[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Ez jó.

Kedves migránsok, migránsvédők és Facebookon sápítozó wannabe migránsvédők, talán még senkitől nem hallottátok, és én leszek az első, aki a rossz hírt közli veletek: senkinek nincs "joga" a jobb élethez.

jobbegyenes.blog.hu/2015/09/09/szomoru_de_igaz_nincs_jogotok_a_jobb_elethez

Alapjogként - csak azért, mert megszületett - senkinek sincs joga a jobb vagy még jobb élethez (különben is mihez képest mérnénk a "jobb"-ot), csak joga van minden törvényes és társadalmilag elfogadott módon TÖREKEDNI a jobb életre.
 
T

Törölt tag 008

Guest
Ebbe fog belebukni OV. Ebbe a töketlenkedésbe.
Ha jól látom az lett volna abaj, hogy jogilag az is magyarország területe.

Igy viszont mi beengedjük, csak ki kell várni a sort. Arra kell vigyáznunk, hogy max napi 80 ember jöhessen be, mert a szerbek is majd csak annyit fogadnak vissza.
 

stendre

Active Member
2014. december 4.
409
198
43
hendrick akkor ezt is nézd meg. Ja és az elvakult szerintem fizetett hozzászólásokat is (nevek sokat árulkodnak.)
https://www.youtube.com/watch?v=DuAFafMwgkM
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 239
1 485
113
Ők vannak felháborodva. Ha egy európai befutna egy arab ország határán kb. 2 tárat beleengednének mielőtt megkérdezik mit szeretne.

Gratuláljunk a németeknek 2* már végig romboltatták Európát, majd megy 3* is. Öntelt hasznos idióták. Megért a nyugati "érték" a pusztulásra.

Nagy Károly, Szent István vajon mit tenne???
Mindig a múlt nagy embereivel példálóznak, ilyenkor miért nem?
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
ÖSSZEOMLÁS ELŐTT: NINCS ÁRAM ÉS VÍZ A SZERBIAI BEFOGADÓKÖZPONTBAN
Nincs áram és víz a szerb-macedón határ mellett fekvő Presevóban, így a migránsokat nem tudják nyilvántartásba venni, és az ideiglenes befogadóközpont működése is akadozik
A szerb-macedón határ melletti településre csütörtökre virradóra mintegy 2500, a délelőtt folyamán pedig további több mint ezer migráns érkezett, ám nem tudnak továbbhaladni a nyilvántartórendszer leállása miatt. Hozzájuk további ezrek fognak csatlakozni, a macedón és szerb hatóságok ugyanis újabb vonatok érkezéséről számoltak be.
http://alfahir.hu/osszeomlas_elott_nincs_aram_es_viz_a_szerbiai_befogadokozpontban
Na ebből nagy torlódás lessz a hétvégére Röszkénél.
 

12delta

Well-Known Member
2014. december 6.
1 009
1 609
113
ÖSSZEOMLÁS ELŐTT: NINCS ÁRAM ÉS VÍZ A SZERBIAI BEFOGADÓKÖZPONTBAN
Na ebből nagy torlódás lessz a hétvégére Röszkénél.

Szerintem csak a szerbek csökkentik a nyomást, hogy inkább ott legyenek rengetegen, mint a magyar határnál a jövő héten. Így nekik is csak egy helyre kel majd koncentrálni, nem kettőre.
 

ecso

Active Member
2014. szeptember 15.
1 201
0
36
http://24.hu/kozelet/2015/09/10/konrad-gyorgy-vedelmebe-vette-orban-viktort/

Na, ez is meglepetés számomra!
 

ecso

Active Member
2014. szeptember 15.
1 201
0
36
http://vs.hu/kozelet/osszes/a-danok-atengedik-a-menekulteket-a-svedekhez-akiknek-ez-nem-tetszik-0910?utm_source=hrstrt&utm_medium=rss&utm_campaign=main

Pedig nekik csak 3200 főt kellett volna regisztrálni! Mondjuk az jó, hogy nem piszkálták a dánok Magyarországot!
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 744
57 138
113
blitzkrieg

<i>"Nyugtass meg, ugye nalatok nem kicsavarjak a csirke nyakat? :)
Legyeket, szunyogokat en is puszta kezzel szoktam am olni. :)"</i>

Nézd, én egy őszinte kérdésre adtam egy őszinte választ.
Egyébként meglepődnél azon milyen sok olyan ember van, aki még nem ölt meg érző lényt. Még vidéken is akad bőven ilyen.
És igen, szerintem a halál mindig szomorú, főleg ha te okozod azt egy másik lénynek. Épp ezért a legtöbb ember még egy állatott sem tud megölni, nemhogy egy embert.
Szóval olyat feltételezni, hogy pusztán határvédelmi célból magyar rendfenntartók tömegeket likvidálnak az elég meredek... Nem hiszem, hogy ilyen lelkületük lenne, és mivel nem ilyen emberek ezért:
1. Vagy nem hajtják végre az ilyen jellegű parancsot.
2. Vagy később nem tudnak majd együtt élni ezzel a teherrel.
Ez az én magánvéleményem.
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 239
1 485
113
Hogy hódítsuk meg Európàt fegyverek nélkül 2.0

http://index.hu/kulfold/2015/09/10/mecseteket_epitene_nemetorszagban_szaud-arabia/
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Közben a jenkik is dolgoznak:

http://hidfo.ru/2015/09/rendoroket-fizetett-volna-meg-hogy-civilekre-lojenek/

Na ugye, hogy konnyu forradalmat csinalni. Csak egy korrupt es idiota rendor kell hozza. No meg egy gatlastalan orszag, ami ezt megfizeti. Ukrajnaban vajon mennyit fizettek azoknak, akik belelottek a tomegbe? Tuntetesek minden orszagban szoktak lenni. Ha pedig meghal egy-ket tunteto, maris elszabadulhat a pokol.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
blitzkrieg

<i>"Nyugtass meg, ugye nalatok nem kicsavarjak a csirke nyakat? :)
Legyeket, szunyogokat en is puszta kezzel szoktam am olni. :)"</i>

Nézd, én egy őszinte kérdésre adtam egy őszinte választ.
Egyébként meglepődnél azon milyen sok olyan ember van, aki még nem ölt meg érző lényt. Még vidéken is akad bőven ilyen.
És igen, szerintem a halál mindig szomorú, főleg ha te okozod azt egy másik lénynek. Épp ezért a legtöbb ember még egy állatott sem tud megölni, nemhogy egy embert.
Szóval olyat feltételezni, hogy pusztán határvédelmi célból magyar rendfenntartók tömegeket likvidálnak az elég meredek... Nem hiszem, hogy ilyen lelkületük lenne, és mivel nem ilyen emberek ezért:
1. Vagy nem hajtják végre az ilyen jellegű parancsot.
2. Vagy később nem tudnak majd együtt élni ezzel a teherrel.
Ez az én magánvéleményem.

De az akna sem megoldás!
Különben: a legyet "hármat egycsapásra"! DDD
 

sata

Well-Known Member
2014. július 20.
432
548
93
Tudom,hogy csak Blikk,de máshol nem említették meg:
http://m.blikk.hu/blikk_aktualis/fegyverek-a-segelyek-kozt-2398077
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
Szerintem van egy elég egyértelmű megoldás: Academy és társa.
1 hétre kellenének, természetesen Szerbia területén bevetve.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Új időszámítás kezdődik Magyarországon szeptember 15.-étől. Az új időszámítást az Országgyűlésnek benyújtott tíz törvénymódosító javaslat alapozza meg, amelyek nemcsak a menekültek számára jelentenek majd új időszámítást, hanem a magyar állam polgárainak is. Hogy miért, arról beszélgettünk Majtényi Lászlóval, az Eötvös Károly Intézet elnökével. Az intézet ugyanis állásfoglalást adott ki az egyik kulcsfontosságú törvénymódosításról, amely bevezeti "a tömeges bevándorlás okozta válsághelyzet fogalmát", azaz egyfajta rendkívüli állapotot.
https://www.youtube.com/watch?v=CkiGSu9RP9M
 
Status
Not open for further replies.