[BIZTPOL] Magyarország

hendrick
Tisztában vagyok azzal, hogy jellemzően átverik a túlórákkal és a szabadságolásokkal az állami dolgozókat. Belülről megéltem és ismerem a rendszert. Sokat tudnék mesélni róla én is. De most nem szarakodnak a kifizetésekkel. Ma erre nem lehet panasz. (Többit privátban.)
 
http://index.hu/belfold/2015/09/15/menekult_lezart_hatar_roszke_valsaghelyzet_menekultvalsag/igy_tortek_at_a_keritest_roszkenel/
 
Ilyenkor jutnak eszembe a szokásos éves értékelések hogy mennyire is minden rendben van itt minden Európában, konfliktusok esélye gyakorlatilag nulla.
 
Kíváncsi vagyok, mikor dördül el az első lövés... Előbb-utóbb valakinek felmondják az idegei a szolgálatot.
 
Most odahordtak a zozók egy csomó betont, és azzal akarnak dobálózni. Lehet, hogy hamarosan kapnak gumit is.
 
A Merkel feliratos táblák után egy kis allah akbaros támadás a határainkon... Na most bukott Angéla.