Pl. a kinőtt szarvú lengyelek!Fogadhatunk, de nem fogják, mert semmi nem indokolja. Ki támadná meg őket?
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Pl. a kinőtt szarvú lengyelek!Fogadhatunk, de nem fogják, mert semmi nem indokolja. Ki támadná meg őket?
Igazából nem látom, ki lenne alkalmas sorkatona:Dudi! Van neked egy virtuális túrórudis fogadásom, hogy 5 éven belül visszaállítják a sorozást.
Idén a Pistoriusos felvetés kapcsán csináltak egy gyors közvélemény kutatást, és a megkérdezettek 61% támogatta.
Forrás a DW.
Jövőre eltakarítják az ostobákat a kormányzatból, és egészen más világ jön ott.
Legkésőbb az azt követő kormányban pedig már benne lesz az AFD.
Elkerülhetetlen, hogy a CDU jobbra tolódjon. Ez pedig egy jó ügy lehet, amivel nyerhetnek szavazókat.
Ezért írtam, hogy max. 5 év...
El lökte a rendőrt? Én lettem volna a rendőr helyében mellé ütöttem volna még a huzadtól is megfázott volna a tag !Egyszer így veretné itthon a tüntetőket Orbán.
Bár itt a ponton jo helyre mentek.
Jelezni kell, hogy mi megoldjuk (az Olimpiát), azaz csak, hogy értsék: "wir schaffen das"Klassz kis olimpia lesz ott:
![]()
Párizs: Lefújták az MTV díjátadóját a terrorfenyegetettség miatt
Az MTV európai zenei díjának átadóját „a világesemények változékonyságára” hivatkozva fújta le a szervező.Világszinten Taylor Swift, Olivia Rodrigo, Bad Bunny, Miley Cyrus vagy Nicki Minaj voltak...www.vadhajtasok.hu
Még csak félig szerelték le a mobil lelátokat az Atlétikai Stadionról!Jelezni kell, hogy mi megoldjuk (az Olimpiát), azaz csak, hogy értsék: "wir schaffen das"
A vezetés fosik. Az iskolákban már "Vigipirate" terrortúlélő tanfolyam van a gyerekeknek és az oktatótnak. A palesztin-izraeli balhé óta állîtólag már több terrorcselekmény lett megakadályozva, 4 bombariadó miatti kiürítés csak Versailles-ban, ami nem csekélység , rengeteg turista van ott.Klassz kis olimpia lesz ott:
![]()
Párizs: Lefújták az MTV díjátadóját a terrorfenyegetettség miatt
Az MTV európai zenei díjának átadóját „a világesemények változékonyságára” hivatkozva fújta le a szervező.Világszinten Taylor Swift, Olivia Rodrigo, Bad Bunny, Miley Cyrus vagy Nicki Minaj voltak...www.vadhajtasok.hu
Főleg, hogy tőlünk lopták el!!!A
Remélem hatalmas , megalázó beégés lesz ez az olimpia, megérdemli Macron meg a brancsa
A franciáknál Covid szintű költségvetési hiány van.
Nagyon helyes! Csak szopkodják tovább az USA fonnyadó fa@át, aztán lesz még lejjebb is.A franciáknál Covid szintű költségvetési hiány van.
Nagyon helyes! Csak szopkodják tovább az USA fonnyadó fa@át, aztán lesz még lejjebb is.
És ha beindul az arabok szent harca arrafelé, lesz itt annyi francia menekült, hogy ihaj.
Hogy mit csináljunk velük, meg a többi nyugati menekülttel?
Befogadni, majd szétszórni őket jól az országba, hogy kettőnél több nyugatról menekült család ne legyen egy településen, és azok is ha lehet más nemzetiségűek legyenek (pl. német-holland, francia-német), állampolgárságot csak a gyerekeiknek adni, és csak akkor, ha már tudnak magyarul. Szülőknek csak tartózkodási engedélyt adni, feltétele, hogy nem fertőzik a környezetüket nyugati eszement ideológiákkal (woke, lmbtq, stb.). És persze meghatároznám azt a maximum létszámot, amit Mo.-g befogad.
Én a kormány helyében már készülnék erre, törvényi szabályozást is hoznék ezzel kapcsolatban, csak, a miheztartás végett. Jó nagy fricskát adnék ezzel a beképzelt Brüsszelnek meg a többi nyugati fővárosnak.
Álom, álom édes álom.
Nem igazan, mert az olaszoknak tulajdonkeppen mindenuk megvolt es most is megadatott, hogy siman lelepjek minimum a franciakat, de akar a nemetek melle is felzarkozzanak: ipari kapacitas, melle evszazados know-how, innovacio sajat tudasbazison-egyetemeken-alapkutatason, fejlett mezogazdasag, olcso munkaero, kepzett ertelmiseg, technologiai hatter, remek geo pozicio, evezredes kereskedelmi utvonalak es kapcsolatok, turizmus, branding, kultura, egyszeruen minden...Szép eredmèny egy Oo méretü gazdasâgtól.![]()
Hááát itt azért elég nyilvánvaló a manipulatív szándék.A franciáknál Covid szintű költségvetési hiány van.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..