[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Lelkeslaikus

Well-Known Member
2018. december 24.
713
3 096
93
Egyebkent ezen filoztam en is, hogy van ketto fenykep, amin barmi lehet, pl elesett egyszer avagy kinn kergetoztek a kertben, tulajdonkeppen mindegy, de a szoveg annyira ocska uszitas, hogy az gyomorforgato.
Teljesen egyetertek, ez egy igazi gusztustalan pondro, aki ezt irta.
A bértollnok bármely oldalról megírja. Úgy, hogy uszító legyen. Hogy üssön. Én biztos nem lennék ilyen, és Te sem. De ő ebből él. Pénzért tette. Mint egy kurv@.
Aki itt pondró volt, az az áruló, aki meghívottként ezeket a képeket elkészítette, és ki is adta.
Aki meg hülye/ostoba volt, az a csekk kata, aki politikusként ilyen műsort előad egy ilyen eseményen. Ez pedig egy meglehetősen alapos jellemrajz róla....

Off:
1., rühellem a "fajtáját" mint a sz@rt.
2., én is elengedem magam olykor. Ahol "biztonságban" Érzem magam. És eszemben sincs közszereplőnek lenni.
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 950
7 725
113
A sok paraszt kormánypárti, a napi üveg pálesze mellett most pár napig ezen csámcsog. Mert hát na, ez fontos.

Ugyanolyan mint a tietek, csak nem akar az erkölcsi magasságokban tetszelegni?

De miutánbez a saját esküvője senkinek semmibköze hozzá. Még csak nem is erkölcstelen amit tett.

Ugyan ezt csinálnád ha mondjuk Rácz Zsófia fiatalokért felelős helyettes államtitkár most esküdnie és kikerülnének róla ilyen képek :D sőt szerintem róla még ennél is gátlástalanabb szövegek meg cikkek jönnének le ...

Most kicsit hagy élvezük mi amit kaptunk Cseh Katalinból
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Ugyan ezt csinálnád ha mondjuk Rácz Zsófia fiatalokért felelős helyettes államtitkár most esküdnie és kikerülnének róla ilyen képek :D sőt szerintem róla még ennél is gátlástalanabb szövegek meg cikkek jönnének le ...

Most kicsit hagy élvezük mi amit kaptunk Cseh Katalinból
A másik hazaáruló bandától is hányok, de a saját esküvőjen az rug ba aki akar.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 271
29 632
113
Ugyan ezt csinálnád ha mondjuk Rácz Zsófia fiatalokért felelős helyettes államtitkár most esküdnie és kikerülnének róla ilyen képek :D sőt szerintem róla még ennél is gátlástalanabb szövegek meg cikkek jönnének le ...

Most kicsit hagy élvezük mi amit kaptunk Cseh Katalinból
Szalay Annamária megvan? Miközben azon gúnyolódott a ballib sajtó, h a hajaismilyenmár, az paróka volt, mert rákkal küzdött. És amikor meghalt, még akkor sem volt egyikben sem annyi, h bocsika, lehet, h túlléptem 1-2 határt.
 

senkineksenkije

Well-Known Member
2020. november 22.
597
5 429
93
Egyebkent ezen filoztam en is, hogy van ketto fenykep, amin barmi lehet, pl elesett egyszer avagy kinn kergetoztek a kertben, tulajdonkeppen mindegy, de a szoveg annyira ocska uszitas, hogy az gyomorforgato.
Valahogy úgy gondolom, hogy ahol fénykép készült ott a mai világban a mai technikával videó is készült. Szerintem ügyes kezdés pár fotóval felcsigázni az érdeklődést, majd amikor már mindenki azt gondolja hogy nincs más, elkezdik a videó részleteit bemutogatni. A legvégén meg egy teljes videó előjön, No az ütős lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: Lelkeslaikus
T

Törölt tag 4082

Guest
Valahogy úgy gondolom, hogy ahol fénykép készült ott a mai világban a mai technikával videó is készült. Szerintem ügyes kezdés pár fotóval felcsigázni az érdeklődést, majd amikor már mindenki azt gondolja hogy nincs más, elkezdik a videó részleteit bemutogatni. A legvégén meg egy teljes videó előjön, No az ütős lesz.
Jéézusom, egy ittas menyasszony. Skandallum :D Hát hova zűlik a világ
 
  • Tetszik
Reactions: Nemerson

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 607
94 067
113
Ne hagyjuk szó nélkül, hogy az elmúlt hónapok legjobb beszélgetését hozta össze Mező Gábor Maróth Gáspárral.
Amiből az is nyilvánvaló, hogy csak a felszínt kapargatva vitatkozunk itt benzinárról, meg rezsicsökkentésről, meg békemenet létszámról meg egyebekről mintha igazából számítana, miközben ténylegesen "Több dolgok vannak földön és égen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes", és a dolog lényegét tekintve a mai magyarországi politikai erőviszonyok simán leírhatóak szuverenista-globalista viszonylatban.

Aztán akinek nem inge ne vegye magára, de aki ezt a MZP nevű félkegyelmű alakot - a kabátot varrva a gombhoz messiásként várja és ünnepli, az pont hogy a globalisták szekerét tolva Magyarország sírját ássa.

Egyébként ebből a Maróthból príma miniszterelnök lenne mert betyár gyorsan jár az agya, ellenben ritka jól és megfontoltan beszél. Arról nem beszélve, hogy irtózatosan képben van.
Maróth kapta Viktortól kötelező olvasmánynak. Csakhogy tudja, merre van az előre.
ID22-322498.JPG
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 375
68 832
113
Valahogy úgy gondolom, hogy ahol fénykép készült ott a mai világban a mai technikával videó is készült. Szerintem ügyes kezdés pár fotóval felcsigázni az érdeklődést, majd amikor már mindenki azt gondolja hogy nincs más, elkezdik a videó részleteit bemutogatni. A legvégén meg egy teljes videó előjön, No az ütős lesz.
Kiveve ha megveszi valaki azt a videot jo penzert.
Szerintem epp eleg nehez elsutni ket fotot is rejtetten ugy hogy az ne tunjon fel senkinek ahol ennyi saska vesz korul. Persze van meg kep biztosan :D
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 607
94 067
113
Alvós és horkolós :D Amúgy meg szerintem ez már ízléstelen. Az ő esküvője volt, bebaxott, nagy ügy. Nem ő az első menyasszony a világtörténelemben aki taj részegre itta le magát. Nem szép látvány? Nem, de az ő dolga, érezze magát szárul miatta a férje, vagy ő maga vagy nem. Ez szerintem már totál magánügy.
Politikában nincs magánügy csak zsarolási porenciál. Ezt is belsős adta ki, ahogy a cégügyeit is. Vmiert vagy ő, vagy a férje (én rá tippelek) böki a szemét az ellenzéki riválisoknak. Persze ha Berget likvidálják a magyar politikából az az országnak is használ. Ez most win-win szitu.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 607
94 067
113
Abszolút, mint ahogy az is, hogy ki milyen partikra jár... Az egy mocskos provokáció volt, ahol "véletlenül" megjelent egy tv stáb is. Szarok bele, hogy valaki magánidejében kivel szexel és hogyan. Ha LMBTQXZY jogok, meg pride akkor pláne nem. Akkor sem, ha kifelé addig mást mondott. Amíg ő nem jön elő vele, addig magánügy.
Mint kiderült az sem magánügy.... Zsarolásra használta a Mutti!!!

Mondok meg kettőt.
Borkai kurvázott, megbukott.
Wittinghoff kurvázott, nem bukott meg, magánügy maradt. Hányan tudnak az egyikről, hányan a masikról?? A független sajtó szelektál.

Wittinghoff KariGeri 99 mozgalmának oszlopos tagja lett. Most akkor mi van???
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 607
94 067
113

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 724
7 527
113
Mint kiderült az sem magánügy.... Zsarolásra használta a Mutti!!!

Mondok meg kettőt.
Borkai kurvázott, megbukott.
Wittinghoff kurvázott, nem bukott meg, magánügy maradt. Hányan tudnak az egyikről, hányan a masikról?? A független sajtó szelektál.

Wittinghoff KariGeri 99 mozgalmának oszlopos tagja lett. Most akkor mi van???
Kiegészíteném azzal, hogy Wittinghoff közpénzből kurvázott.
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Ujabban az a normalis ha egy menyasszony segg reszeg az eskuvojen? Ez a reszeg menyasszony elvileg minket kepvisel kulfoldon. Teged is.
Mikor nem volt normális? De most komolyan, a narancsos magyargyilkos bandának ez nem megy. Borkai házasan kurvákat basz egy jachton. Ez erkölcstelen, és soha nem volt normális.
De az, hogy a vőlegény vagy a menyasszony berúgott a saját esküvőjén? Na az kb annyira meglepő, mint, hogy egy rendőr fegyvert visel...
 
  • Tetszik
Reactions: kamm