[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 571
18 439
113
http://www.antalffy-tibor.hu/?p=17423
itt a JR69 14:02 bejegyzését ajánlom elolvasni, leírja, hogy a muszlim miért viselkedik úgy ahogy!

A 10 pontos embernek elküldhetné valaki. Ha érdemes.

Amúgy jobb ha vigyáz ez a 10 pontos emberke, mert a muzulmánok nem igazán tolerálják a melegeket......
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
Lőhet-e a magyar katona a kerítést átvágó bevándorlóra?

Tudnak-e tömeget oszlatni a katonák, képesek lesznek-e higgadtan kezelni a feszült helyzetet? Mikor használhatnak éles lőszert, és mikor csak gumilövedéket? A magyar honvédség az egyik legnagyobb bevetésére készül, a hvg.hu pedig összegyűjtötte, hogy milyen szabályok kötik a háborús övezeteket is megjárt, sokat látott katonák kezét.
http://hvg.hu/itthon/20150902_Lelohetie_a_magyar_katona_a_keritest_atv
 

eevil

Active Member
2015. július 3.
240
70
28
http://hvg.hu/itthon/20150902_ujabb_nehez_nap_var_a_menekultekre

Pár perce jártam ott... Nőket, gyerekeket, időseket egy darabot nem láttam. Ellenben üvöltő fiatal férfiakat rengeteget.

Kérdem én: hol volt ez a virtus, amikor a hazájukat kellett volna megvédeniük...?
 
A

altx

Guest
http://hvg.hu/itthon/20150902_ujabb_nehez_nap_var_a_menekultekre

Pár perce jártam ott... Nőket, gyerekeket, időseket egy darabot nem láttam. Ellenben üvöltő fiatal férfiakat rengeteget.

Kérdem én: hol volt ez a virtus, amikor a hazájukat kellett volna megvédeniük...?

En edigg egy oreget sem lattam..


voltam mult heten szabatkan, mivel topolyan lakom, es buszal kellet menni, a belgrad - szabatka buszal mentem.
Amikor beleptem a buszba, csak a sofor, a segedje es egy csaj volt aki idevalosi, a tobbi mint migrans volt. nem a leg es legjobb ruhamban voltam ..de baszus olyan szepen fol voltak oltozve hogy szegyeltem magam.
Na odaertunk szabatkara, az egesz buszalomas teli volt ezekkel, es meg utanunk jott 3 busz ami csak ezeket vitte. Nem nagyon mertem fenjkepezni mert meg belemkot az a sok ferfi (szerintem 90% + 2 minha orkodot volna a buszalomas elott) de csinaltam egy kepet ahogy a 4 bux all egymas melett:

IMG_20150827_123902.jpg


Azt mondtak hogy mult heten, naponta 20-25 ilyen busz jott szabatkara. Ugy latszik hogy tobb fajta van beloluk mert tobb csoportban vannak. En a noket neztem :D, ugy lehet eszrevenni a kulonbseget, egyik csoportban total be vannak oltozve, epp csak az arcuk latszik, a tobbi csoportban meg total normalisak.

fol is basztak, meg kell vanni a jegyet es csak avval lehet belepni a buszalomsra, nekem meg kell venni, ha nincs viszakuldenek es basztatnak erte, ezek meg szaladgalnak ki be...
diszkriminacio :D

na mindegy..

voltam ma is, es ma kevesebben voltak a buszban, meg ezek mostmar nincsenek ugy kioltozve, sokkal tobb a gyerek es az asszony mint multkor. ezekket mar sajnaltam. ott ultek a buszalomasson a foldon es toltottek egy konektoron a telefonjukat, sorban altak azert. Meg utana nyomkodtak, biztos szoltak haza vagy valami. Epp gondolkodtam hogy en is a helyukben eloszor haza irnak ha teli a tel hogy elek meg ..

ugy latom mostmar azok akiknek volt tobb penzuk, azok elmentek, mostmar a szerencsetlenek jonnek.

Ugy oszegezve az egesz benyomasom roluk hogy birnanak veszeljesek lenni, csoportokban vannak, ferfiak jo eroben stb..de nem akarnak itt cirkuszolni, semmi kontaktus nincs az itteniekkel, ugy csinalnak mindha nem leteznenek. Nekuk a cel nemetorszag, mas nem erdekli oket.

az itteniek meg balfaszok total, tipikus balkani mentalitas, ha van lehetosegem hogy kis tavra keresek penzt akor kihasznalom azt meg akkor is ha hoszu tavra veszithetnek sokkal tobbet.
A buszosok orulnek, tobb jarat, tobb penz.
A boltosok, trafikosok is orulnek, tobb vasarlo, tobb penz.
A politikusok orulnek, az EU add penzt hogy itt maradjonak (majd folzsebelik azt)

de hogy mi lesz telen amikor ezek ezren itt lesznek es befagy a segguk (akkor biztos nem lesznek ilyen nyugodtak) arra senki sem gondol...
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Tudjátok mit... egyre inkább úgy érzem, hogy Európa pusztulásáért nem a muzulmán "megszállók", hanem saját maga a felelős... olyan életképtelen az európai társadalom, hogy megszállók nélkül is kihalna...

...bár mondjuk van másik megszállónk is, az amerikai liberális globálkapitalizmus (újabban már tankostul is)... lehet, hogy ezért hal ki Európa valójában...
 
A

altx

Guest
europa azert fog kihalni mert mindenkinek megenged mindent. Az amcsik es az arabok epp azert olyanok amilyenek mert tartjak magukat. ha amerikaba mesz nem vagy szir, afgan, libiai, nemet stb hanem amerikai, lehetsz muzulman de csak akkor ha az amcsi allamnak szolgalsz, ha nem..ott van guantamo.

euban az emberi jogok a minden. meg ha gyilkosokrol is van szo.
amikor egy tomeggyilkosnak mint peldaul breiviknek van joga hogy hogy iskolasztassa magat meg PS3 jatszon a bortonbe akor a tobbi hasonlo gondolkozasu lassa hogy azt csinalhat amit akar, es nem lesz buntetes. europaba lehetsz szelsoseges islamista es el kell hogy fogadjonak a tobbiek azert. Mert van JOGOD..
Mennyen el barmelyik europai valami arabb orszagba, es csinalja azt amit akar..majd meglatnam hogy jarna..

a regi idokben amikor atmentel egy hataron (nem az atkelon) vagy jol megvertek a hatarorok, vagy egy golyot kaptal a szemeid koze.

Most meg az men at a hataron aki akar. Mert ugye van JOGA. Nem szamit hogy megszegi a torvenyt.

Ha akarsz egy tarsadalom tagja leni akkor tenni is kellene valamit azert a tarsadalomert. Nem csak zsebbe tett kezzel elvarni a segelyt.
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 241
1 494
113
Lehet nálunk is lassan kezdödik az arab tavasz.
Csak itt arab ősz néven. Ezzel tényleg tudják hergelni az embereket, aztán csak elszakad a kötél.

Egy kis hazai lázongás menekült randalirozókkal és akkor a rendőrség kiütve...
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
europa azert fog kihalni mert mindenkinek megenged mindent. Az amcsik es az arabok epp azert olyanok amilyenek mert tartjak magukat. ha amerikaba mesz nem vagy szir, afgan, libiai, nemet stb hanem amerikai, lehetsz muzulman de csak akkor ha az amcsi allamnak szolgalsz, ha nem..ott van guantamo.

euban az emberi jogok a minden. meg ha gyilkosokrol is van szo.
amikor egy tomeggyilkosnak mint peldaul breiviknek van joga hogy hogy iskolasztassa magat meg PS3 jatszon a bortonbe akor a tobbi hasonlo gondolkozasu lassa hogy azt csinalhat amit akar, es nem lesz buntetes. europaba lehetsz szelsoseges islamista es el kell hogy fogadjonak a tobbiek azert. Mert van JOGOD..
Mennyen el barmelyik europai valami arabb orszagba, es csinalja azt amit akar..majd meglatnam hogy jarna..

a regi idokben amikor atmentel egy hataron (nem az atkelon) vagy jol megvertek a hatarorok, vagy egy golyot kaptal a szemeid koze.

Most meg az men at a hataron aki akar. Mert ugye van JOGA. Nem szamit hogy megszegi a torvenyt.

Ha akarsz egy tarsadalom tagja leni akkor tenni is kellene valamit azert a tarsadalomert. Nem csak zsebbe tett kezzel elvarni a segelyt.

Pontosan, épp tegnap is vitatkoztam erről a kortársaimmal, akik még a 90-es évek iszonyat liberalizmusában élnek, és azt hiszik még mindig ott tartunk, holott a világ végletesen megváltozott. Telerakták a facebookot mindenféle bevándorló-párti szövegekkel, médiatartalmakkal.
Pedig itt Európában is az lesz amit Blitzkrieg leírt, beengedjük őket, aztán ők fognak minket, őslakosokat kiebrudalni a saját hazánkból.
Röviden és tömören, ezek kontinensfoglalók, eszük ágában sincs visszamenni a Közel-Keletre, még akkor sem ha elutasítják a menekültkérelmüket.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
Már csak ez hiányzott...

http://www.mavcsoport.hu/mavinform/budapestrol-nem-indulnak-kozvetlen-vonatok-nyugat-europaba
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Na, úgy tűnik minimális realitásérzékük azért van a magyar vezetőknek, mert legalább Orbán felismerte, hogy Schengen a bukás közelében van és nem szabad hagynia, hogy őt fenyegessék kizárással, hanem neki kell ezzel fenyegetnie, ha csak burkoltan is:

<i>Az "első és legfontosabb a külső határok védelme". A belső határellenőrzés nélküli schengeni övezeten belüli szabad mozgás a közép-európaiaknak "a szabadság élményét jelenti, így különösen fontos".
De "ha nem tudjuk megvédeni a határainkat, akkor Schengen veszélybe kerülhet".
"Eléggé lehangolónak" nevezve, hogy a magyarokon "vagy éppen a spanyolokon kívül senki sem akarja megvédeni Európa határait".</i>
http://index.hu/belfold/2015/09/03/orban_schengben_veszelybe_kerulhet/
 
A

altx

Guest
<blockquote rel="altx">europa azert fog kihalni mert mindenkinek megenged mindent. Az amcsik es az arabok epp azert olyanok amilyenek mert tartjak magukat. ha amerikaba mesz nem vagy szir, afgan, libiai, nemet stb hanem amerikai, lehetsz muzulman de csak akkor ha az amcsi allamnak szolgalsz, ha nem..ott van guantamo.

euban az emberi jogok a minden. meg ha gyilkosokrol is van szo.
amikor egy tomeggyilkosnak mint peldaul breiviknek van joga hogy hogy iskolasztassa magat meg PS3 jatszon a bortonbe akor a tobbi hasonlo gondolkozasu lassa hogy azt csinalhat amit akar, es nem lesz buntetes. europaba lehetsz szelsoseges islamista es el kell hogy fogadjonak a tobbiek azert. Mert van JOGOD..
Mennyen el barmelyik europai valami arabb orszagba, es csinalja azt amit akar..majd meglatnam hogy jarna..

a regi idokben amikor atmentel egy hataron (nem az atkelon) vagy jol megvertek a hatarorok, vagy egy golyot kaptal a szemeid koze.

Most meg az men at a hataron aki akar. Mert ugye van JOGA. Nem szamit hogy megszegi a torvenyt.

Ha akarsz egy tarsadalom tagja leni akkor tenni is kellene valamit azert a tarsadalomert. Nem csak zsebbe tett kezzel elvarni a segelyt.

Pontosan, épp tegnap is vitatkoztam erről a kortársaimmal, akik még a 90-es évek iszonyat liberalizmusában élnek, és azt hiszik még mindig ott tartunk, holott a világ végletesen megváltozott. Telerakták a facebookot mindenféle bevándorló-párti szövegekkel, médiatartalmakkal.
Pedig itt Európában is az lesz amit Blitzkrieg leírt, beengedjük őket, aztán ők fognak minket, őslakosokat kiebrudalni a saját hazánkból.
Röviden és tömören, ezek kontinensfoglalók, eszük ágában sincs visszamenni a Közel-Keletre, még akkor sem ha elutasítják a menekültkérelmüket.</blockquote>

visszaterve breivikre, megolt egy csomo embert, es most bortonbe van minden jo dologgal korulveve. nekem idegeskednem kel sok mindenrol, neki meg van hon hol laknia, van kaja, szabadido, stb..majdnem meg lett jutalmazva azert amiert tet.

mi tartja vissza egy bevandorlot aminek nincs semmie, foleg ha dzsihadista, hogy valami hasonlot csinaljon? ott is igy megjutalmazak???
 
Status
Not open for further replies.