[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 113
2 951
113
Megint osztogatni akarnak:


A "haverunk" is ezt szeretné

 

Matróz Kommandó

Well-Known Member
2017. március 21.
1 102
3 816
113

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 181
14 823
113
Nem gondolom azt hogy egy varos kozepen lenne a helye egy kisebb retnek. Megvan annak a varoson kivul. Aki retet akar vegyen maganak es koltozzon oda. Ugy gondolom mindennek megvan a maga helye, tanyan se eroltetnek villamost.
Jol fog mutatni ott a belvarosban a dzsindzsa, teleszorva szemettel meg xarral.
Jól gondolod, de nem is a Kossuth térről van szó, vagy a Váci utcáról.
A külsőbb területeken meg bőven elférnek. A budai oldalon már egy ideje vannak ilyenek, és ahogy látom még macerásabb is a karbantartásuk mint a fűnek, amit elég csak géppel lekaszálni. Ezeket valamennyire gondozzák a közmunkások, több alkalommal is, tehát nem azért csinálják, mert nincs pénz kaszálni.

Egy teljesen ártalmatlan dolog, nem értem az ellene irányuló felháborodást.
 

Macsek83

Well-Known Member
2020. június 15.
150
913
93
Jól gondolod, de nem is a Kossuth térről van szó, vagy a Váci utcáról.
A külsőbb területeken meg bőven elférnek. A budai oldalon már egy ideje vannak ilyenek, és ahogy látom még macerásabb is a karbantartásuk mint a fűnek, amit elég csak géppel lekaszálni. Ezeket valamennyire gondozzák a közmunkások, több alkalommal is, tehát nem azért csinálják, mert nincs pénz kaszálni.

Egy teljesen ártalmatlan dolog, nem értem az ellene irányuló felháborodást.
Szerintem csak simán röhejes. Persze tök jó dolog, de azért nehogy már seggre kelljen ülnöm egy házilag eszkábált tábla leszúrásától. Micsoda teljesítmény! Csak így tovább!
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 181
14 823
113
Szerintem csak simán röhejes. Persze tök jó dolog, de azért nehogy már seggre kelljen ülnöm egy házilag eszkábált tábla leszúrásától. Micsoda teljesítmény! Csak így tovább!
Nyilván! De azért túlreagálni sem kellene. Az, hogy ilyen dolgokon megy a vita egy vicc, amikor ezer komolyabb valós probléma van.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 705
113
Nyilván! De azért túlreagálni sem kellene. Az, hogy ilyen dolgokon megy a vita egy vicc, amikor ezer komolyabb valós probléma van.
De figyelj, CSAK EZT (rovarhotel, kihirdetett vészhelyzet aztán semmi, felfestett kerékpársáv, stb semmiségek) tudják EREDMÉNYKÉNT produkálni. Nemárnemárnemár! Azért Tarlósnál másfél év alatt: busztender, fonódó elkezdése, pénzügyi stabilitás, bkk, bkk futár meg még mit tudom én mi volt minimum. Amúgy ott van minden a volt főpoolgármesteri honlapon 2010től kezdődően. Szóval amit ezek másfél év után produkálnak, az lóf.sz. Tarlós ráadásul a kupi kellős közepén vette át a várost. Tényleg volt minden: IMF hiteltől az elócsított húsz éven át minden. Mellé a Jegybank élén se egy Matolcsy állt, szóval kupleráj. De Tarlósnak voltak elképzelései. Ezek és a XI. másfél éve csak kampányolnak. A lánchíd 5 milliárdja is kampánypénz, amit a cég, akit még Tarlós is drágának talált szerződést kapott úgy, hogy még drágább, mint volt. Közben mindent felélnek, amivel nyomják a lóvét bele a 22es választásokba. Minden erre van kihegyezve. Most mondanám, hogy 22ben nyernek, aztán meló ezerrel, de ezek DEMSZKY örökösei: semmittevés, látszatintézkedések, tehát amit most kapunk, az náluk a max., és közben rohad minden. Nézzétek meg a 4es metrót! Tele van hajléktalanokkal. 22 után - ha nyernek - a gatyánk is rámegy majd a parkolás-bkv bérlet-rezsi kombóra. Ezt 150k nyuggerdíjjal kompenzálnák 1xiben. De ennyi.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 280
68 310
113
De figyelj, CSAK EZT (rovarhotel, kihirdetett vészhelyzet aztán semmi, felfestett kerékpársáv, stb semmiségek) tudják EREDMÉNYKÉNT produkálni. Nemárnemárnemár! Azért Tarlósnál másfél év alatt: busztender, fonódó elkezdése, pénzügyi stabilitás, bkk, bkk futár meg még mit tudom én mi volt minimum. Amúgy ott van minden a volt főpoolgármesteri honlapon 2010től kezdődően. Szóval amit ezek másfél év után produkálnak, az lóf.sz. Tarlós ráadásul a kupi kellős közepén vette át a várost. Tényleg volt minden: IMF hiteltől az elócsított húsz éven át minden. Mellé a Jegybank élén se egy Matolcsy állt, szóval kupleráj. De Tarlósnak voltak elképzelései. Ezek és a XI. másfél éve csak kampányolnak. A lánchíd 5 milliárdja is kampánypénz, amit a cég, akit még Tarlós is drágának talált szerződést kapott úgy, hogy még drágább, mint volt. Közben mindent felélnek, amivel nyomják a lóvét bele a 22es választásokba. Minden erre van kihegyezve. Most mondanám, hogy 22ben nyernek, aztán meló ezerrel, de ezek DEMSZKY örökösei: semmittevés, látszatintézkedések, tehát amit most kapunk, az náluk a max., és közben rohad minden. Nézzétek meg a 4es metrót! Tele van hajléktalanokkal. 22 után - ha nyernek - a gatyánk is rámegy majd a parkolás-bkv bérlet-rezsi kombóra. Ezt 150k nyuggerdíjjal kompenzálnák 1xiben. De ennyi.
Pestieknek ez a jo, erre van szukseguk. Demokratikusan ezt akartak maguknak igy el kell fogadni.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 181
14 823
113
De figyelj, CSAK EZT (rovarhotel, kihirdetett vészhelyzet aztán semmi, felfestett kerékpársáv, stb semmiségek) tudják EREDMÉNYKÉNT produkálni. Nemárnemárnemár! Azért Tarlósnál másfél év alatt: busztender, fonódó elkezdése, pénzügyi stabilitás, bkk, bkk futár meg még mit tudom én mi volt minimum. Amúgy ott van minden a volt főpoolgármesteri honlapon 2010től kezdődően. Szóval amit ezek másfél év után produkálnak, az lóf.sz. Tarlós ráadásul a kupi kellős közepén vette át a várost. Tényleg volt minden: IMF hiteltől az elócsított húsz éven át minden. Mellé a Jegybank élén se egy Matolcsy állt, szóval kupleráj. De Tarlósnak voltak elképzelései. Ezek és a XI. másfél éve csak kampányolnak. A lánchíd 5 milliárdja is kampánypénz, amit a cég, akit még Tarlós is drágának talált szerződést kapott úgy, hogy még drágább, mint volt. Közben mindent felélnek, amivel nyomják a lóvét bele a 22es választásokba. Minden erre van kihegyezve. Most mondanám, hogy 22ben nyernek, aztán meló ezerrel, de ezek DEMSZKY örökösei: semmittevés, látszatintézkedések, tehát amit most kapunk, az náluk a max., és közben rohad minden. Nézzétek meg a 4es metrót! Tele van hajléktalanokkal. 22 után - ha nyernek - a gatyánk is rámegy majd a parkolás-bkv bérlet-rezsi kombóra. Ezt 150k nyuggerdíjjal kompenzálnák 1xiben. De ennyi.
Nincs vita köztünk, én nagyon nem örültem a Karácsonynak (mondjuk a Tarlósnak se), és töketlenkedik is eleget.
Régóta annak drukkoltam, hogy végérvényesen eltünik az MSZP-vel eggyütt..

Amit irsz jogos kritikák! Én mindössze azt kifogásoltam, hogy egy jelentéktelen döntés kapcsán mint ez is, egyesek mindenbe belekötnek, miközben jó eséllyel az illető nem is Budapesti, és az érveléséből süt a pártszimpátia amikor a sünöket, meg az allergiásokat ráncigálja bele a dologba nevetséges módon.

Tényleg nem akarom védeni őket, de a korrektséghez hozzátartozik, hogy a Tarlós konjunktúra alatt vezetett, ez a vékony magas gyerek meg kapott egy járványhelyzetet meg elvonásokat...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 705
113
Nincs vita köztünk, én nagyon nem örültem a Karácsonynak (mondjuk a Tarlósnak se), és töketlenkedik is eleget.
Régóta annak drukkoltam, hogy végérvényesen eltünik az MSZP-vel eggyütt..

Amit irsz jogos kritikák! Én mindössze azt kifogásoltam, hogy egy jelentéktelen döntés kapcsán mint ez is, egyesek mindenbe belekötnek, miközben jó eséllyel az illető nem is Budapesti, és az érveléséből süt a pártszimpátia amikor a sünöket, meg az allergiásokat ráncigálja bele a dologba nevetséges módon.

Tényleg nem akarom védeni őket, de a korrektséghez hozzátartozik, hogy a Tarlós konjunktúra alatt vezetett, ez a vékony magas gyerek meg kapott egy járványhelyzetet meg elvonásokat...
Nézd, plusszos volt a kassza amit átvettek. Ha csak a projekteket megvalósítják, nem politikai alapon szelektálnak, észre se vesszük, hogy csere volt.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 705
113
  • Hűha
Reactions: LMzek 2.0

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 705
113
Mondom én, nagyon nagy gáz van, ha már itt tartanak:
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 337
20 785
113
Mondom én, nagyon nagy gáz van, ha már itt tartanak:
Ez - már ha igaz - pálfordulás. Maguktól is rájöhettek volna az elmúlt 7 év alapján, de biztosan nem ez történt. Ukrajna egy amcsi bábállam. Az eddigi magyarellenességhez is kellett minimum egy amcsi bólintás vagy félrenézés. Ez úgy tűnik megszűnt.

Mit fizettünk/fizetünk ezért az amcsiknak?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 553
113
Ez - már ha igaz - pálfordulás. Maguktól is rájöhettek volna az elmúlt 7 év alapján, de biztosan nem ez történt. Ukrajna egy amcsi bábállam. Az eddigi magyarellenességhez is kellett minimum egy amcsi bólintás vagy félrenézés. Ez úgy tűnik megszűnt.

Mit fizettünk/fizetünk ezért az amcsiknak?
Semmi sincs ingyen szóval valamit biztos kaptak érte, hogy a bezavarják a kutyát az ólba...
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 207
113
Megint osztogatni akarnak:

A lónak a távmásolój(fax)-át...
...nekik, a "szokásos" helyekre!!!

Ez nyelvbotlása volt, az Eu- jegy "retúrosítására gondolt --szerintem--, annak az összegnek szétosztásába esetleg beszállnánk, de akik a mézet csepegtették a madzagra, azoké legyen a retúr-költség java: Muttiiiiii :rolleyes: ) !!!



Ez - már ha igaz - pálfordulás. Maguktól is rájöhettek volna az elmúlt 7 év alapján, de biztosan nem ez történt. Ukrajna egy amcsi bábállam. Az eddigi magyarellenességhez is kellett minimum egy amcsi bólintás vagy félrenézés. Ez úgy tűnik megszűnt.

Mit fizettünk/fizetünk ezért az amcsiknak?

Neeeeee, nagyon túlárazott ez a "szolgáltatásuk" és "hátúlról-jövő", két-színű/átverős verzióik derülnek ki 1-2 évtizeddel később.
Nekünk Pl. a Horthy-féle kiugrás, 56-os forradalom-"támogatás", és a --nyugati nyomásra-- megszelídült "sikeresen-átmentősre-sikeredett" rendszerváltás jutott eddig!!!
...+ ami még nem derült ki!


Erről a most éppen "sikeres" látszat-"húzd-meg/ereszd-meg"-ről meg ez a véleményem:
Nem-e jobb lenne ha végre már annyira szétrohadna --az ebben az összeállításban sosem-létezett-- szomszéd, hogy szétesik???
...vagy amcsi segítséggel "ráhúzunk" a magyar-szívatásra még egy 50-100-at évben???
...ami alatt majd fejik a Biden-családi-farmot/-gyarmatot.
Hagyni kéne szétesni: egyszer fájjon jobban és vége, vagy folyamatosan és sokáig/kitudja meddi???
Fejőstehénnek akarnak nézni bennünket!!!
Mindkét hatalom kedvence ez az üzemmód, és most van egy kevés "fejhető" milliárd...


U.I: Érdekelne a háttéralku, a számokkal!!!
Itt, most borítékolom, hogy 1-2 év alatt elúszik a T-72 nyi költségvetés!!!
...a modernizált!!!
...eredmény nélkül!!! :mad: :mad: :mad:
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

laiki

Well-Known Member
2013. május 23.
3 931
13 269
113
Nincs vita köztünk, én nagyon nem örültem a Karácsonynak (mondjuk a Tarlósnak se), és töketlenkedik is eleget.
Régóta annak drukkoltam, hogy végérvényesen eltünik az MSZP-vel eggyütt..

Amit irsz jogos kritikák! Én mindössze azt kifogásoltam, hogy egy jelentéktelen döntés kapcsán mint ez is, egyesek mindenbe belekötnek, miközben jó eséllyel az illető nem is Budapesti, és az érveléséből süt a pártszimpátia amikor a sünöket, meg az allergiásokat ráncigálja bele a dologba nevetséges módon.

Tényleg nem akarom védeni őket, de a korrektséghez hozzátartozik, hogy a Tarlós konjunktúra alatt vezetett, ez a vékony magas gyerek meg kapott egy járványhelyzetet meg elvonásokat...

Ha rám gondolsz illetőként, akkor jelzem, hogy ezt most benézted.

  • Budapesti vagyok. Ez tehát nem talált.
  • A saját gyakorlati tapasztalataimból beszélek, mert folyamatosan látom ezeket ez elhanyagolt gazos részeket, meg a rohadni otthagyott avar kupacokat, a nevetséges és siralmas méhlegelő, sün alvóhely táblákkal.

Nekem alapvetően 4 bajom van ezekkel a végtelenül buta látszatintézkedésekkel:

  • Az első, hogy ez egy pótcselekvés. Szakmámból adódóan szoktam önkormányzatok gazdálkodásával foglalkozni. Többek közt a Fővároséval és kerületekével is. Valamint nyitott szemmel járok a városban. Látom, hogy mennyire nem csinálnak semmilyen új, hasznos, kézzelfogható beruházást. Ellenben abban sikerült jeleskedni, hogy már folyamatban lévőeket megfúrjanak, szűkítsenek, leállítsanak. Hogy konkrét számokról beszéljünk: Amikor a jelenlegi csapat átvette a stafétát, akkor a Budapestnek volt 82 milliárd Ft állampapírja és 48 milliárd Ft pénzeszköze, valamint volt egy eredetileg 60 milliárd Ft-os mertókocsi hitele és egy 20 milliárd Ft-os OTP hitelből 5 milliárd Ft kihasználva. Ennyi (65 milliárd Ft) új hitelt vett fel Budapest a 2013 - 2014-es adósságkonszolidáció után 2019-ig. Mint látható a pénzügyi tartalék 130 milliárdja kétszerese volt az adósságnak. A 2021-es fővárosi költségvetés szerint viszont már a 20 milliárdos OTP hitel teljesen ki van használva. A korábban kihasználatlan két EIB-s keretből felvették a teljes keretet, 69 és 34 milliárd Ft-ot. Azaz bő 1 év alatt 118 milliárd Ft-ot új hitelt vettek fel. Több mint 1,5-szeresét a megelőző 7 év összes hitelfelvételének. És 2021-ben még legalább további 71 milliárd Ft-ot terveznek felvenni egy harmadik, új EIB-s keretből. Az idei év végére a tervek szerint elérik 242 milliárd Ft-os adósságállományt. Ez több, mint a 2013 -2014 -es adósság konszolidácói előtti csúcsérték. Ezzel szemben a beruházások, felújítások, felhalmozás előirányzata 2021-ben 98 milliárd Ft-ra csökkent a 2018-as 123 milliárd Ft-os előirányzathoz képest. Tehát úgy sikerül viharos ütemben eladósítani a Fővárost, hogy közben kézzelfogható dolgokra érdemben kevesebbet költenek. Viszont van méhlegelő, sün alvóhely, darázsgarázs/rovarhotel, csík az aszfalton a biciklisávnak, mert ez szinte semmibe nem kerül. Sőt még a terület fenntartására is kevesebbet költenek. Meg van persze faregiszter, klímastratégia és tanulmányok, szakértői anyagok dögivel. Táblák, plakátok, marketing, szófosás, vetítés, Facebook bejegyzések. Csak kézzelfogható teljesítmény nincs. De ez a nesze semmi, fogd meg jól viszont iszonyú sokba kerül.
  • A második, hogy ezekkel a nyilvánvalóan kamu táblákkal még a vetítést és porhintést is gyalázatosan gyengén csinálják. Egy háromszögben, amit két db 2x2 sávos és egy 2x3 sávos út vesz körül, nevetséges bármit is kiírni sün alvóhelyről, mert oda élve sün nem jut be és nem jut ki onnan. Ráadásul ott sétáltatják az emberek a kutyáikat. Ha lenne ott sün, akkor azt a kutyák kiforgatnák a bőréből. Teljesen nyilvánvaló, hogy nincs ott sün, csak egyszerűen otthagyták megrohadni az avart is kitettek néhány táblát, hogy sün alvóhely. Ez nagyjából csak a kóbor apácákat tudja megtéveszteni, de értelmes ember nem veszi komolyan. A méhlegelő ugyanez a kategória. Nem fognak méhek menni a Bocskai útra legelni. Meg máshova sem, a város forgalmas belső területeire. Épp eszű méhész nem viszi oda a méheit. El nem tudom képzelni, hogy ki veszi komolyan ezt a táblát.
  • A harmadik gondom, hogy viszont ha véletlenül igaz lenne, akkor meg kifejezetten káros és veszélyes. Tudomásul kell venni, hogy a város az emberek élettere. A méhek, sünök, darazsak, stb... nem ide valók. Az erdőben ők vannak otthon, a városban meg mi. És ha beszabadítjuk őket az emberek közé, az senkinek sem jó. Nekik sem és az embereknek sem. Sajnos most az a szemlélet lett divat ezeknél az elborult zöldeknél, hogy az emberek érdekeit háttérbe kell szorítani bármilyen más élőlényével szemben, még az emberek életterében, a városban is. Pedig a városban elvárható lenne, hogy ne hurcolják be a rengeteg kullancsot. Elvárható lenne, hogy ne kelljen lépten - nyomon méh és darázs csípéstől tartani. Elvárható lenne a szúnyogirtás, ami szintén egyre ritkábban és egyre kevésbé hatékony módszerekkel történik. A várost ellepték a poloskák. Ellepték a galambok, amelyek betegségeket terjesztenek és mindent összepiszkítanak. Ellepték a varjak, amelyek a szemetesek nagy részét kiforgatják, szétdobálják, mert alkalmazkodtak a szemét evéshez. Egyre több a rágcsáló, mert nem irtják őket olyan hatékonyan, mint régen. Mert minden módszerre, amivel az ember a veszélyes, káros, agresszív, kórokozókat terjesztő, élősködő, lények ellen védekezne, rásütik, hogy az káros a természetre. Naná, hogy káros, hiszen irtani akartunk vele. De ha nem védekezünk, az meg az emberekre káros. Sokat járok a közeli erdőkbe és tiszteletben tarom az ott élő állatokat. Tudomásul veszem, hogy ott én vagyok a vendég. De a városban csak ne legyek már alárendelt a méhekkel, darazsakkal, sünökkel, szúnyogokkal, galambokkal, patkányokkal szemben! A méhek legeljenek az erdőkben, mezőkön, mezőgazdasági területeken, de nem a városban!
  • A negyedik problémám, hogy nem fogják fel, hogy a korszakalkotó ötleteiknek milyen mellékhatásai vannak. Ha egy terület elgazosodik, az a környező területeket is érinti. Tessék kimenni a Margit-szigetre és megnézni, hogy a gazosan hagyott területek miatt a gondozott területeken is rohamosan gazosodik a gyep! Lehet, hogy neked nem jelentenek problémát az allergének. Én szerencsére nem vagyok allergiás. De rokonaim, barátaim, ismerőseim, munkatársaim közül jó páran azok. Egyik sem mondta még azt, hogy őt nem zavarják a gazosan hagyott területek. Egyik sem örül ennek az új módinak.

Az a baj, hogy olyanok kerültek pozíciókba, akik még politikusnak is nagyon amatőrök, de a város vezetésről, város üzemeltetésről fogalmuk sincs. De még a környezetvédelemről sem, mert azt is csak jelszavak szintjén ismerik. Nem tudnak mást, mint a politikai marketing kampány lózungjaikat puffogtatni. És mivel szivárványos a csapat, mindegyik úgy érzi, hogy neki és a kis pártocskájának is meg kell valósítani valamelyik általa ütősnek vélt jelszót, látványpolitizálás keretében, hogy médiafelületet kapjon és saját fontosságát igazolja. Csak amikor a valós tartalom és működőképesség nélküli jelszavaikat a gyakorlatba próbálják átültetni, akkor ilyen veretes butaságok jönnek ki belőle. Ugyanaz a helyzet, mintha egy cégnél lecserélnék marketingesre a terméket fejlesztő mérnököket, a terméket gyártó szakmunkásokat, a cég gazdálkodásáért felelős pénzügyeseket, közgazdászokat. Jelmondatok és színes plakátok, meg táblák lennének, de értelmes, használható termék nem.
 
Status
Not open for further replies.