[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Kivancsi vagyok, mikor esik le az agymosott bandanak, hogy ilyenbol csak tobb lesz, amig nem szoknak le a migrans-simogatasrol.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
<blockquote rel="2ndt">Kivancsi vagyok, mikor esik le az agymosott bandanak, hogy ilyenbol csak tobb lesz, amig nem szoknak le a migrans-simogatasrol.

Késő :)</blockquote>

Sajnos en is igy gondolom. 10-20 even belul komoly gondok lesznek itt.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
<blockquote rel="silurusglanis"><blockquote rel="2ndt">Kivancsi vagyok, mikor esik le az agymosott bandanak, hogy ilyenbol csak tobb lesz, amig nem szoknak le a migrans-simogatasrol.

Késő :)</blockquote>

Sajnos en is igy gondolom. 10-20 even belul komoly gondok lesznek itt.

</blockquote>

Volt szerencsém mindenféle népekkel beszélni az utóbbi időben:
Nyugat-eu 80%-ban:
-holocaust a legszörnyűbb dolog ami az emberiséggel valaha történt.
-a bevándorló nem tehet az ellene irányuló kirekesztés által belőle kiváltott agresszióról.
-vallási alapon tilos megkülönböztetni embereket mert az egy újabb holokauszthoz vezetne.

Orosz/ukrán/keleti szláv 100%-ban:
-agyon kell lőni az összes kib. határsértőt
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 399
8 657
113
<blockquote rel="2ndt"><blockquote rel="silurusglanis"><blockquote rel="2ndt">Kivancsi vagyok, mikor esik le az agymosott bandanak, hogy ilyenbol csak tobb lesz, amig nem szoknak le a migrans-simogatasrol.

Késő :)</blockquote>

Sajnos en is igy gondolom. 10-20 even belul komoly gondok lesznek itt.

</blockquote>

Volt szerencsém mindenféle népekkel beszélni az utóbbi időben:
Nyugat-eu 80%-ban:
-holocaust a legszörnyűbb dolog ami az emberiséggel valaha történt.
-a bevándorló nem tehet az ellene irányuló kirekesztés által belőle kiváltott agresszióról.
-vallási alapon tilos megkülönböztetni embereket mert az egy újabb holokauszthoz vezetne.

Orosz/ukrán/keleti szláv 100%-ban:
-agyon kell lőni az összes kib. határsértőt</blockquote>

:D
Elsőre nem tudtam hirtelen sírjak vagy nevessek, de aszem inkább nevetek, az jót tesz az egészségnek.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
@Fennek

Ne felj, lesz arra idejuk, hogy nalunk is szetcsesszenek mindent, mielott naluk szetcsesznek mindent a migrik. :(

@El Torro:

Nekem is, komplett idiotak a nyugatiak ezekben a dolgokban.
A keletiek meg siman xenofobiasok (altalaban).

Ez a ket vegpont letezik jellemzoen, pedig az elore vezeto uthoz egyiknek sincs koze. Ezzel egyutt a keleti mentalitas gyakorlati szempontbol lenyegesen hatekonyabb es nagyobb tulelest garantal a nepeknek.

Keritesrendszer, aknazar es igy nem kell leloni a hatarsertoket csak legvegso esetben. A hatarorok meg kerhetnek egy kavet.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Olvasom megint mindenutt:

"Imadkozzunk a franciakert"

Hat az anyjuk p..jat. Nem imadkozni kene, hanem cselekedni; nem arulokat megvalasztani, nem idiota trendeket kovetni, hanem gondolkodni. Kib...szni az ablakon a politikai korrektseget meg az osszes ilyen agymenest, megnezni a tenyeket; kidolgozni a megoldasokat es vegrehajtani. Az viszont nem megy.

En szeretek "europai" lenni, szeretem a szolasszabadsagot, az egyhaz es allam szetvalasztasat, szeretem azokat az ertekeket, amiket az itt elo nepek kiharcoltak.

A leglajtosabb felmeres szerint, amit eddig lattam az europai muszlimok 20 szazaleka tamogatja a shariat.

Es ez az alliberalis, agymosott banda ezek mellett all ki.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
Régebben olvasgattam egy katonasztoris blogot, azon volt egy határőrtörténet Szovjetuniós továbbképzésről.

Kínai határnál egy mocsár kedvelt átkelő helye volt a csempészeknek. Kivitték a radart a mocsárba, lepakolták majd elhajtottak.
Mikor kérdezte, hogy miért nem üzemelték be, az volt a válasz, majd ha 2 kilóméterre lesznek tőle bekapcsolják, mert 1km-en belül rákot okoz...
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
http://rusvesna.su/news/1468585532
A Nizzai repülőtéren evakuálják az utasokat és a személyzetet.
Az előzetes információk szerint az evakuálás oka, hogy üzenetet kaptak hogy bomba van a poggyászkiadó területen.

https://twitter.com/thomasdaigle/status/753918410778705920/video/1

nicca_evakuaciya.jpg


nicca_aeroport_2.jpg
 
T

torsen

Guest
@El Torro:

Nekem is, komplett idiotak a nyugatiak ezekben a dolgokban.
A keletiek meg siman xenofobiasok (altalaban).

Az az érdekes- és ez a brexitnél is kiderült- hogy a kelet-európaiakkal szemben elutasítóak ezek az ex-gyarmattartók, de a gyarmati népeiket szinte korlátlanul befogadják. Az elmúlt nagyhatalmi státusz emléke miatt?
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
@Torsen:

Nem tudom, de nekem is furcsa. Majd megprobalok utanakerdezgetni, bar az en ismeroseim inkabb Brexit-ellenesek voltak.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 731
113
torsen

A Kelet-Európai népeket azért utálják nyugaton mert legalább olyan képzettek, mint az őshonos lakosság, ellenben kevesebbért is hajlandóak dolgozni, ráadásul sokat és jól.
Magyarán veszélyt jelentenek az őshonos lakosság egzisztenciális helyzetére.

Ezzel ellentétben kunta kinte és hakim sík hülye,beszélni nem tud, melózni meg nem szeret, ellenben mindent elvállal amit amúgy az őshonos lakosság nem. Utca seprés, kukázás, csatornatisztítás, napszámos munka stb... Ezen emberek sosem jelentenek majd veszélyt a közepes és a magasan képzett állásokban dolgozók számára, mivel általában a gyerekeik is olyan zoknik mint a szüleik.
Modern rabszolgaság a 21. században. Szerintem.

Egy dologgal viszont nem számolnak ezek a derék nyugati emberkék. Hogy a keleti munkavállaló nem lesz terrorista, nem vallási fanatikus és nem akarja saját képére formálni a befogadó országot.
Viszont Hakim és Kunta Kinte nagyon is ezt szeretné, normális náluk a nemi erőszak, a lopás és a radikalizálódásra való hajlam.

Innen Magyarországról nézve engem nem zavar az, hogy a mieinket haza küldenék nyugatról. Értékes emberek, sok tapasztalattal. Hasznosak.
A nyugatiak meg egyék meg amit főztek ;-)
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 021
113
Ezzel ellentétben kunta kinte és hakim sík hülye,beszélni nem tud, melózni meg nem szeret, ellenben mindent elvállal amit amúgy az őshonos lakosság nem.
Ha nem szeret melózni, akkor mit számít, hogy bármit elvállal? :D

Innen Magyarországról nézve engem nem zavar az, hogy a mieinket haza küldenék nyugatról. Értékes emberek, sok tapasztalattal. Hasznosak.
Gondolom ők akkor inkább elmennek máshova, mintsem, hogy hazajöjjenek...
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
@fip7

En is erre gondoltam alapbol, de nem tekintik igazan "ellenfelnek" a kelet-europaiakat; ugy gondoljak, hogy ok alapbol okosabbak (hihetetlen, hogy mekkora mellennyel hulyek sok esetben a szakmajukhoz, pedig ezen a teren mi sem panaszkodhatunk). Felmerul meg, hogy esetleg valami kommunistaktol valo felelem a dolog, ami beleette magat a kulturajukba, de egyelore passzolom.
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 454
11 469
113
Ócska közhely, de tényleg az jutott eszembe, hogy három dolog végtelen a jelenlegi tudásunk szerint:
- az idő
- a tér
- az aljasság
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 446
23 612
113
http://magyaridok.hu/kulfold/fegyvertartasi-szabalyok-szigoritasarol-dontottek-az-unios-belugyminiszterek-742462/

Teherautóval hajtott a tömegbe a merénylő.
Akkor most majd betiltják a teherautókat?
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
http://magyaridok.hu/kulfold/fegyvertartasi-szabalyok-szigoritasarol-dontottek-az-unios-belugyminiszterek-742462/

Teherautóval hajtott a tömegbe a merénylő.
Akkor most majd betiltják a teherautókat?

Ez mind pótcselekvés. Pár napja megint a magyar határzárat szapulták a németek.
De nyugati államok polgárait választásokon lassan a félem vezérli. Ennek minden negatív következményével. Ahelyett, hogy most szigorítanának az okosok.