[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 493
10 856
113
Egy DeGaulle szintű politikus (szerintem Le Pen nem az) azonnal kapna egy újabb ‘68-at, EU-s nyomásgyakorlást, gettólázadást, stb, csak hogy megbukjon.
A hadseregen múlik minden a franciáknál.
Le Pen nem az, jól látod. Össze is zördültek a német jobb oldallal a remigracio kérdésében, le Pen nél nem lesz remigráció. Nekem ugyan olyan populista átbaszás Le Pen mint Meloni.
A 68 as dolog nagyon komolyan elő lett készítve.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 493
10 856
113
Milyen piti áron adhatják,ha egy ilyen terméket behoznak hozzánk. Van egy csomó más ukrán áru is a majonéztől a csokoládéig.
Ez a gond. Elárasztják a piacot az olcsó ellenőrizetlen termékkel, mindeközben az európai termelőket minden szarra kötelezik, lassan már vért izzadnak a nagy multikat kivéve. Környezetvédelem, állatvédelem, állati jogok!, kedvezmények megvonása, rengeteg felől basztatjak őket. Undorító képmutatás
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 618
25 104
113
Valamiről lemaradtam? Magyarországon is ugyanígy találhatsz ukrán termékeket nagy valószínűséggel
Nem, ez egy folyamat, amikor mi voltunk terítéken akkor nem lázadoztak a nyugati gazdák, mert akkor még a szabályozások őket jobb pozícióba hozták, a folyamat jelenleg náluk tart, így már nem olyan vidámak.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 493
10 856
113
Nem, ez egy folyamat, amikor mi voltunk terítéken akkor nem lázadoztak a nyugati gazdák, mert akkor még a szabályozások őket jobb pozícióba hozták, a folyamat jelenleg náluk tart, így már nem olyan vidámak.
Na ezt nem tudom. Szerintem az egész EU egyszerre lett elárasztva a szarral de lehet tévedek. Ez nem új dolog amúgy már tart egy ideje
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 493
10 856
113
Egyébként ma ott tartunk Franciaországban, ha kiraksz egy francia zászlót, esetleg youtouberkenént azt látják a háttérben, akkor mindenki felháborodik hogy náci vagy. Egy Algériai vagy Marokkói , vagy mitttomen milyen benszülött zászló viszont jó dolog , mert multikulturális.
Ennyire durván megy a propi és az agymosás.
Igazából szerintem ott lett elbaszva ez az egész lakosságcsere meg multikulti szarság, hogy túl gyorsan akarták, túltolták a szekeret, ma még van nagyon nagyon sok ember akit ez zavar. Ha várnak 50 évet semmi gond nem lenne de ma sokan lázadoznak
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 881
58 038
113
Egyébként ma ott tartunk Franciaországban, ha kiraksz egy francia zászlót, esetleg youtouberkenént azt látják a háttérben, akkor mindenki felháborodik hogy náci vagy. Egy Algériai vagy Marokkói , vagy mitttomen milyen benszülött zászló viszont jó dolog , mert multikulturális.
Ennyire durván megy a propi és az agymosás.
Igazából szerintem ott lett elbaszva ez az egész lakosságcsere meg multikulti szarság, hogy túl gyorsan akarták, túltolták a szekeret, ma még van nagyon nagyon sok ember akit ez zavar. Ha várnak 50 évet semmi gond nem lenne de ma sokan lázadoznak

Sietnek, mert már csak 6 évük van 2030-ig. Akkorra találták ki az új világrend eljövetelét.
Ha jól emlékszem az Öbölháború után jelentette be az öreg Bush a nagy terv elindulását.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 493
10 856
113
Sietnek, mert már csak 6 évük van 2030-ig. Akkorra találták ki az új világrend eljövetelét.
Ha jól emlékszem az Öbölháború után jelentette be az öreg Bush a nagy terv elindulását.
És lehet hogy egy új vírussal fog kezdődni. Nem vagyok komplotista úgy alapból, de minel többet látok a világból annál jobban hiszek ezekben. Remélem hogy egyszer utoléri a sors ezeket a geciket, sőt biztosan utol fogja
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 502
67 954
113
És lehet hogy egy új vírussal fog kezdődni. Nem vagyok komplotista úgy alapból, de minel többet látok a világból annál jobban hiszek ezekben. Remélem hogy egyszer utoléri a sors ezeket a geciket, sőt biztosan utol fogja
Nekünk kellene a sorsnak lenni és még azelőtt, hogy megcsinálhatnák amit akarnak.
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 881
58 038
113
Nekünk kellene a sorsnak lenni és még azelőtt, hogy megcsinálhatnák amit akarnak.

Pont azért jutott ide Európa mert mindenki kussol. Féltik az emberek a kényelmes kis életüket. Még elitélni sem tudom őket ezért.
Amikor meg a tüntetés túl megy egy ponton, demokratikusan bele lövetnek a tömegbe, és a tömeg feladja... A politika meg kicsit enged. Aztán pár év múlva amikor már mindenki elfelejtette mi volt, újra húznak a nadrágszíjon.
Az EU-ban pont az a veszélyes, hogy amíg Budapesten tudsz tűntetni, vagy Párizsban a kormányod ellen, addig egy EU-s intézkedés ellen igen nehéz Brüsszelben, ha nem vagy helyi lakos. Ráadásul melyik átlag ember figyeli az idióta EU-s döntéseket? o_O
Senki. Ezért veszélyesek ezek....
986ffdda1b43e7a1daf6c2046c096132.png
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Ez tiszta sor. Csak kissé elszámolták magukat, mert az importált jó emberek szinte 100% a mégjobban kommunitarista. Buta alulképzett kőkorszaki tömegek akik teljesen le fogják szarni a befogadó országot. Már elkezdett visszanyalni a fagyi, ez csak egyre durvább kesz
Gondolod, hogy ilyen buták akik ezt tervezték?
Szerintem ez a fagyi visszanyalás is simán egy előre látott és tervezett folyamat része.
Ki kell lépnünk a dobozból, hogy lássuk a lényeget.
 
  • Hűha
Reactions: Bubu bocs