[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 442
5 180
113
Z. Kárpát meg szintén butaságokat beszél. Ha emeled a tűzoltók, rendőröknek, eü szakdolgozóknak a bérét, akkor megáll az elvándorlás. Kellene neki szólni, hogy az már megállt. Aztán azt is el kellene neki mondani, hogy Magyarországról vándoroltak ki arányaiban majdnem a legkevesebben Kelet-Európából. Hasonlítsuk össze, mondjuk a Lengyelország, Románia, Bulgária, balti államok csoporttal, vagy, az ugyan nem keleti, de szintén EU tag Portugáliával. Máris nem olyan sok az a kivándorló. No meg, ugye pont MZP ekézte a minimálbért... No mindegy, hazudnak ezek éjjel nappal, erről nem szoktak le.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 109
15 708
113
Vonáról nem tették ki a buziskodását bar cserébe visszavonult az aktív politikától és nem léptetett vissza 18ban senkit. Megzsarolták csúnya volt valóban.
Pedig helyben a nagy hazafiak több helyen megállapodtak az MSZP-vel. Ez a Jobbik hiányzik neked?? Itt vannak a mai napig, csak már nem adnak a látszatra.

Gyüre Csaba (Jobbik) mesélte el – amit a jelentősége miatt szó szerint idézünk –, hogy: „Veres János gyakorlatilag már akkor [a 2018-as választásokat megelőzően] próbált megegyezni velünk abban, hogy egy helyért kettőt adott volna. Tehát ha mi a nyíregyházi 1-ben [azaz a Szabolcs 1-ben] visszalépünk, akkor Tiszavasváriban ők visszaléptek volna, illetve Nyírbátorban visszaléptek volna, és akkor tuti, hogy az egyest elhozza az MSZP-nek a jelöltje, Fülöp Erik meg elhozta onnan a kettes körzetet. Már nem lett volna meg a kétharmada a Fidesznek 2018-ban, de a központ sajnos nem járult hozzá, hogy mi ezt meglépjük, mi ezt helyben meg tudtuk volna oldani szépen már akkor is”.

Sztem az ország és a jobboldal sokat nyerne vele, ha a Jobbik eltűnne. Annyira lezüllött, elárult mindent, arra nincs szó. Ritka gerinctelen banda.

Egyébként Vonáért ennek ellenére kár. Próbálkozik politikai elemzésekkel, néha tényleg érdekes.

Meglátjuk mi lesz ebből. Sztem nem kerül Varga Judit karrierjébe. Felnőttként mki azt tesz, amit akar. Ha csak egy kis leszbi kaland, az belefér. Attól még nehezebb lesz LMBTQ fóbiával vádolni, ha törvényileg megállítja az iskolai transz meg LMBTQ propagandát és húz egy határt.

Ez nem álszenteskedés, csak kicsit bonyolultabb mint az egybites propaganda. Nem homofób a kormány, lásd Szájer évekig az élvonalban volt ezzel az ismert háttérrel, nem is ezért bukott meg.

Varga ha túléli hosszú távon veszélyes lehet a baloldalra. Felkészült, csinos, okos, elkötelezett és kemény politikus. Ezért is akarják levadászni, mert egy Orbán utáni korszak meghatarozó alakja lehet!! Én meg ezért remélem, hogy kiállja ezt a próbát.

Egyébként igy már értem, miért gyűlölöd ennyire a kormányt. Levadászták alantas módon Vonát. Ha a facen megnézema jobboldali reakciót meg magamra gondolok, ettől most én is jobban utalom Gyurcsányékat. Borkaiért meg a sleppjéért nem volt kár, győri szinten jól is jött ki belőle a Fidesz, bár országosan ütött.

Nem tették ki, mert nem volt mit kitenni, Csak simán sározták vele.

Szerintem még többet nyernénk ha a Fidesz eltűnne.

Amúgy imádom, hogy amikor valamelyik NER-ek buziról lekerül a lepel, akkor az összes fidesz csicska elkezdi magyarázni, hogy hát végülis a mi buzink az anynira nem is volt buzi.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 450
93 407
113
Nem tették ki, mert nem volt mit kitenni, Csak simán sározták vele.

Szerintem még többet nyernénk ha a Fidesz eltűnne.

Amúgy imádom, hogy amikor valamelyik NER-ek buziról lekerül a lepel, akkor az összes fidesz csicska elkezdi magyarázni, hogy hát végülis a mi buzink az anynira nem is volt buzi.
Mivel 3 gyereke van, max. biszex. Ha láttam leszbiző csajokat, sosem xartam tőle össze magam, sőt tetszett!! :cool: Persze csak ha csinosak voltak és nem az LMBTQ felvonulásokon menetelő megkeseredett rusnyaságok.

A csicskázással meg magadat minósítetted. Picit vegyél vissza.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 109
15 708
113
Mivel 3 gyereke van, max. biszex. Ha láttam leszbiző csajokat, sosem xartam tőle össze magam, sőt tetszett!! :cool: Persze csak ha csinosak voltak és nem az LMBTQ felvonulásokon menetelő megkeseredett rusnyaságok.

A csicskázással meg magadat minósítetted. Picit vegyél vissza.

Erről beszélek. Szájernek is vannak gyerekei mégis sz*ta a f*t.

elhiszem, hogy ne mtetszi kamit a tükörben látsz, de nem rám legyél érte mérges.
 

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
859
4 334
93
Z. Kárpát meg szintén butaságokat beszél. Ha emeled a tűzoltók, rendőröknek, eü szakdolgozóknak a bérét, akkor megáll az elvándorlás. Kellene neki szólni, hogy az már megállt.

Csendesen megjegyzem hogy most jött ki pár napja a Közlönyben a 6 havi fegyverpénzről szóló kormányrendelet. Egyik feltétele a covid oltás. Meglátjuk hányan oltakoznak majd, mert valami 30% nincs beoltva. Az elvándorlásról még annyit, hogy az elmúlt 2 évben alig volt pár olyan hónap amikor normálisan, trükközés nélkül le lehetett szerelni. Éppen most sem lehet.
 
  • Szomorú
Reactions: tarzaan

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 325
4 519
113
Az, hogy politikusok magánélte téma soha nem tetszett.. de a facebook óta ezek a barmok már maguk is ezzel kampányolnak. Nagy baj ha nem érdekel Orbán bejgli evési vagy Gyurcsány utazási szokásai? Meg az össze kiba kép mindenki által postolva a pereputtyról? Talán az a legundorítóbb mikor a gyerekekkel kampányolnak, ezt szorosan követi a szekszuális élet kiteregetése… Bevallom a 90-es években nem gondoltam volna, hogy egyszer az lesz a kampánytéma ki kivel buzult és kb szakmai vita el is tűnik a politikai közbeszédből. Az egész lesüllyedt egy ilyen valóságshow szintre.. azon megy a verseny melyik tud nagyobbat böfögni lassan.. persze tudom ez a mi hibánk. Az átlag választónak ez kell.. magam is kezdek híve lenni annak, hogy megszűnjön az általános választójog… lehet átlag feletti IQ meg EQ szinthez kéne kötni. Mondjuk ezzel lehet magamat is kirostálnám az EQ miatt.. az legjobb esetben is csak átlagos…
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 645
3 235
113
Az, hogy politikusok magánélte téma soha nem tetszett.. de a facebook óta ezek a barmok már maguk is ezzel kampányolnak. Nagy baj ha nem érdekel Orbán bejgli evési vagy Gyurcsány utazási szokásai? Meg az össze kiba kép mindenki által postolva a pereputtyról? Talán az a legundorítóbb mikor a gyerekekkel kampányolnak, ezt szorosan követi a szekszuális élet kiteregetése… Bevallom a 90-es években nem gondoltam volna, hogy egyszer az lesz a kampánytéma ki kivel buzult és kb szakmai vita el is tűnik a politikai közbeszédből. Az egész lesüllyedt egy ilyen valóságshow szintre.. azon megy a verseny melyik tud nagyobbat böfögni lassan.. persze tudom ez a mi hibánk. Az átlag választónak ez kell.. magam is kezdek híve lenni annak, hogy megszűnjön az általános választójog… lehet átlag feletti IQ meg EQ szinthez kéne kötni. Mondjuk ezzel lehet magamat is kirostálnám az EQ miatt.. az legjobb esetben is csak átlagos…

Húzzunk egy határt 100-as IQ-nál. Már az is sokat segítene.
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 460
4 609
113
Én támogatom hogy Varga Judit élje meg az identitását szabadon. Magyarország első női és feltételezetten homoszexuális államfője lehetne ha a Fidesz engedi.
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 460
4 609
113
Sajnos el kell ismerni a magyar választói réteg nem tud számolni, így észérvekkel nehéz meggyőzni őket. Ugyanakkor egy ilyen amikor kiderül a kormánypártról egy egy újabb LMBT ügy mindig megpattan 10% szavazó tőlük. A Fidesz határozza meg a közhangulatot a botránykormányzással így az ellenzék csak követheti az eseményeket késéssel, vagy a Fidesz ellen fordítja a saját fegyverét és a közhangulatot irányítja. Kár hogy az LMBT közösség issza meg a levét.
Még hány ilyen derül ki a választásokig?
 
Status
Not open for further replies.