[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 094
33 161
113
Amúgy egyáltalán nem biztos hogy fake news vagy hiba folytán került a nyilvánosság elé az a mondat...A múltkori zártkörű beszédén is mondott olyat Orbán hogy nem örül annak hogy még mindig az EU-ban vagyunk csak hát gazdasági függés meg miegymás. Aztán a részt vett, amerikai újságíró elfelejtette hogy azt nem szabad nyilvánosságra hozni és azt is így visszavonták....csak nem fake news-oltak mert nem a HVG hanem meghívott újságíró követte el a cenzúra bakit.

Van egy érzésem hogy tudna olyanokat mondani a miniszterelnök Magyarország jövőjét illetőleg, amitől itt az EU fanok és hurrá optimisták kapkodnák a levegőt. Főleg most hogy a vétó jogokat baszkodni akarják. Semmi keresnivalónk nincs ebben az egyesült európai államokban.
Abba a pillanatban gazdaságilag összeomlunk,amint kilépünk az EUbol.Forint max wc-papirnak lenne jó.NER csak addig működik,mig van miből lopni.Mo deficites.
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Ez az aki a fenykepen van?
Tenyleg csajnak nez ki.
Na de most oszinten, szivbeteg vagyok exemfaxom meg testkepzavaros lelkibeteg, hat mit keresek akkor egy tuntetesen a rendorsorfal elott?
Bexaras...
Direkt ilyen hópihéket raknak a frontvonalba... ezeket egy erősebb szellő is bánt... ha egy rendőr csúnyán rá néz, az már maradandó lelki sebet ejt rajta és akkor utána lehet menni nyafizni a telexnek meg a hvg-nek, hogy rendőrállam brühühü.
Döntsék már el végre az ukránok, hogy segítünk-e, vagy sem!
Szerintem ez korrekt volt az ukrán kézis csajoktól.
 

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
940
8 155
93


A Karesz engem el sem hívott! ...a k.csög! Mindegy is rangban és vérvonalban (kard nemesség a családom története 3 kötetben megvan 1200-tól II. Andrásig visszavezetve az ükapám bátyja írta meg aki megyés püspök volt kastély ma már szlovákiához tartozik a nevünket a kommunisták miatt thy-ról i-re kellett változtatni és minden földilünket elvették!) úgy is méltatlan lett volna hozzám mert rég felhígult a brit pereputty 90%-ban senkiházi taláros nemesekkel...(a kormányban is a fél "vitézi" meg hangzatos nevű mint pl. Bobó brigád is csak taláros és az is marad) ilyen csoró poor k.csögökhöz meg el se mentem volna! A Habsburgok bezzeg tuti ott voltak lepippantani mindenkit! Akkor sem alázkodtam volna meg Trianon után, ha kifizetik a 8000-es repjegyet fapadost Londoba meg hozhattam volna a zsebembe haza egy kis fasírtot meg nyeleshúst (csirkecomb) meg laposhust (rántott hús). A magyar Szent Koronának amúgy is csak az alárendelt kis "hűbérese", még, ha hajókon kifosztva a fél bolygót meg is gazdagodtak.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113

Robur

Well-Known Member
2018. április 9.
3 257
5 304
113
Amúgy egyáltalán nem biztos hogy fake news vagy hiba folytán került a nyilvánosság elé az a mondat...A múltkori zártkörű beszédén is mondott olyat Orbán hogy nem örül annak hogy még mindig az EU-ban vagyunk csak hát gazdasági függés meg miegymás. Aztán a részt vett, amerikai újságíró elfelejtette hogy azt nem szabad nyilvánosságra hozni és azt is így visszavonták....csak nem fake news-oltak mert nem a HVG hanem meghívott újságíró követte el a cenzúra bakit.

Van egy érzésem hogy tudna olyanokat mondani a miniszterelnök Magyarország jövőjét illetőleg, amitől itt az EU fanok és hurrá optimisták kapkodnák a levegőt. Főleg most hogy a vétó jogokat baszkodni akarják. Semmi keresnivalónk nincs ebben az egyesült európai államokban.
Magyarország vagy az EU része lesz, vagy lesöprik a térképről.
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Magyarország vagy az EU része lesz, vagy lesöprik a térképről.
Nem értek egyet.
Miért maradnánk a süllyedő hajón? Magyarázd el, mert nem értem.

Az unió,amennyiben a vezetésében nem jön egy konzervatív,a kontinenshez hű irányváltás úgysem fog már sokáig létezni.

Az unió nem tud nekünk semmit adni..az oroszok legalább adnak olcsó energiahordozókat amire építhetjük az ország gazdaságát.

Szerintem az Eurázsiai gazdasági unió a jövő. Ezen az elven kéne működnie az európai uniónak is.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113


A Karesz engem el sem hívott! ...a k.csög! Mindegy is rangban és vérvonalban (kard nemesség a családom története 3 kötetben megvan 1200-tól II. Andrásig visszavezetve az ükapám bátyja írta meg aki megyés püspök volt kastély ma már szlovákiához tartozik a nevünket a kommunisták miatt thy-ról i-re kellett változtatni és minden földilünket elvették!) úgy is méltatlan lett volna hozzám mert rég felhígult a brit pereputty 90%-ban senkiházi taláros nemesekkel...(a kormányban is a fél "vitézi" meg hangzatos nevű mint pl. Bobó brigád is csak taláros és az is marad) ilyen csoró poor k.csögökhöz meg el se mentem volna! A Habsburgok bezzeg tuti ott voltak lepippantani mindenkit! Akkor sem alázkodtam volna meg Trianon után, ha kifizetik a 8000-es repjegyet fapadost Londoba meg hozhattam volna a zsebembe haza egy kis fasírtot meg nyeleshúst (csirkecomb) meg laposhust (rántott hús). A magyar Szent Koronának amúgy is csak az alárendelt kis "hűbérese", még, ha hajókon kifosztva a fél bolygót meg is gazdagodtak.
Nem azért, de elég hülyén nézne ki, hogy Vthypera Kathyptány.

Mikor még valahol, valami sötét germán erdősség mélyén két éhezés közt eszegették a rozskenyeret és a savanyú almát az angol királyi család ősei, a magyar királyoknak már angol alattvalóik voltak.

"... nagyszámú angol lovag — Hódító
Vilmos uralma elől menekülve — többszáz hajóval a Földközi-tengeren keresztül Konstan-
tinápoly alá érkezett. Itt a bizánci uralkodó segítségére siettek a lovagok, és megszabadí-
tották a várost a pogányok ostromától. A basileus jutalmul az angolok egy csapatát
testőrségébe fogadta, a többieknek pedig kérésükre birodalma északi részén területet jelölt
ki letelepedés céljára. Ezt a földet azonban előbb a pogányoktól vissza kellett foglalni.
Miután ez megtörtént, a lovagok a megszerzett földön letelepedtek, azt Új-Angliának
nevezték el, és számos várost alapítottak rajta. Új hazájukban az angol lovagok nem
kívánták a görög vallást követni, ezért a maguk számára Magyarországról kértek papokat
és püspököket. [...]
Lehetségesnek tartjuk: a Moesia elnevezéssel László az angol lova-
gok balkáni hazájára, Új-Angliára is utalt, és a rex Moesiae címmel jelezni kívánta: a
„keleti angolok" királyának is tekinti magát. A cím használata ily módon azt is kifejezte,
hogy a magyar király a saját uralma alatt álló területnek minősítette a zsoldoslovagok
birtokait."
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 312
55 650
113
Nem értek egyet.
Miért maradnánk a süllyedő hajón? Magyarázd el, mert nem értem.

Az unió,amennyiben a vezetésében nem jön egy konzervatív,a kontinenshez hű irányváltás úgysem fog már sokáig létezni.

Az unió nem tud nekünk semmit adni..az oroszok legalább adnak olcsó energiahordozókat amire építhetjük az ország gazdaságát.

Szerintem az Eurázsiai gazdasági unió a jövő. Ezen az elven kéne működnie az európai uniónak is.




5-10 évig még itt kell maradjunk,most még nem lehetne lekommunikálni a népnek a váltást,illetve ki kell várni az ukrajnai helyzet végég,meddig jönnek az Oroszok, milyen végső status quo lesz kelet felé.
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
5-10 évig még itt kell maradjunk,most még nem lehetne lekommunikálni a népnek a váltást,illetve ki kell várni az ukrajnai helyzet végég,meddig jönnek az Oroszok, milyen végső status quo lesz kelet felé.
Egyetértek, a kommentem arra irányult,hogy amennyiben nem lesz szemléletváltás brüsszelben,az úgyis az unió végét jelenti majd...a kilépős dolog jelenleg butaság lenne,viszont jó ezzel húzni az atlantisták agyát. :)
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
Abba a pillanatban gazdaságilag összeomlunk,amint kilépünk az EUbol.Forint max wc-papirnak lenne jó.NER csak addig működik,mig van miből lopni.Mo deficites.
Az elejen par het, honap panik az lehet mint a briteknel. De megnyugtatlak mas, nem EU orszagokban is pont ugyanezek a multicegek vannak jelen, akar meg tobb alkalmazottal is.
Az a kerdes az iparnak mennyire eri meg manapsag az EU tagsag? Nem veletlen menekulnek a cegek az EU - bol. Akkora EU recesszio van folyamatban hogy jujj.
Brutal beestek a megrendelesek mindenhol.
 

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
940
8 155
93
Nem azért, de elég hülyén nézne ki, hogy Vthypera Kathyptány.

Mikor még valahol, valami sötét germán erdősség mélyén két éhezés közt eszegették a rozskenyeret és a savanyú almát az angol királyi család ősei, a magyar királyoknak már angol alattvalóik voltak.

"... nagyszámú angol lovag — Hódító
Vilmos uralma elől menekülve — többszáz hajóval a Földközi-tengeren keresztül Konstan-
tinápoly alá érkezett. Itt a bizánci uralkodó segítségére siettek a lovagok, és megszabadí-
tották a várost a pogányok ostromától. A basileus jutalmul az angolok egy csapatát
testőrségébe fogadta, a többieknek pedig kérésükre birodalma északi részén területet jelölt
ki letelepedés céljára. Ezt a földet azonban előbb a pogányoktól vissza kellett foglalni.
Miután ez megtörtént, a lovagok a megszerzett földön letelepedtek, azt Új-Angliának
nevezték el, és számos várost alapítottak rajta. Új hazájukban az angol lovagok nem
kívánták a görög vallást követni, ezért a maguk számára Magyarországról kértek papokat
és püspököket. [...]
Lehetségesnek tartjuk: a Moesia elnevezéssel László az angol lova-
gok balkáni hazájára, Új-Angliára is utalt, és a rex Moesiae címmel jelezni kívánta: a
„keleti angolok" királyának is tekinti magát. A cím használata ily módon azt is kifejezte,
hogy a magyar király a saját uralma alatt álló területnek minősítette a zsoldoslovagok
birtokait."
A Brit királyi koronának a hűbérura a Magyar Szent Korona, minden történelmi szempont alapján, vallási, vagy nemesi vérvonal stb. Ide értve az általad idézett kötődést is. Eleve már ősibb apostoli mivolta miatt. A bolygón egyetlen lény bírálhatja felül és vétózhatja meg pápát sőt lemondathatja és jelölhet ki helyette másikat: a magyar király! Erre volt is példa a történelemben! Megválasztották a pápát a magyar király meg felülbírálta odament bevonult és egyszerűn kinevezett egy másikat. Egy köcsög senkiházi szar Habsburg meg csak fenyegetőleg élt eztel, mikor a pápa egy ellene irányuló intézkedést hozott és szövetséget támogatott, egyszerűen megírta neki, hogy Habsburg vagyok, de hoppá így magyar király is és mivel "a Magyar Szent Korona minden Földi egyház legfőbb kegyura" ezért azt teszed amit én mondok! :D ...kemény!
Az összes mai (!) uralkodóház azon vergődik (!) hogy melyik tudja igazolni a kötődését az Árpádházi királyi vérvonalhoz. Igen! Ezt az ultragazdag nemesi elit MA is állandóan bizonygatni akarja spanyolországtól Luxemburgig miközben mi itthon "épiccsük a cociaizmust". A brit uralkodó dinasztia ezért vállaltan büszkén viseli hogy a magyar vérvonal egyik oldalkocsijába kapaszkodhat és a már brit király azért van minden évben többször (!) az erdélyi birtokain remeg érte hogy kidomborítsa ezt, mert olyan a magyar nemesi vér mint pl. a kocsik közt a Ferrari.
 
Status
Not open for further replies.