[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 123
28 742
113

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 444
23 589
113

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 444
23 589
113
Éééés Németország:
Chemnitzben 2 csecsen fényes nappal betuszkolt egy nőt a furgonjukba, bátor járókelők a kocsi elé álltak, őket megtámadták, többek között láncfűrésszel. A kiérkező rendőrök végül elfogták az emberrablókat. A nő közben el tudott menekülni, ő is csecsen.
https://www.oe24.at/welt/weltchroni...gen-attacke-mit-mehreren-verletzten/561098026

Ez tuti valami családi ügy lesz, a nő nem ahhoz ment, akihez adni akarták, el akart válni, megszökött a férjétől.
Látatlanban, full előítéletesen:
Véletlenül ezek a csehek nem tán cigány stricik voltak, akik uralják a szexpiacot azon a környéken, a hölgy meg egy qva?
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Hát akkor most mostly peaceful franciák, vagy érdekes figurák?
Arra utaltam azzal, hogy nem lennék meglepve, hogy esetleg orosz vagy kínai, de
inkább orosz kéz lenne a történések kirobbanása mögött.

Vagy nem tudom, hogy a deportálást megkérdőjelező kijelentésemhez
hogyan jönnek a sárgák vagy P.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 392
67 545
113
Először alapitása után 10 évvel az AfD a következő elnökválasztásnál saját jelöltet akar inditani, valószinüleg Alice Weidelt. Ez egy nagy lépés lesz még akkor is, ha szinte elképzelhetetlen, hogy nyerne.
Kívàncsi vagyok, most, hogy elérték azt a szintet, ahogy anno a jobbik, lefejezik-e a belsô àruló vezetôi a megerôsödött nemzeti mozgalmat, hogy megint évtizedekkel visszavessék?
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Posted at 12:0712:07

Macron ready to adapt security measures 'without taboos' - president's office​

The French president is ready to adapt security measures "without taboos", according to the Elysée palace, quoted by the AFP news agency.
PM Élisabeth Borne did not reply explicitly when asked earlier by reporters whether a state of emergency was being considered, saying only that the government was contemplating "all options" to restore security after days of unrest.
 
  • Tetszik
Reactions: Loken

yrkon

Well-Known Member
2012. február 24.
787
2 027
93
Arra utaltam azzal, hogy nem lennék meglepve, hogy esetleg orosz vagy kínai, de
inkább orosz kéz lenne a történések kirobbanása mögött.

Vagy nem tudom, hogy a deportálást megkérdőjelező kijelentésemhez
hogyan jönnek a sárgák vagy P.
Szerintem nem kell túlkombinálni a dolgot. Occam borotvája, ugyebár. Vagy elég, ha elolvasod Ofella Balázs "Gerilla" könyveit. (a másodikat még nem tudtam elolvasni, az eleje már kicsit túl meredek volt, de gyűjtöm az erőt :)
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Szerintem nem kell túlkombinálni a dolgot. Occam borotvája, ugyebár. Vagy elég, ha elolvasod Ofella Balázs "Gerilla" könyveit. (a másodikat még nem tudtam elolvasni, az eleje már kicsit túl meredek volt, de gyűjtöm az erőt :)
Rám egyáltalán nem jellemző a konteózás, sőt.
Rendszeresen kiakadok Milagro-n is itt :D

De azok után, hogy a nagy migráns-nyomásban is benne van fehérorosz, orosz, török kacsó... hááááát. Fassetudja.
Nyilván a társadalmi problémák adottak Fr-ban enélkül is, én úgy gondoltam, hogy egy kis lökést adhattak -esetleg.
Vagy nem.

edit: meg azért még Fr-ban sem volt nagyon divat az AK meg a shotgun...