolgával törődik.

Szóval szegény honfitársaink nem a törődés hiánya miatt fagynak halálra, hanem mert kikerülnek a látótérből és nincs is tudomás róla hogy gondban vannak.
Mert egy erdőben, kartonpapírok alatt dekkoló hajléktalan bármelyik télen megfagyhat. Ahogy egy fűtetlen lakásban is, ha nem jelzi!

Minimalizáld a hazudozásodat ha kérhetem!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 030
87 818
113
Tolhatod az iróniát tréfi, de ez az eddigi 11 év "oboa szakkör" neked okoz légcsőhurutot ha érted, és te nem törlöd már ki az önéletrajzodból. ;)
További jó mókázást ott a bányászbéka segge alatti komenista nihilben.:oops:
Ezt


zúzzák most keményen.

Anno Borkaival a keresztény mentalitást próbálták meg, Borkai simán nyert.
Mivel két csapat játszik meccset, most egy másik támad. Éppen azzal, amire annyira oda volnának, és amiről kb. minden értelmes ember vágja, hogy népmesei ködbe vész az, hogy a baloldal nem lop. Mást se csinál.
 
  • Tetszik
Reactions: OhioNurse

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Tudom, óriási a "megszerzett" vagyon lehet ezért kerülte el a figyelmed a könyvelési tételeknél hogy az Index már a tiétek.
Lehet szépíteni de korrupció ez is (meg a másik is) és csak azért kisebb, mert a terület ahonnan ellopják nem termel ki annyit mint az állami szint. Úgyhogy ha azt hiszed, hogy az ellenzék majd nem lop annyit akkor kurvára naiv vagy.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 187
113
Jó sunyi árokásó komcsi módra te is tolod a hazugot, és felfelé kerekítesz ilyen számokat, hogy Népszava 147, 24.hu 168, blikk 130, Magyar Szociális Fórum 155.
Tudod én csak azt nem értem te árokásók diszpinttye, hogy vajon akik megfagytak kértek vajon előtte segítséget? Beballagtak vajon az önkormányzathoz, a polg hivatalba jelezni, hogy gebasz van?
Nem kevesek a számok, én csak azt a tetves aljadék elképzeléseteket nem értem, hogy ahogy ti fogalmaztok, ezek szerint OV-nak kellene rőzsével a hátán szaladgálnia, és minden egyes embernek SZEMÉLYESEN intézni az életét.
Ugye?
Akkor meg az lenne a bibi, hogy miért nem a dolgával törődik.

Szóval szegény honfitársaink nem a törődés hiánya miatt fagynak halálra, hanem mert kikerülnek a látótérből és nincs is tudomás róla hogy gondban vannak.
Mert egy erdőben, kartonpapírok alatt dekkoló hajléktalan bármelyik télen megfagyhat. Ahogy egy fűtetlen lakásban is, ha nem jelzi!

Minimalizáld a hazudozásodat ha kérhetem!
Egy hazug agitprop troll inkább ne kérjen semmit.....Hivatalos halálozási statisztikát sziveskedjék megnézni.Bár a hivatalos (párt)állami szervek is a fikuszagitprop hazudozást nyomják,szóval nem 100%-ig megbizhatók,finoman szólva.
 
  • Tetszik
Reactions: ladagrant

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Több mint 200an fagytak halálra tavaly télen,döntően az otthonukban....Szóval szerényebben
2010-ben 332-en. Onnan indultunk:
82017ba16393b3fa81ca81ba5422c2bc.png

Szóval tényleg szerényebben kéne, mert rengeteg devizahitelest mentett meg a hajléktalanságtól a jelenlegi kormányzat, és a rezsicsökkentés meg a közterületen élés tilalma is jó döntések voltak. Persze a sok zseni ezek ellen is tiltakozik... :rolleyes:
Egy hazug agitprop troll inkább ne kérjen semmit.....Hivatalos halálozási statisztikát sziveskedjék megnézni.Bár a hivatalos (párt)állami szervek is a fikuszagitprop hazudozást nyomják,szóval nem 100%-ig megbizhatók,finoman szólva.
Ha nem illeszkednek a számok az őrült világodba, akkor biztos hazudnak. Rendben, de mondj hitelesebb forrást a ksh-nál!