[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 241
1 495
113
A zöldhatáros menekült áradat lecsökkentésére legegyszerűbb módszer lenne, nyitni a határátkelőkön menekültsávokat. Ott ellenörzött körülmények között tudnak várakozni.

Aki meg a zöldhatáron szökik át, azonnal kitoloncolni, mivel gyanús.
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 241
1 495
113
Az igaz, de ha a határvadászatra szánt embereket odacsoportosítják.
Akik bent bajlódna velük azok sincsenek jobb helyzetben.

Akik meg jelenleg a zöldhatárt védik oda így is elegek.

A menekülttábort a határra telepíteni és nem jönnek be addig az országba, ameddig nincsenek szűrve.
Odamehet a sok aktivista is segíteni.

A normál belépősávtól elkülöníteni.
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
A zöldhatáros menekült áradat lecsökkentésére legegyszerűbb módszer lenne, nyitni a határátkelőkön menekültsávokat. Ott ellenörzött körülmények között tudnak várakozni.

Aki meg a zöldhatáron szökik át, azonnal kitoloncolni, mivel gyanús.

Ez egyebkent jo otlet.

Amugy ha kesz lesz a kerites, meg ha tobb oraba is kerul atmaszni rajta, akkor is at fognak. Meg ha ott lesz a rendorseg, akkor mi lesz veluk? Lerazzak oket a keritesrol? Ha atmasznak a keritesen, ugyanugy beviszik a menekulttaborba? Barmit csinalunk bejonnek az orszagba. Ha kitoloncoljuk is oket, par oraval utana johetnek ujra es elobb utobb nem lesz ott a rendor, hogy elkapja. Nincs semmi visszatarto ero, hogy miert ne johetnenek be az orszagba. Sot ha visszatoloncoljak par nap mulva, meg akkor is addig kap kajat, ellatast, stb.
Inkabb azt kellene csinalni, hogy kozvetlenul az osztrak hatar melle epitsek a menekulttaborokat es folyamatosan szallitsak a migransokat oda a hatarrol. Igy nem fognak felugyelet nelkul az orszagban jarkalni. Amikor pedig a taborban vannak, akkor szolni nekik, hogy innen mar csak par szaz meterre van Ausztria nyugati iranyba, masfele nem mehetnek el. :)
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
<blockquote rel="jurgenbauer">http://index.hu/tudomany/tortenelem/2015/08/20/amerika_provokalta_ki_a_nemet_megszallast/

És ez után tessék elolvasni ezt:
http://hidfo.ru/2015/08/nem-kellenek-az-amerikai-fegyverek-nem-vagyunk-europa-arulo/

Ezeket lehet mutogatni amerika-imádó fanatikusoknak, akik így meg úgy elvannak szállva dicső szövetségesünktől, és annak brancsától (NATO). Fel is lehet hívni a figyelmüket arra, hogy akikkel most egy akolban vagyunk, azok kb terroristák meg a természetes ellenségeink, aki meg lehetne a szövetségesünk (ami persze nem szent, de messze kevesebb van a rovásán, mint az USA-nak) azt meg kötelező jelleggel ellenségnek kell tartani. Aki meg nem annak tartja a ruszkikat, az meg pont úgy megkapja, mint a kormány. Ha Orbánék tényleg akkora oroszbarátok lennének, mint amiről sírnak a faszbúkon a liberális "értelmiségiek", meg amivel televeri a netet a mainstream, elmondanék egy imát, hogy végre van egy kormányunk ami mer politizálni, nem azt teszi amire utasítják Washingtonból vagy innen-onnan.</blockquote>

Jo cikk a hidfos is. Egyebkent ebbol a cikkbol is lehet latni, hogy kik azok akik az orszag mellett allnak es kik a berencek. A hidfot meg veletlenul sem lehet Fidesz-baratnak nevezni, de amikor az orszag erdekeirol van szo, akkor a kormany melle allnak, nem ugy, mint egyesek, akiknek mindegy, hogy kikkel baratkoznak, csak a kormanyt (es rajta keresztul az orszagot) tamadhassak. Nem az az arulo, aki az oroszokkal, kinaiakkal, vagy amerikaiakkal szimpatizal, hanem az aki a sajat orszagat tamadja.
 

stendre

Active Member
2014. december 4.
409
198
43
VG.hu-n is elment az eszük.
http://www.vg.hu/kozelet/kozeleti-hirek/a-die-welt-magyarorszagrol-a-hatarkerites-meg-tobb-menekultet-jelent-455962
De a poén, hogy más országok sem tudják kezelni, de mi vagyunk a sza...ok.
http://www.vg.hu/kozelet/kozeleti-hirek/konnygazt-es-riasztogranatot-is-bevetnek-macedoniaban-a-menekultek-ellen-455959
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="tomsinner"><blockquote rel="jurgenbauer">http://index.hu/tudomany/tortenelem/2015/08/20/amerika_provokalta_ki_a_nemet_megszallast/

És ez után tessék elolvasni ezt:
http://hidfo.ru/2015/08/nem-kellenek-az-amerikai-fegyverek-nem-vagyunk-europa-arulo/

Ezeket lehet mutogatni amerika-imádó fanatikusoknak, akik így meg úgy elvannak szállva dicső szövetségesünktől, és annak brancsától (NATO). Fel is lehet hívni a figyelmüket arra, hogy akikkel most egy akolban vagyunk, azok kb terroristák meg a természetes ellenségeink, aki meg lehetne a szövetségesünk (ami persze nem szent, de messze kevesebb van a rovásán, mint az USA-nak) azt meg kötelező jelleggel ellenségnek kell tartani. Aki meg nem annak tartja a ruszkikat, az meg pont úgy megkapja, mint a kormány. Ha Orbánék tényleg akkora oroszbarátok lennének, mint amiről sírnak a faszbúkon a liberális "értelmiségiek", meg amivel televeri a netet a mainstream, elmondanék egy imát, hogy végre van egy kormányunk ami mer politizálni, nem azt teszi amire utasítják Washingtonból vagy innen-onnan.</blockquote>

Jo cikk a hidfos is. Egyebkent ebbol a cikkbol is lehet latni, hogy kik azok akik az orszag mellett allnak es kik a berencek. A hidfot meg veletlenul sem lehet Fidesz-baratnak nevezni, de amikor az orszag erdekeirol van szo, akkor a kormany melle allnak, nem ugy, mint egyesek, akiknek mindegy, hogy kikkel baratkoznak, csak a kormanyt (es rajta keresztul az orszagot) tamadhassak. Nem az az arulo, aki az oroszokkal, kinaiakkal, vagy amerikaiakkal szimpatizal, hanem az aki a sajat orszagat tamadja. </blockquote>

Igaz amit írsz, csak hát az ékezet! Lehet, hogy hüly(j)e vagyok, de kétszer kellett elolvasnom...!
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Igaz amit írsz, csak hát az ékezet! Lehet, hogy hüly(j)e vagyok, de kétszer kellett elolvasnom...!

Bocs, csak meloban vagyok, kozben dolgozom es nem szoktam valtogatni a billentyuzetet, mert nem akarom, hogy az angol szovegben magyar karakerek is megjelenjenek. :)
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 419
2 776
113
VG.hu-n is elment az eszük.
http://www.vg.hu/kozelet/kozeleti-hirek/a-die-welt-magyarorszagrol-a-hatarkerites-meg-tobb-menekultet-jelent-455962
De a poén, hogy más országok sem tudják kezelni, de mi vagyunk a sza...ok.
http://www.vg.hu/kozelet/kozeleti-hirek/konnygazt-es-riasztogranatot-is-bevetnek-macedoniaban-a-menekultek-ellen-455959

Balkán az balkán. Most kezdődik az eszkaláció, hogy a hadsereget is bevetik. A gépkarabély hamar elsülhet..
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="akagi">
Igaz amit írsz, csak hát az ékezet! Lehet, hogy hüly(j)e vagyok, de kétszer kellett elolvasnom...!

Bocs, csak meloban vagyok, kozben dolgozom es nem szoktam valtogatni a billentyuzetet, mert nem akarom, hogy az angol szovegben magyar karakerek is megjelenjenek. :)</blockquote>

Jóvanna...!
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 450
23 645
113
A mezőőröket halállal fenyegetik a cigány embercsempészek, a bevándorlók pelenkával győzik le a drótakadályt
https://kuruc.info/r/2/147263/


Ellopták a bevándorlók az őket lelkesen gyógyító orvosnő pénztárcáját - de nem baj, "oda ment a pénz, ahová szántuk"
https://kuruc.info/r/6/147249/
 

alfa74

Well-Known Member
2013. március 15.
1 119
153
63
Mi lenne, ha azt propagálnák, hogy akit illegális határá t lépésen érnek azt letartóztatják azonnal ,elkobozzák a nála lévő pénzt, telefonf (ahogy többen is írják van náluk bőven) és haza toloncolni őket?
Ezzel is a határátkelők felé lehetne terelni az embereket. Aki máshol próbálkozik az rosszbansántikál!
Ha másodszor ismegjelenik valaki egy rakat pénzel, akkor az már sanszos, hogy küldték!
Bár tudom, hogy ez egy utópia, de szerintem működhetne!
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 231
15 942
113
Ajjaj, nagyon ránk akarják tukmálni a migránsokat:


"A Spiegel Online szerint Merkel azt reméli, hogy Hollande-dal összefogva sikerül megtörni a kelet-közép-európai uniós tagállamok ellenállását a menekültügyi kvótarendszer bevezetésével szemben. "

http://mandiner.hu/cikk/20150821_spiegel_merkel_meg_nem_tett_le_a_menekultkvotakrol
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 419
2 776
113
Ajjaj, nagyon ránk akarják tukmálni a migránsokat:


"A Spiegel Online szerint Merkel azt reméli, hogy Hollande-dal összefogva sikerül megtörni a kelet-közép-európai uniós tagállamok ellenállását a menekültügyi kvótarendszer bevezetésével szemben. "

http://mandiner.hu/cikk/20150821_spiegel_merkel_meg_nem_tett_le_a_menekultkvotakrol

Ezek bolondok. Hova kerültünk, jézusom!
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 450
23 645
113
"Tegnap elmentem a Keletihez, hogy személyesen is lássam mi a helyzet.
Emberek fekszenek mindenfelé a saját maguk álltal generált szemétben pedig a kukák ott vannak nyitva és üresen.....
Gyerekek játszanak közöttük. A gyerekek már csak ilyenek, mindenhol feltalálják magukat.
Szívesen "megmentettem" volna mindet. Ilyenek az ösztönök, felülírnak minden racionalitást.
Két őszhajú néni érkezett és ruhákat, szendvicseket, játékokat, plüssöket osztogattak. Kevésnek a szájából hangzott el a köszönöm. (bármilyen nyelven is) Nekik ez jár.
Két köztisztasági munkás jött és az emberek mellől szedték össze azok otthagyott mocskát. Rájuk se néztek. Nekik ez jár.
5 perc elteltével azt látom mindenfelé plüssök vannak eldobálva szanaszét és a munkások szedik össze. Kérdezgetik, hogy kié de mivel mindenki a fejét rázza bedobják a kukákba.
Plüssök, éltek 5 percet......
Az én fiamnak mindene megvan de biztos nem dobná el miután megkapta. Örülne neki.
Talán ki kellene venni a kukából.
Ááá az má milyen.....
15 percet voltam ott, de ennyi idő alatt is tisztán látszott a két "kultúra" közötti óriási szakadék."

Forrás:Facebook

Lehet hogy ezek a menekültek kellettek ahhoz hogy a pesti balliberális emberek szeme kinyiljon?
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
"Tegnap elmentem a Keletihez, hogy személyesen is lássam mi a helyzet.
Emberek fekszenek mindenfelé a saját maguk álltal generált szemétben pedig a kukák ott vannak nyitva és üresen.....
Gyerekek játszanak közöttük. A gyerekek már csak ilyenek, mindenhol feltalálják magukat.
Szívesen "megmentettem" volna mindet. Ilyenek az ösztönök, felülírnak minden racionalitást.
Két őszhajú néni érkezett és ruhákat, szendvicseket, játékokat, plüssöket osztogattak. Kevésnek a szájából hangzott el a köszönöm. (bármilyen nyelven is) Nekik ez jár.
Két köztisztasági munkás jött és az emberek mellől szedték össze azok otthagyott mocskát. Rájuk se néztek. Nekik ez jár.
5 perc elteltével azt látom mindenfelé plüssök vannak eldobálva szanaszét és a munkások szedik össze. Kérdezgetik, hogy kié de mivel mindenki a fejét rázza bedobják a kukákba.
Plüssök, éltek 5 percet......
Az én fiamnak mindene megvan de biztos nem dobná el miután megkapta. Örülne neki.
Talán ki kellene venni a kukából.
Ááá az má milyen.....
15 percet voltam ott, de ennyi idő alatt is tisztán látszott a két "kultúra" közötti óriási szakadék."

Forrás:Facebook

Lehet hogy ezek a menekültek kellettek ahhoz hogy a pesti balliberális emberek szeme kinyiljon?

Nem fog. Ebben biztos vagyok. A mi folyton valamit támadó balliberálisaink saját lételemüket produkálják, előbb fog egy néger hozzánk lojális lenni mint egy ilyen.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 231
15 942
113
<blockquote rel="tarzaan">Ajjaj, nagyon ránk akarják tukmálni a migránsokat:


"A Spiegel Online szerint Merkel azt reméli, hogy Hollande-dal összefogva sikerül megtörni a kelet-közép-európai uniós tagállamok ellenállását a menekültügyi kvótarendszer bevezetésével szemben. "

http://mandiner.hu/cikk/20150821_spiegel_merkel_meg_nem_tett_le_a_menekultkvotakrol

Ezek bolondok. Hova kerültünk, jézusom!</blockquote>

Hidd el, valahogy lenyomják a torkunkon. Vagy vesztegetéssel, vagy zsarolással.

Ezért nem szabad korrupt politikusokat megválasztani, mert foghatók.
 
Status
Not open for further replies.